Kako bi ocenili razplet tekme?

Komentar verjetno sploh ni potreben, prav tako nobeno filozofiranje. Kiel je zasluženo zmagal, v zadnjem delu tekme pa je bilo le vprašanje, s kakšno razliko. Svojim igralcem nimam česa očitati, saj so se borili in želeli najboljše, a enostavno ni šlo.

Že v prvem polčasu so si Celjani priigrali astronomski zaostanek.

Pri zaostanku z 8:12 sem vzel minuto odmora, vseeno pa so nato sledile naše zelo slabe minute. V treh smo zapravili tri »zicerje«, kar je Kiel seveda kaznoval in »kasirali« smo nekaj hitrih zadetkov. Po visokem zaostanku so moji igralci želeli s hitro igro ujeti priključek, takšen način igre pa je voda na nemški mlin in »smrt« za nasprotnika.

V ligi prvakov je zdaj več kot enomesečni premor, ki bo Celjanom zagotovo prišel zelo prav.

Za igralce ni premora, ampak le zame. Kar osem jih bo zaradi reprezentančnih obveznosti odsotnih, na treningu jih bom tako imel le drugih osem. Tako pač ni mogoče normalno trenirati in pričakovati napredka v naši igri. Vprašanje je tudi, v kakšnem stanju se bodo vrnili z reprezentančnih akcij. Rajši bi seveda videl, da bi ostali v Celju in trenirali z mano, a žal to ne gre.