Dnevnik.si

Akcije in nagradne igre

Splošni pogoji in pravila nagradne igre "Križanke edicij družbe Dnevnik, d.d."

Splošni pogoji in pravila nagradne igre NAGRADNI KOLEDAR NEDELJSKEGA DNEVNIKA 2020

Iskrica Nedeljskega, pravila in pogoji uporabe storitve »SMS Donacija - za Fundacijo izpolnimo otroške želje«

Pravila in pogoji izbora Najboljša picerija Nedeljskega

Splošni pogoji in pravila nagradne igre »Lidl Slovenija in Nedeljski dnevnik podarjata božično-novoletno darilo«

Pravila in pogoji nagradne igre Posebnih izdaj Razvedrila

Splošni pogoji in pravila nagradne igre NAGRADNI KOLEDAR NEDELJSKEGA DNEVNIKA 2021


NAGRAJENCI NAGRADNEGA SKLADA RAZVEDRILA, DNEVNIKA, NEDELJSKEGA DNEVNIKA IN PILOTA

NAGRAJENCI MESECA DECEMBRA 2020:

1. NAGRADA (3.000 €): NINA KLIČIČ, LJUBLJANA;

2. NAGRADA (500 €): JELKA ZALAR, LIMBUŠ;

3. - 5. NAGRADA (200 €): JOŽE URŠEJ, JESENICE; ROBERT DEŽELAK, JELŠANE; MARTIN KOZEL, LJUBLJANA - ČRNUČE;

6. - 100. NAGRADA (20 €): JOŽICA ŠTROS, JARENINA; MAJDA TOMAŽIČ, ŽIROVNICA; KAROLINA CJUHA, LJUBLJANA; FRANC JAMNIKAR, KRŠKA VAS; JOŽE ŠTUMBERGER, HOČE; VESNA HERZMANSKY, LOG PRI BREZOVICI; STANE ZULE, SLOVENSKE KONJICE; IGOR MLINAR, KRANJ; BRANKA MATKOVIČ, METLIKA; ANA NUŠA NIKŠIČ PENTEK, ZGORNJA BESNICA; ANICA STROPNIK, VELENJE; MARJETA ZIDARIČ, ORMOŽ; MATEJKA KRIŽAJ, LJUBLJANA; IVANA SVETEC, DRAVOGRAD; FRANC AMON, LESIČNO; BOJAN ZAVOLOVŠEK, MOZIRJE; MARTIN JAMER, DRAVOGRAD; ALBIN ARZENŠEK, VISOKO; MATIJA VRTIN, DRAGATUŠ; RUDI BRIC, VELIKE LAŠČE; KATARINA BERTONCELJ, SELCA; OLGA BOŽIČ, LJUBLJANA; DRAGAN BATAS, IG; MIRA KUHAR, MUTA; DRAGICA RUMEŽ, BODONCI; IGOR TURK, ŠENTJUR; JANEZ KOŠIR, LUKOVICA; ANTONIJA MARKOVIČ, DOLENJSKE TOPLICE; ANA ILJAŽ, PIŠECE; GOJISLAVA TAJČMAN, CERKLJE; DOMEN MLINARIČ, PTUJ; ZDENKA BATIČ, LJUBLJANA; DUŠAN JOZELJ, LOGATEC; VERONIKA KOLAR, PLANINA; ČRTOMIR PISKAR, TRŽIČ; FRANC MEKE, LENART; ANICA GUMILAR, ROGAŠOVCI; VINKO BOSINA, BREŽICE; HELENA ANGELA GLOBOKAR, LOGATEC; KRISTINA ŽAGAR, STARI TRG PRI LOŽU; FRANC KUHAR, PUCONCI; ANA STVARNIK, LAŠKO; NELA KRIŽNIK, VRHNIKA; MARIJANA KREMPL, PRAGERSKO; ANTON KODRIN, CELJE; MARJETA GERIČ, APAČE; NOVKA BABIĆ, VRHNIKA; MILENA MEDVED, PTUJ; DUŠAN ŠABIČ, VRHNIKA; ZDENKA GUMZEJ, SLOVENSKE KONJICE; VERONIKA PINTARIČ, BREŽICE; TONE PETAN, MARIBOR; NIKO STRAŠEK, FRAM; BORUT OBID, CERKNO; STANISLAVA MUC, METLIKA; MARJAN KRAJNC, CELJE; BRANKA KERZNAR, ILIRSKA BISTRICA; TIJANA LAMUT, SPODNJI DUPLEK; BLAŽ INTIHAR, NOVA VAS; MARIJA ROJIČ, PTUJ; SILVA MAGDIČ, TURNIŠČE; DRAGICA BRAUNSBERGER, RAČE; IRENA MEZNARIČ, PTUJ; ROMAN BERGLEZ, TEHARJE; MARJETA ZUPANIČ, ZGORNJA POLSKAVA; MARJETA NJIVAR, MARIBOR; KRISTINA PUČKO, MARIBOR; DARJA ZUPANC, LIMBUŠ; NEŽIKA BEŠVIR, VELIKA NEDELJA; VIOLETA HUDOHMET, KRŠKA VAS; KARMEN ŠINDELAR, MARIBOR; HILDA MARC, LJUBLJANA - POLJE; IVAN ŠANTL, MARIBOR; DARINKA VAJDIČ, MARIBOR; ALOJZ HLADNIK, MARIBOR; ZDENKA TOMAŽIČ, PTUJ; DOROTEJA KROFL, PETROVČE; ŽELJKO HOČEVAR, LJUBLJANA - ČRNUČE; ZORAN PEHAR, MARIBOR; NIKO KLEMENČIČ, IDRIJA; LOJZKA RISEK, VOLIČINA; VISLAVA BIZJAK, NOVO MESTO; PETRA PRIVŠEK - KONJAČIČ, LITIJA; PIROŠKA SORGER, CELJE; TAMARA POTOČNIK, LJUBLJANA; MARKO BAVDEK, DOBRNIČ; JOŽEF LAPTUŠ, HOČE; TAMARA SABOTIN, ŠENTILJ; PATRICIJA KOKOT, GORIŠNICA; ALOJZ LUKNER, VOLIČINA; ALEN ORLAČ, ZGORNJI LESKOVEC; KATARINA SKOK, SPODNJA IDRIJA; ŠPELA GERM, MARIBOR; BOŽIDAR MAROLT, VRHNIKA; ANICA POLJANŠEK, IDRIJA.

 

NAGRAJENCI MESECA NOVEMBRA 2020:

1. NAGRADA (3.000 €): MAJDA TONI, LJUBLJANA - ČRNUČE;

2. NAGRADA (500 €): BRIGITA KOLAR, PREBOLD;

3. - 5. NAGRADA (200 €): FRANČIŠKA GOSPIČ, LJUBLJANA; NADA JEŠOVIČ LIPNIK, ROGAŠKA SLATINA; DANIJELA HORVAT, PESNICA PRI MARIBORU;

6. - 100. NAGRADA (20 €): ZVONIMIR ČALOŠEVIĆ, CERKLJE NA GORENJSKEM; VLADO JESENEK, SLOVENSKA BISTRICA; MARJAN VOLAJ, KRKA; MARIO REŠETAR, LJUBLJANA; MARJAN KLOBČAR, NOVO MESTO; IVANA KRIŽAJ, NAKLO; SILVERIJ MERVIČ, MOST NA SOČI; NESTOR LAZAREVSKI, CERKLJE NA GORENJSKEM; MILENA KUPNIK, DRAVOGRAD; IGOR MEDOŠ, LOKEV; ADRIJANA STANIČ ZIMIC, ŠEMPETER PRI GORICI; MATEJA ZUPAN, RADOVLJICA; DARJA KOSIČ AUER, LJUTOMER; ROMAN ČRETNIK, MOZIRJE; ZDENKA PARTL, CERKNICA; DUŠAN MIHELČIČ, DOB; MARIJA KEBER, LJUBLJANA; DARINKA TOMINC, LJUBLJANA; HERMINA GRDINA, KOPER; DARINKA GORNIK, ŠKOFJA LOKA; MARI ŠTOJS, CERKLJE NA GORENJSKEM; ZVONKA KAČIČ, RADEČE; SLAVKA GABOR, LUKOVICA; DANICA GABER, PREDDVOR; BRONISLAVA OSMAK FERFILA, LJUBLJANA; KARIN CRNEK, LJUBLJANA - ŠMARTNO; ANITA KOŽAR, KRKA; JOŽICA KOVAČIČ, PRESERJE; ADOLF KOLENC, ŠMARJEŠKE TOPLICE; STAŠ VRENKO, LJUBLJANA; SREČKO KOŽELJ, KOČEVJE; MIRJANA MUJANOVIČ, KOZINA; VIDA VARŠEK, CELJE; CILKA KOPITAR, CELJE; MARIJA BOŽIČ, LJUBLJANA; BOŽENA GABRIJELČIČ, IG; PETRA KOZLEVČAR, ZAGORJE OB SAVI; TAMARA GROŠELJ, KROPA; TOMAŽ BURGAR, DRAGATUŠ; DARINKA ZAKRAJŠEK, CERKNICA; MARJAN UHAN, LJUBLJANA - POLJE; MARINKA POVŠE, POLZELA; MAJA IVANIČ KOCUVAN, DRAGATUŠ; BARBARA LIPOLD, GROSUPLJE; VIDA RUDNIK, ŠMARTNO OB PAKI; ALENKA REGORŠEK, GORNJA RADGONA; NEVENKA DROBNAK, ŠMARJE PRI JELŠAH; SILVA GAJŠEK, PODGRAD; DANIJEL MARN, PODNART; KRISTJAN ŠTURM, CERKNO; ANTON RUS, VRHNIKA; NADA VAVTAR, VRHNIKA; JOŽEFA VIDMAR, ŠMARJEŠKE TOPLICE; MAJDA HOČEVAR, BUČKA; MIRA LEVSTIK, KRŠKO; JUSTINA JUG, LJUBLJANA; MARTA ZDOLŠEK, CELJE; DEJAN ILEK, MAKOLE; GAL GOLOB, POLJČANE; DANICA KRALJ, POLJČANE; HELENA KOLAR, MAKOLE; LILIJANA GROF, ORMOŽ; MIA KELEBUDA, DEKANI; SAMANTA PALČIČ, KOPER; VALTER CIZARA, VIPAVA; IRMA JEŽ, PODNANOS; NEVENKA KOLAR, KOPER; NEVENKA DICHLBERGER, ČRNOMELJ; NEJC KIRN, KOČEVJE; VINKO OMEJEC, KRŠKO; RENATA BARBARIČ, LJUBLJANA - POLJE; OLGA TAJČMAN, LOŠKI POTOK; MAJDA VUKANIČ, LENDAVA; OTMAR PUNGARTNIK, HOČE; JANKO ŠTURM, KOČEVJE; LJUDMILA LJUBIČ, MARIBOR; MARTINA KOVAČ, RIMSKE TOPLICE; MARTINA LESKOVAR, BISTRICA OB DRAVI; MIHAEL MLAKAR, GRAHOVO OB BAČI; IVANKA RAVNJAK, SLOVENSKE KONJICE; IVO CEROVŠEK, LESKOVEC PRI KRŠKEM; ANGELCA DRUŠKOVIČ, KRŠKO; MARKO BEGIČ, LITIJA; MIRAN TURK, GRIŽE; IGOR NOVAK, MARIBOR; MATJAŽ MARTINČIČ, LJUBLJANA; MILKA KOLARIČ, ZGORNJA KORENA; IDA MLAKAR, LJUBLJANA; ŠPELA ŠUBIC, ŠKOFJA LOKA; BRANKA POTUROVIČ, KOPER; SUZANA KLADNIK, PREVORJE; FRIDA LIPIČ, LJUTOMER; MARJAN PIRIH, ŠENTJUR; MARIJAN HVALEC, LOČE; VESNA GREGORČIČ, NOVO MESTO.

 

NAGRAJENCI MESECA OKTOBRA 2020:

1. NAGRADA (3.000 €): JANKO PLATIŠA, ŠKOFJA LOKA;

2. NAGRADA (500 €): MILAN PIRNAT, VELENJE;

3. - 5. NAGRADA (200 €): TATJANA CIPOT, MARTJANCI; SLAVKA RAKIB, ZAGORJE OB SAVI; JANINA KOSTANJŠEK, BIZELJSKO;

6. - 100. NAGRADA (20 €): CVETKA FORTE, TRBOVLJE; SIMON PERGOVNIK, ŠOŠTANJ; VIDA GROBELNIK, NOVA VAS; ANDREJ POTOČNIK, STARI TRG OB KOLPI; ELENKA HRIBERNIK, PREDDVOR; JAKOB LAVRIŠA, KOČEVSKA REKA; JANEZ BREŠAR, CERKNICA; ZORKA KLEMEN, AJDOVŠČINA; MAKS MERNIK, MARIBOR; FRANC KOVAČIČ, BIZELJSKO; LEON DROLC, PIRAN; NADA LUŽAR, LJUBLJANA – ČRNUČE; MARINKA OVNIČEK, ČRNOMELJ; ANJA PAVŠEK, ZAGORJE OB SAVI; MIRAN ČREŠNIK, DRAVOGRAD; IZTOK BESLIČ, IVANČNA GORICA; BRANE HREN, MENGEŠ; PAVEL ČEBRON, LJUBLJANA; FRANČIŠKA LIKEB, BRASLOVČE; MILKA KOCJAN, IVANJKOVCI; ANASTAZIJ MUZLOVIČ, RUŠE; ERNA AVŠIČ, KAMNIK; MARJAN LUŽNIK, ZGORNJA KUNGOTA; JOŽICA MURNIK, JESENICE; JANKO MLAKAR, POLZELA; OLGICA HABIČ, TREBELNO; MARIJA VAHČIČ, ŠMARJE - SAP; MARJANA ČAS, RAVNE NA KOROŠKEM; FRANČIŠKA ČAS, VELENJE; SUZANA POTOČAR, NOVO MESTO; ANDREJA TOVORNIK, VELENJE; ZDRAVKO KOVAČ, KRANJ; IVO GNJEZDA, IDRIJA; SLAVICA PRAH, KRŠKO; SARA HABAT, TRZIN; MARJAN KLASINC, HOČE; ZDENKA KORON, LJUBLJANA; JERNEJ BANDELJ, KOMEN; SLAVICA HERMONKO, MEŽICA; MATEJA POTOČNIK, ŠMARTNO OB PAKI; VIKTOR KETLER, MURSKA SOBOTA; ANTONIJA TOPOLŠEK, SLOVENSKA BISTRICA; MARIJA KOŠIČ, POLJČANE; FRANC KONOBELJ, MEDVODE; JOŽICA PORENTA, MAVČIČE; MARIJA MUSULIN, LJUBLJANA - ČRNUČE; JOŽE KURNIK, VOLIČINA; JANEZ LACI, KOBILJE; MILAN NOVAK, LJUTOMER; ROZIKA BALE, ŠENTJANŽ; MAŠA RAČKI, GROSUPLJE; IVANA FARTEK, MAČKOVCI; MARTA KRIŽAN, LJUBLJANA; FRANCI PEZDIRC, DOLENJSKE TOPLICE; MARIJAN KOREN, KOBARID; MOJCA JAGER, LJUBLJANA - ŠENTVID; MILKA HRIBAR, CERKNICA; ZDRAVKO ANDERLIČ, LJUBLJANA; MARTIN FORTE, TRBOVLJE; MILKO LEDINEK, MARIBOR; ANTON JENC, PRESERJE; DRAGO JESENOVEC, ŠKOFJA LOKA; MARKO SIMONIČ, RUŠE; ZDENKA ŠUŠTERŠIČ, LOGATEC; NEVENKA HRASTOVEC, KAMNIK; JOŽICA GERJEVIČ, BREŽICE; SLAVKA REMEC, ŠEMPAS; LIDIJA LEŠNIK, SELNICA OB DRAVI; ALOJZ GORIŠEK, ŠMARJE - SAP; JULIJAN ŠPES, VOJNIK; ZOFIJA LESJAK, RAČE; ROK VIPOTNIK, ŽALEC; ZOJA DRENIK B., RADOMLJE; NUŠA ZEVNIK, TRZIN; BRANKO SIMONČIČ, SAVA; TATJANA ARČAN, ŠMARTNO OB PAKI; ELIZABETA OZIMEK, LJUBLJANA; BOŽA ŽNIDARŠIČ, LJUBLJANA; OTO SEL, MARIBOR; MILENA KEUC, LJUBLJANA; BARBARA ŠTULAR, ŠKOFJA LOKA; SLAVKA ABRAM, ŠTANJEL; HILDA MENCINGER, BEGUNJE NA GORENJSKEM; HENRIK TRAMPUŽ, JESENICE; DUŠANKA TOMIĆ, ČRNOMELJ; VOJKO BIZJAK, BRASLOVČE; ELSA ŠKANTELJ, TURJAK; DRAGA BURJA, DOMŽALE; METOD PAPEŽ, BOŠTANJ; BOŽIDAR MOHORKO, ŠKOFIJE; ERNEST TITAN, TIŠINA; ALOJZIJ MALGAJ, LJUBLJANA; MARIJA SKOBE, TRBOVLJE; DRAGAN BULIČ, LJUBLJANA; LIDIJA ZAVADLAL, SPODNJI DUPLEK.

 

NAGRAJENCI MESECA SEPTEMBRA 2020:

1. NAGRADA (3.000 €): HERMINA RAZGORŠEK, SLOVENJ GRADEC;

2. NAGRADA (500 €): JASNA BANJAC, LJUBLJANA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): FRANC PEGAM, ZGORNJA BESNICA; DRAGO NEDELJKO, CERKVENJAK; MILA OBERČ, MEDVODE;

6.- 100. NAGRADA (20 €): JANA TROJAR, ŽIRI; JANEZ TURK, LJUBLJANA; VANDA HOSTNIK, LJUBLJANA; DRAGICA KOLOSOVSKI, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI; ZORICA VIDOVIĆ, MARIBOR; NEŽA FAGANELJ, ŠEMPETER PRI GORICI; INGE GRADINSKI, RADOVLJICA; TOMAŽ LOBODA, LJUBLJANA - POLJE; OLGA JARC, VRHNIKA; KAROLINA KALIN, ŠENTJERNEJ; TINA P. POZNIČ, IZLAKE; ZORAN PAGON, POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO; TOMAŽ ŠKOFIC, LJUBLJANA; JOŽICA GODEŠA, LJUBLJANA; HELENA KOSEC, VELENJE; LIDIJA POLOVIČ, MARIBOR; ALBERT SEMOLIČ, NOVA GORICA; ANTONIJA ZUPAN, KRANJ; HERMINA MELANŠEK, TOPOLŠICA; MARIJAN ČRETNIK, NOVA GORICA; GREGOR FILIPČIČ, MARIBOR; OLGA JEVŠEK, KRANJ; MIRAN CELINŠEK, LAŠKO; SILVIJA MRDJENOVIČ, ŠMARJE; BOJAN KOTAR, TRBOVLJE; DRAGO KOGLAR, VODICE; CVETKA KORAŽIJA, ROGAŠKA SLATINA; ERIKA TÜRK, SLOVENSKE KONJICE; ANGELA VRHOVŠEK, ŠTORE; TATJANA BATAS PENGER, LJUBLJANA - POLJE; MARJAN MAUKO, RADENCI; MARIJANA VIČIČ, LJUBLJANA; STANA MUNH, IDRIJA; STANE KALAN, KRANJ; MARJAN JAMBROVIČ, RADOVLJICA; CVETKA STERNAD, MARIBOR; DUNJA ŠTIMAC, KOSTEL; MATEJ MURN, LOGATEC; SILVIJA KULČAR, LENDAVA; ZDENKA JOKOVIĆ, NAKLO; VLASTA PEVEC, LJUBLJANA; TEREZIJA BRECL, MOZIRJE; MARIJA OPREŠNIK, LOČE; MARIJA KRIVEC, ROGAŠKA SLATINA; IRENA PRINČIČ, LJUBLJANA; MARIJA PETEH, LJUBLJANA; SARA HAUPTMAN, KOSTANJEVICA NA KRKI; OLGA KLEMENČIČ, TURNIŠČE; ZVONIMIR ADAM VAHČIČ, KRŠKA VAS; MATILDA LORENČAK, MARIBOR; SLAVICA FURLAN, NOVA GORICA; MATILDA TURŠIČ, CERKLJE OB KRKI; BOŽIDAR BORČNIK, VODICE; ZOFIJA MEDVEŠEK, LJUBLJANA; FILIP - LARS TOPOLAK, CELJE; VIDA SEDELJŠAK, ŠOŠTANJ; DEJAN BREMEC, GRGAR; PETRA HROVAT, DOLENJSKE TOPLICE; MILKA DELOST, KNEŽAK; VELIMIR ANTEVSKI, MARIBOR; DOROTEJA DOZET, LJUBLJANA; VALENTIN OVNIČ, PREVALJE; SAŠA MIKEC, NOVO MESTO; MIHAEL IVAN ČUJEŠ, ŠMARJE PRI JELŠAH; ROMANA KRAJNC, LOGATEC; EMILIJANA BRDNIK, ZGORNJA LOŽNICA; MIMICA KIDRIČ, ŠMARJE PRI JELŠAH; MARTINA BEZAMOVSKI, MARIBOR; VESNA KLASINC, MARIBOR; ZDENKA ČERNIČ, ŠKOFLJICA; ANDREJ KIRN, LJUBLJANA; BOJANA KORENT, NOVO MESTO; MILAN PETERNELJ, ŠKOFJA LOKA; NADI KLEVŽE, LJUBLJANA; ZLATA BOŽIČNIK, KRŠKO; SLAVICA MARTINČIČ, NOVO MESTO; CILKA LUKAN, MENGEŠ; SILVA VERBANČIČ, DOMŽALE; MIRAN ZADRAVEC, LJUBLJANA; SLAVKO CELARC, VRHNIKA; ANTONIJA DRAGANIČ, ZGORNJA KUNGOTA; MARIJA ŽIROVNIK, VRHNIKA; OLGA TREBIČNIK, CELJE; MARIJA VUGA, PIVKA; FRANC PIŠEK, CIRKOVCE; LOJZKA LESKOVŠEK, ŠKOFJA LOKA; ANICA BRODEJ, VITANJE; MARJAN INTIHAR, RIBNICA; ANDREJ FEKONJA, JAKOBSKI DOL; LEOPOLD GORJUP, IZOLA; IVANA OSOLNIK, STAHOVICA; CIRIL HOČEVAR, VRHNIKA; SONJA BRAČIČ, PTUJ; IVAN DOLC, ROGAŠKA SLATINA; HELENA SERČIČ, MARIBOR.

 

NAGRAJENCI MESECA AVGUSTA 2020:

1. NAGRADA (3.000 €): CIRIL TOMAŽIČ, MARIBOR;

2. NAGRADA (500 €): JANEZ RAJGELJ, ŽIROVNICA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): MARKO OBID, CERKNO; MILENA VIDOVIČ, PRESERJE; BRANKO FILIPIČ, ŽIRI;

6. - 100. NAGRADA (20 €): ŠTEFKA PERC, ŽALEC; MIRIAM DRNOVŠEK, HRASTNIK; MARIJA MIKLAVEC, POSTOJNA; FRANČIŠEK BRDNIK, SMLEDNIK; ANITA HRIBLJAN, STARA CERKEV; JANJA MERLJAK, VIPAVA; MIRKO PRELESNIK, SOLČAVA; JANKO MIKLOŽIČ, PRAGERSKO; JOŽEF KOLAR, MURSKA SOBOTA; FRANCI TERŠEK, HRASTNIK; BOŽIDARA FURLAN, PODNANOS; ANDREJA TEPEŠ, ROGATEC; SLAVKA POTOKAR, LJUBLJANA; ROBERT SENČAR, NOVO MESTO; MATJAŽ HOČEVAR, LJUBLJANA; TIM MARKELJ, ŽIROVNICA; KAROLINA KOREN, VELENJE; SILVA HORVAT, LJUBLJANA; MARIJA KRAMAR, SOLČAVA; ANAMARIJA BAJEC, LJUBLJANA; IGNAC DROZG, ZREČE; BARBARA KRIVOGRAD, MEŽICA; ALEKSANDRA POLES, PRESTRANEK; JOŽICA RENKO, KRŠKO; IVANKA RUPAR, POLJANE; IVANKA RAUTAR, GORNJA RADGONA; IVANKA VONČINA, SOVODENJ; VOJKO SOSIČ, IZOLA; LADISLAV NARTNIK, POLHOV GRADEC; SILVA ČERNIGOJ, KRANJ; MOMIR MRAZIĆ, LJUBLJANA - POLJE; FRANC CUGMAS, LOČE; ALEKSANDER BLATNIK, MOKRONOG; MAJA ČEH, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU; IVI OPLOTNIK, ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI; FRIDA GABRIČ, SENOVO; JOŽICA ZIDAR, KOČEVJE; DINA JEMERŠIČ, LJUBLJANA; ANTON ŠONAJA, RADENCI; ALOJZ DUH, FRAM; MARTINA MIKLAVČIČ, NOVA VAS; VERONIKA KAVČIČ, DORNBERK; RAJKO PRIMC, LJUBLJANA; SONJA COLJA, DESKLE; BOJAN KARBA, LJUTOMER; BORIS MATKO, HRASTNIK; BREDA MARTINČIČ, MENGEŠ; VALENTIN SAVŠEK, NOVA GORICA; VIKTOR PUNGARTNIK, CERKLJE NA GORENJSKEM; LEONARD REHM, HORJUL; ANDREJKA ČERNE, NOTRANJE GORICE; IDA KREK, MEDVODE; META TEKAVEC - BLATNIK, CERKNICA; MARJETA GULAN, LJUBLJANA; KRISTINA ENGEL, BRUSNICE; RENATO ŠTENKLER, PODBRDO; JOŽE KEBER, KOTLJE; ANA ROBNIK, LJUBNO OB SAVINJI; STANKO JEHART, ŠENTJANŽ PRI DRAVOGRADU; ANDREJ BERKOPEC, GRADAC; LILJANA ROŠKAR, JAKOBSKI DOL; FRANC HERGA, MARIBOR; ŽAN TROŠT, LAŠKO; VIDA GJEREK, BELTINCI; ANA KOVAČIČ, TRBOVLJE; NADA AUSELJ, KIDRIČEVO; ZORKA KLJUN, VREMSKI BRITOF; FRANČKA VAJDA, GORIŠNICA; CVETKA MALEŠIČ, METLIKA; UROŠ VONČINA, HRASTNIK; ZDRAVKO RESINOVIČ, GRAHOVO; ŠTEFAN MAUČEC, TURNIŠČE; ROMANO BRENKO, LJUBLJANA; BREDA KLEČ, KRANJ; ALBINA ČESEN, MEDVODE; SREČKO KENDA, IDRIJA; MIRJANA KUJUNDŽIĆ, TRBOVLJE; ALENKA GAČNIK, LJUBLJANA; DARINKA FERKULJ, LJUBLJANA; NATAŠA BELE, NOVO MESTO; NADA BARIČ, VINICA; MATEJ ČERNIGOJ, BREZOVICA PRI LJUBLJANI; DANIELA JELENKO, VITANJE; ANTON ZELENC, IDRIJA; BOŽA KRAVINA, PTUJ; URŠKA VREČIČ, ROGAŠOVCI; MILOŠ KUMAR, NOVA GORICA; TAMARA MANFREDA, MOST NA SOČI; SILVA ŽIBERT, TRBOVLJE; ZINKA KUNSTELJ, LJUBLJANA; DARJA ŠMID, CIRKULANE; MILENA LOGAR, MEDVODE; CILKA NOVOSELEC, BOHINJSKA BISTRICA; VESNA KARLIN, ŠKOFJA LOKA; MIHAELA GLAVAČ, KAMNIK.

 

NAGRAJENCI MESECA JULIJA 2020:

1. NAGRADA (3.000 €): MILAN JELEN, VELENJE;

2. NAGRADA (500 €): SARA BOŽNIK, DOBRNA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): VILI NOVAK, MARIBOR; FRANC JUDEŽ, MIRNA PEČ; SARA MARINKO, DOBROVA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): STOJAN MIKLAVČIČ, IDRIJA; MARJAN BLAJ , RADEČE; TOMAŽ PADEŽNIK, VRANSKO; KAZIMIRA KRAŠAN, ŠEMPAS; MARIJA PREVEC, LJUBLJANA; ANKA PAVŠIČ, ŠMARJE; ANITA KURE, RUŠE; AMALIJA JURJOVEC, LJUBNO OB SAVINJI; MARJAN HAUPTMAN, ŽALEC; FRANC VINŠEK, LJUBLJANA; ANJA VRHOVNIK, NAKLO; PETER ŠULIGOJ, NOVA GORICA; MARJAN HALUŽAN, ROGAŠKA SLATINA; MARIJA GREGORČIČ, TOLMIN; ANDREJA JANKOVIČ, BREZOVICA PRI LJUBLJANI; RAJKO PIRC, IDRIJA; ANDREJKA SAJE, MIRNA; KREŠIMIR LOKNAR, STARI TRG PRI LOŽU; JOŽICA KOHEK, LENDAVA; ŽELJKO SÖKE, LENDAVA; MARIJA VUČINIČ, MARIBOR; JOŽE NEJEDLY, LITIJA; LEA KIMOVEC, LJUBLJANA; ANTONIJA ZORJAN, TOLMIN; MARTIN MEDVED, ŠMARJE; CVETKA OBID, CERKNO; BRANKO MLAKAR, GOMILSKO; BOJANA VODOPIVEC, IZOLA; ALOJZIJA KOLBL, KRIŽEVCI; TANJA VUGA, NOVA GORICA; MILENA AVŠIČ, BREŽICE; JOŽE APŠNER, ŠMARTNO OB PAKI; EMINA WEISS, GROSUPLJE; MAGDA ŠTEBLJAJ, PORTOROŽ; KSENJA GREŠAK, TRBOVLJE; ALOJZ OKORN, KOČEVJE; MATEJA LUBEJ, ROGAŠKA SLATINA; SILVIJA SAMBT, MORAVSKE TOPLICE; JANKO PONIKVAR, LJUBLJANA – POLJE; NEVENKA HOSTNIK, LJUBLJANA; BRONISLAVA FRÖHLICH, GROSUPLJE; JOŽEF PAPP, MURSKA SOBOTA; ROMANA BIZOVIČAR, ŽIRI; MARKO ZUPANČIČ, SLOVENJ GRADEC; ŠTEFAN MALEŠIČ, ČRNOMELJ; MATJAŽ VRH, ILIRSKA BISTRICA; MARIJA NERAT RIHTARŠIČ, SLOVENSKE KONJICE; SLOBODAN PAVLOVIČ, DESTRNIK; IVICA PODRENIK, IZLAKE; DORA ZEME, LAŠKO; JOŽE GRUDEN, GROSUPLJE; ALOJZ BOKAL, IZLAKE; MILAN GORŠEK, VELENJE; ŠTEFKA TOPLIŠEK, MEŽICA; JOŽEF MAKOVEC, DOLENJSKE TOPLICE; ANICA IVANUŠA, LENDAVA; MARJAN KOSELJ, KAMNA GORICA; FRANC ŽELEZNIK, MUTA; BOJAN LISJAK, LJUBLJANA; RENATA KOROŠEC, MARIBOR; DARINKA KOŽUH, NOVO MESTO; MATEJA BARAGA, DOL PRI LJUBLJANI; IVAN MOČILNIK, DRAVOGRAD; FRANCKA BAŠ, LJUBLJANA; SLAVKA ŠOPER, NOVO MESTO; MIJA KEREC, HRASTNIK; BERNARDA PETRIČ, CERKNICA; ANA PRISTOVNIK, SLOVENSKA BISTRICA; TATJANA ANDERLE, ŽIROVNICA; TIT DEŽMAN, TRZIN; ŠTEFANIJA JESENOVEC, KRANJ; MARJAN ARALICA, PODČETRTEK; JANEZ RUS, VIŠNJA GORA; JOŽICA GERHARD, HRASTNIK; JOŽE TKALČIČ, VIDEM – DOBREPOLJE; STANIŠA MILENOVIČ, CERKLJE OB KRKI; KARL BREČKO, KRESNICE; NADA HUMAR, ČEPOVAN; EVELINA STOŽER, MARIBOR; IZTOK FLAJMIŠ, SLOVENJ GRADEC; JANEZ PETEK, VELIKA NEDELJA; MARTA OTOREPEC, ROGAŠKA SLATINA; GREGOR KARPLJUK, STOPIČE; JOŽE KNEZ, RADEČE; FRANC ŠKAPER, TRŽIČ; SILVA ČESEN, KRANJ; MAJDA SCHMITT, KRANJ; STANKO ŠČAVNIČAR, MARIBOR; MARKO POLANŠČEK, MURSKA SOBOTA; MARJAN PERIČ, SEVNICA; OLGA GOLOB, MARIBOR; METKA KOP, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU; NATALIJA KOVŠE, PTUJ; POLONA LAVRIČ, LJUBLJANA; TANJA DUH, SLOVENSKA BISTRICA.

 

NAGRAJENCI MESECA JUNIJA 2020:

1. NAGRADA (3.000 €): DOROTEJA KUNSTELJ, PREDDVOR;

2. NAGRADA (500 €): KRISTINA RAJTMAJER, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU;

3. - 5. NAGRADA (200 €): MARTIN KVAS, ZAGORJE OB SAVI; MARIJA ARHAR, LJUBLJANA; DRAGICA LAČEN, MURSKA SOBOTA.

6. - 100. NAGRADA (20 €): ŽUŽANA VEGI, LENDAVA; MARIJA FATUR, PIVKA; MARINKA TINTOR, MIRNA; ELIZABETA ČAMERNIK, PETROVČE; SNEŽANA GABERC, ANKARAN; MITJA URH, RADOVLJICA; TINA NASTRAN, SELCA; VIKTORIJA ZAGOŽAN, TRBOVLJE; MOJCA NABERNIK, SLOVENJ GRADEC; ZDENKA GOMBOC, RADEČE; JANKO DROLC, LJUBLJANA; ALENKA REDŽEPOVIČ, LJUBLJANA; ALEKSANDER BRUNČKO, MARIBOR; ANDREJ KOSMAČ, ZAGORJE OB SAVI; MARTINA HARTMAN, MEDVODE; JOŽICA PIRNAT, RADOVLJICA; BERNARDKA PETROVIČ-MAGER, TURJAK; KAREL BENČEC, MURSKA SOBOTA; MATILDA MAJHEN, VELENJE; MIHA ŽNIDAR, KRANJ; JOŽICA SIRK, DOBROVO; MANJA BASTELJ, MOZIRJE; MARIJA GOLEŽ, LIMBUŠ; FRANC GRIL, MARIBOR; SAŠO MOLJK, BRESTANICA; FRANC SLANA, ŽIRI; MIRKO ULAGA, DOL PRI HRASTNIKU; MARIJA HABJAN, RADOVLJICA; MARJANCA RIBIČ, SLOVENSKE KONJICE; JUDITA MILIČIČ, ZGORNJE GORJE; IRENA OBLAK, NOTRANJE GORICE; VITA VLAŠIČ, ŠTORE; BOJANA TOPOLŠEK, ŠOŠTANJ; HELENA OTILIJA MIKUŠ, LJUBLJANA; NATAŠA SUŠNIK, KAMNIK; VLADIMIR ZALOKAR, SEVNICA; ALOJZIJA TOMAŽIČ, ŠKOFJA LOKA; ANDREJA ŠIFRAR, LOGATEC; SAVINA STANTIČ, ŠEMPETER PRI GORICI; BORUT MIKLAVC, DOBROVO V BRDIH; ŽIGA LESKOVŠEK, PORTOROŽ; NERINA KRAMERSTETER, PORTOROŽ; MANJA ISKRIČ, LJUBLJANA; MILAN HRVACKI, RAVNE NA KOROŠKEM; SONJA UHELJ, PIVKA; MOJCA SEDEJ, CERKNO; ANTONIJA SCHLEGL, KAMNIK; MARIJA DOLINŠEK, JESENICE; BLAŽ BOGATAJ, ŽIRI; VOJKO HACLAR, KAMNIK; KATJA PODGORŠEK, TRBOVLJE; BOŠTJAN TOPLAK, ŠMARTNO PRI LITIJI; SONJA KONONENKO, LJUBLJANA; JAKOB LANGUS, BREZJE; DARKO GAČNIK, ŠMARJE - SAP; MARJAN GROSMAN, ZREČE; MARIJA KOVAČIČ, ZREČE; TINKA DOBAJA, KAMNICA; JULIJANA RADEJ, SEVNICA; ALEŠ ZAGRAJŠEK, MARIBOR; ANKA RODE, LJUBLJANA; MIRJANA KREJIČ, IG; MAŠA VRHOVNIK, MENGEŠ; SUZANA PIRJEVEC, SEŽANA; ZDENKA JESIH, GROSUPLJE; SREČKO KRIVC, RADLJE OB DRAVI; CVETKA ROGELJA, POSTOJNA; SIMON PEČOVNIK, PREVALJE; VERA SEVER, ŠKOFJA LOKA; BERNARDA BURJA, LJUBLJANA; DENIS ZUPANC, ŠMARJE PRI JELŠAH; SREČKO KUNC, ROVTE; MATEJA ABRAMOVIČ, ZGORNJE GORJE; RAFKO GOLOB, MIRNA; VLADIMIRA SALAMON, MARIBOR; ELIZABETA MAJHENIČ, PESNICA; EVA KRŽAN, LJUBLJANA; IZZA HERMAN, CELJE; ALOJZIJA SLAMERŠEK, MARIBOR; PAVLINA BEVC, CELJE; MARTA PODLUNŠEK, PRAGERSKO; BORUT PLANINŠIČ, MARIBOR; FORTO TURK, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI; NIKO KUMER, LJUBLJANA; JOŽE VRHOVŠEK, JURKLOŠTER; VALENTIN MARTINČIČ, RADEČE; VITA ŠULIGOJ, LJUBLJANA; JOŽE HOZJAN, ČRENŠOVCI; ELIZABETA VOVKO VRBINC, LOGATEC; VOJKO GREBENŠEK, JESENICE; MIRA PUŠ, LJUBLJANA; JOŽEFA DEČMAN, RADOVLJICA; LOJZKA POLAK, ŠEMPETER; ROBERT RUČIGAJ, RADOMLJE; MOJCA HRIBAR, DOMŽALE. 

 

NAGRAJENCI MESECA MAJA 2020:

1. NAGRADA (3.000 €): JURIJ CVITANIČ, GORIŠNICA;

2. NAGRADA (500 €): MIRA STOJANOVIČ, NOVO MESTO;

3. - 5. NAGRADA (200 €): MARIJA ZADNIKAR, ZGORNJE JEZERSKO; ZORAN STANKOVIĆ, KRANJ; LILJANA BAŠELJ, GROSUPLJE;

6. - 100. NAGRADA (20 €): JOŽICA LAZAR, IZOLA; MALVINA JAMNIK, KAMNIK; DARKA AVDIČ, KRANJ; KLARA POZARŠEK, GOLNIK; STANE MEDVEŠEK, PODKUM; IVAN PETEK, VELIKA NEDELJA; MIROSLAV SVETIN, KRKA; STANKA KEKEC, DOMŽALE; DANICA SAMSA, SEŽANA; DOMINIKA TROHA, SODRAŽICA; SONJA PIKŠ, TRBOVLJE; NATAŠA POLŠAK, PODPLAT; BETKA ŠKORJANC, TRBOVLJE; DUŠAN DOLENC, DOBROVA; JANA STARC, ŠKOFJA LOKA; ROMAN BOHINC, VODICE; ANA LEVEC, DOL PRI HRASTNIKU; ZORICA DOBNIK, MARIBOR; METKA MOTOH, LOKA PRI ZIDANEM MOSTU; DARKO JEREB, LJUBLJANA; DUŠAN MENCEJ, MEDVODE; DARINKA KLANČAR, TRBOVLJE; VINKO KREVH, KRANJ; JANJA SMRAJC, LITIJA; JOŽE HABJAN, RADOVLJICA; FLORIJAN LESKOVEC, ROVTE; MARIJA PIRC, DOMŽALE; MARJANA VINDIŠ, TRBOVLJE; STANKO MIKUŽ, LJUBLJANA; MARTIN ŠETINC, TRŽIČ; ANICA TROHA, BOROVNICA; RADO ŠRIBAR, KOSTANJEVICA NA KRKI; MARIJA MRAK, ŽIROVNICA; TILKA MOŽINA, RADOVLJICA; ANA GOLIČ, PREBOLD; MARICA KRAMAR, VELENJE; NEŽA TURK, CERKNICA; IGOR MIHAEL RAVNIK, LJUBLJANA; SIMONA SEVER, MARIBOR; BENEDIKT BORŠIČ, MARIBOR; GORDANA REMS ARZENŠEK, CELJE; FRANCI ZORKO, GROSUPLJE; BOŽIDARA FERFOLJA, ČRNOMELJ; AVGUŠTIN CEGLAR, IVANČNA GORICA; FRANC PODGORNIK, LJUBLJANA; ALENKA GERŽELJ BELINGAR, LJUBLJANA; MARIJA PETRIČ, KRANJ; RADKO GLAVINA, ŠMARJE; DRAGO KOVAČ, LJUBLJANA; MARTIN MATKO, LJUBLJANA; MARINKA LETIĆ, LJUBLJANA; MARIJA JANC, DUPLJE; SONJA MERZDOVNIK, LJUBLJANA; TEREZIJA TERBOČA, DOLENJA VAS; MILICA ŽEFRAN, ŠENTJERNEJ; METKA KUDIČ, LJUBLJANA; MARIJA VUKELJA, IZOLA; ZDENKA PAVIČIČ, NOVO MESTO; BERNARDA LUKANČIČ, ŽIRI; FRANC POZNIČ, ZAGORJE OB SAVI; DIANA RUGALE, TRŽIČ; ZDRAVKO NAGODE, LOGATEC; DARJA VELER, BOROVNICA; IVICA OBRAN, RADEČE; MATIC NEMEC, VERŽEJ; SILVA VENGUST, MENGEŠ; FANIKA MARINIČ, OTOČEC; ANICA KOROŠEC, DOMŽALE; MILKA BOŽKOVIČ, LOČE; CVETKA MILANIČ, NOVA GORICA; SAMO RODE, DOMŽALE; BARBARA ČEPERKOVIČ, POSTOJNA; MILICA KLASINC, MARIBOR; ANA BARABAŠ, TRŽIČ; MAJDA KOŽMAN, KAMNIK; SUZANA MIKLAVC, DOBROVO V BRDIH; DARKO OREL, MARIBOR; MELITA BRAČIČ, CELJE; MARINKA POTOČNIK, TRBOVLJE; MIHA MESARIČ, NOVO MESTO; FANI KRALJ, VIDEM - DOBREPOLJE; SLAVKA ŠALAMON, KRANJ; DARIJ ARSENJUK, LAŠKO; ANDREJ KIRN, LJUBLJANA; VIKTORIJA DEŽAN, LJUBLJANA; OLGA MARKIČ, IDRIJA; MARIJA ČEHOVIN, VIPAVA; JOŽE NARED, BEGUNJE PRI CERKNICI; ANTON SMRTNIK, LJUBLJANA; JOŽICA DOBOVIČNIK, TRBOVLJE; JOLANDA PETEK, STARA CERKEV; FANI ZUODAR, POSTOJNA; SONJA ŠUMANDL, CELJE; ANA JAVORNIK, SLOVENJ GRADEC; PETER STRMOLE, MOKRONOG.

 

NAGRAJENCI MESECA APRILA 2020:

1. NAGRADA (3.000 €): LEA BOSILJ, PTUJ;

2. NAGRADA (500 €): FRANJO DUH, MARIBOR;

3. - 5. NAGRADA (200 €): TANJA SVETLIČIČ, KOČEVJE; JANJA MATOŠEC, LJUBLJANA; MAJA ZEMLJIČ, MARIBOR;

6. - 100. NAGRADA (20 €): VIKI KAVŠEK, ZAGORJE OB SAVI; MITJA JESENOVEC, KAMNIK; JOŽE KRIVEC, PODPLAT; KRISTINA MARJANOVIČ, TRŽIČ; DRAGICA RATKO, ŠALOVCI; TOMAŽ BRUMEC, VOJNIK; ANTON ROŽMAN, CANKOVA; MILENA ŽVANUT, KOPER; GIZELA DERNOVŠEK, TRBOVLJE; LUKA KUMER, LJUBLJANA; VESNA ČIŽMAN, LJUBLJANA - ŠMARTNO; MARTINA KOVAČ, LOČE; JOŽICA MEKINDA, CERKNICA; BRANIMIR VRBANČIČ, LJUTOMER; ANDREJ BENEDIK, ZGORNJA BESNICA; SIMON ZEVNIK, KRANJ; VIDA KUKOVEC, LJUBLJANA; JANEZ MRAK, LJUBLJANA; SONJA VRHOVNIK, KAMNIK; MARIJA DOLINAR, LJUBLJANA; ALDA SELJAK, SPODNJA IDRIJA; IVAN STRNIŠNIK, DRAMLJE; BERNARDA KUČIČ, KOSTANJEVICA NA KRKI; NIKA JERNEJA HUDNIK, LJUBLJANA; SONJA ŠUŠTER, LJUBLJANA; VIŠNJA RANĐELOVIĆ, DOMŽALE; SEBASTJAN KRUŠIČ, CELJE; MILKA SLAK, VELIKA LOKA; MARJAN RADKOVIČ, SUHOR; UROŠ LIPEJ, ŠKOFJA VAS; MARJAN DOBROVOLJC, BOROVNICA; ANA KALAN, MEDVODE; META SEDLAR, LJUBLJANA – POLJE; IGOR JERE, ŠENTRUPERT; IVAN OVNIK, PIRAN; KARMEN HORVAT, MEDVODE; IVAN SKOK, SEŽANA; ANTONIJA ŠULIGOJ, PTUJ; NEVENKA LEBAN, KOJSKO; JOŽE VRHOVŠEK, ŠENTJERNEJ; LIDIJA BEJEK, MAČKOVCI; STANISLAV DEBEVEC, NOTRANJE GORICE; CVETKA MARHOLT, PTUJ; VESNA ZGOMBA, KRŠKO; ALENKA ADAMIČ, LJUBLJANA – ŠMARTNO; LUDVIK GOLČMAN, ŠMARTNO OB PAKI; MIRA PIRNAT, VRHNIKA; NATALIJA HRIBAR, DOMŽALE; IVANA KOŽUH, ŠKOFJA LOKA; ANDREJ ŽBOGAR, KRANJ; OLGA SLANC, NOVO MESTO; MARINKA VIČIČ, LIMBUŠ; VILJEMINA VENDRAMIN, KOJSKO; RENATA JORDAN, KOSTANJEVICA NA KRKI; MATIJA STRAŽAR, DOMŽALE; RAJKO GROŠELJ, SPODNJA IDRIJA; ANA HUMAR, TRZIN; ANTON VOVKO, STARA CERKEV; ANTON ČERNE, KRŠKO; EDVARD ŠTEGAR, PTUJ; NATALIJA LEVIČAR, BREZOVICA PRI LJUBLJANI; HELENA CELCER, LJUBLJANA – POLJE; FRANC REGORŠEK, LOČE; MARKO ROJŠEK, CELJE; BRIGITA FURLAN, COL; ELIZABETA ERNESTL, SEVNICA; NIKA MOŽEK, VELIKE LAŠČE; MARTIN OZIS, PLANINA PRI SEVNICI; ELIZABETA KAPUN, VELIKA POLANA; ROMAN ŠALAMON, KRANJ; NATAŠA VOVK, LJUBLJANA; MAJDA ZABUKOVEC, LJUBLJANA; EGON RENER, CERKLJE NA GORENJSKEM; LUCIJA LIPOŠEK, ŠENTJUR; DUŠAN GORNIK, ŠKOFLJICA; NUŠA VALENČIČ, ILIRSKA BISTRICA; SARA STARMAN ALIČ, MEDVODE; ROZINA MRAK, IDRIJA; MARJAN VRHOVNIK, MENGEŠ; ROZI ILIEVSKA, ŠENČUR; NIKA PETROVČIČ, VRHNIKA; MILAN TRAVNIKAR, METLIKA; KRISTJAN ŠADL, MURSKA SOBOTA; HELENA SUŠNIK, LJUBLJANA; MARJAN SINTIČ, NOVO MESTO; ROMANA FEKONJA, RUŠE; GABRIJEL MEKINDA, CERKNICA; ANTON NOČ, LESCE; DANIJELA GRNJAK, MARIBOR; MAJDA ŠKARABOT, MIREN; MELITA POLENIK, ŠOŠTANJ; PAVLA FIŠTER, BREZOVICA PRI LJUBLJANI; TAMARA PAVLOVIĆ - ŠOŠTAR, SLOVENSKA BISTRICA; SLAVICA SOKLIČ, BLED; JOŽEF KRAUTHAKER, BELTINCI.

 

NAGRAJENCI MESECA MARCA 2020:

1. NAGRADA (3.000 €): BOJAN KRAPEŽ, POSTOJNA;

2. NAGRADA (500 €): MATEJA URŠIČ, LITIJA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): MIRAN MLAKAR, CELJE; DARKA MIHELIČ, KRANJ; MAJDA LOGAR, LITIJA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): VLADIMIR PLOT, ŠENTILJ V SLOVENSKIH GORICAH; JERCA PODOBNIK, ŽIRI; ALOJZIJA KULČAR, LJUBLJANA; VILJEM PETELIN, ŠENTJERNEJ; LIDIJA DEČMAN, JESENICE; DENIS GABER, ZREČE; ANDREJ KRŽE, JESENICE; KLAVDIJA ŠKOF, ŠKOFJA LOKA; NADA VRTOVEC, CELJE; IDA ZORMAN, MOJSTRANA; UROŠ KOVAČ, LJUTOMER; MATEJA FRAS, MARIBOR; KRISTINA TRIPKOVIČ, MURSKA SOBOTA; MATEJA DERGANC, LJUBLJANA; JOŽICA KRNETA, ZAGORJE OB SAVI; JOŽE VETRIH, ČRNIČE; VERONIKA VOZELJ, IZLAKE; SLAVICA HEBERLE, IVANJKOVCI; DANICA GREGORIN, DOMŽALE; FANIKA KRESE, DOLENJSKE TOPLICE; ERIK STRITAR, ŠMARTNO PRI LITIJI; DRAGO LESKOVŠEK, HRASTNIK; MARIJA WEINGERL, ZGORNJA KORENA; EMILIJA REP, PIVKA; JOŽICA PRASSNITZ, RIBNICA NA POHORJU; JUDITA HRIBAR, ZAGORJE OB SAVI; VERONIKA TARMAN, HRUŠICA; ZDRAVKO ŽIVEC, MARIBOR; EMIL PRAH , SLOVENSKA BISTRICA; FRANČIŠKA GOLE, CERKNICA; DRAGA ZGONC, KOČEVJE; VERA SMET, BELTINCI; MAJA VALENČAK, OPLOTNICA; PETRA CVIJANOVIĆ, LJUBLJANA; DAVORIN TURK, PODČETRTEK; FRANC NOGRAŠEK, POLŠNIK; ANDREJ POTOČNIK, STARI TRG OB KOLPI; MILENA ALIBEGIČ, RIBNICA; ZOFKA SKORNŠEK, ŠMARTNO OB PAKI; MARINKA MAJGER, CELJE; JOŽICA BUNČIČ, VRHNIKA; LARA PODBEVŠEK, DOL PRI LJUBLJANI; MAGDALENA MILHARČIČ, POSTOJNA; ZIA PERKO - ROGELJ, LJUBLJANA; VIDA UDOVIČ, LJUBLJANA; MARJAN STOJNŠEK, PODPLAT; MAJDA BAJC, IDRIJA; DARINKA KOSI, SV. TOMAŽ; ANŽE TESOVNIK, LJUBLJANA; IVO RIBARIČ, HOČE; ANICA HIRSCH MIKANOVIČ, NOTRANJE GORICE; JOŽICA ŽAGAR ŠILC, PREBOLD; HELENA ŠTAKUL, NOVA GORICA; ANICA ZIHERL, ŠKOFJA LOKA; BRANE BERAVS, METLIKA; ROBERT ŠUŠTERŠIČ, DUTOVLJE; SLOVENKA ČURIN, SLOVENSKA BISTRICA; METKA MATEŠIČ, TRBOVLJE; TIANA JAKOČIČ, POSTOJNA; BRANKO REK, SELNICA OB DRAVI; MITJA FRIEDL, LJUBLJANA - DOBRUNJE; LJUBICA KLANČAR, ŠKOFJA LOKA; ANA KASTELIC, CELJE; DARINKA ALBREHT, NOVA GORICA; JOŽICA MAUČEC, TURNIŠČE; HELENA NOVAK, KOČEVJE; STANISLAVA ŠVARC, MARIBOR; GREGOR JURGELJ, MARIBOR; FRANC MALUS, ŠALOVCI; ANA ZAKONŠEK, ZAGORJE OB SAVI; ZALA ČESNIK, BOŠTANJ; ANTON PRAŠNIKAR, LAZE V TUHINJU; KSENIJA RUS, ŽIROVNICA; CIRIL KOLENC, TRŽIŠČE; JOŽEF ŽALIK, LJUBLJANA; ANTONIJA ŠKUFCA, LJUBLJANA; ANTON GAČNIK, ŠMARJE - SAP; MARIJA OMAHEN, ŠKOFJA LOKA; KATARINA OSOLNIK, ŠKOFJA LOKA; MIRJANA IVANČIČ, ŠKOFIJE; MOJCA PURKART, BREŽICE; NEŽA VRTAČNIK, MARKOVCI; JANEZ ONIČ, MARIBOR; MARIJA ADILAGIČ, LJUBLJANA; MARIJAN ROBBA, NOVA GORICA; SREČKO ERJAVEC, KOPER; STANE POLAK, ŠKOFJA LOKA; ADRIANA LOGAR, IDRIJA; DANICA LAVRAČ, IZLAKE; SLAVKA KOKALJ, MORAVČE; BOJAN RADEJ, SEVNICA; DANJEL ROZMAN, TRBOVLJE; JANEZ PERKO, LJUBLJANA; MIRAN ČERNOTA, ŠENČUR; MARKO KÜSSEL, KRANJ.

 

NAGRAJENCI MESECA FEBRUARJA 2020:

1. NAGRADA (3.000 €): ZDENKA ŠKOBERNE, PIVKA;

2. NAGRADA (500 €): MAJDA ZUPANČIČ, ŠKOFJA LOKA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): JOŽE JAMŠEK, DRAVOGRAD; MARKO FURLAN, COL; MARJAN STAROVASNIK, BRESTERNICA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): MAJDA BUTKOVIČ, TRZIN; MOJCA JELOVČAN, ŽELEZNIKI; ŠTEFAN GRABAR, MURSKA SOBOTA; SILVA TURŠIČ, LJUBLJANA - POLJE; ZDRAVKO VIDIC, BEGUNJE NA GORENJSKEM; ANTON HERMAN, GRIŽE; AGICA KASENBURGER, LJUBEČNA; KRISTINA ŠPRINZAR NEMEC, ŠEMPETER PRI GORICI; BRIGITA ZAKRAJŠEK, LJUBLJANA; VIDA RŽEN, LJUBLJANA; SUZANA KRNC, GROBELNO; MARTA HUSU, SEŽANA; MIRKO NAKANI, DOBOVA; MARIJA SKALIČ, MORAVSKE TOPLICE; ŠTEFAN SAPAČ, ZAGORJE OB SAVI; JASNA RODOŠEK, KOMENDA; BRANKO CENTRIH, VELENJE; BREDA HORVAT LORBEK, ŠENTILJ V SLOVENSKIH GORICAH; MOJCA BRECELJ, SLAP OB IDRIJCI; GREGOR POPP, LJUBLJANA; BORIS VÖRÖŠ, TRBOVLJE; FRIDRIH KUKOVEC, VELENJE; STANISLAV MAJCEN, RADEČE; FRANC ŠINK, LJUBLJANA; IRENA VIZLAR, LITIJA; LEOPOLD KOBAL, GROSUPLJE; CIRIL ŠTRAVS, LJUBLJANA - ŠENTVID; ALEKSANDER MODIC, NOVA VAS; FRANCKA JELEN, RAVNE NA KOROŠKEM; ZORA PIHLAR, MURSKA SOBOTA; FRANC HRASTAR, ŠKOFLJICA; ALOJZ DONKO, LJUBLJANA; MIRKO JAMNIKAR, PERNICA; MARIJA KOS, TRBOVLJE; MARINKA KRISTANC, SMLEDNIK; ANICA LEMUT, VIPAVA; MARJANCA ŠKRABAR, MEDVODE; MARIJA KOSTIČ, AJDOVŠČINA; MELITA CELEC, LJUTOMER; FRANC GRAH, MURSKA SOBOTA; DARINKA VRBNJAK, KAMNICA; MAGDA RESINOVIČ, CERKLJE OB KRKI; JANEZ PODBORŠEK, TRZIN; DARJA RUDAN TASIČ, LJUBLJANA; ZLATKO HOFMANN, PONIKVA; NADA RADOŠ, METLIKA; FRANC URBAS, CERKNICA; NADA HAJNC, ZGORNJA KORENA; MARJAN BALKOVEC, ČRNOMELJ; MIMICA ČUK, MARIBOR; SLAVKO ŽAGAR, MOZIRJE; MAGDALENA KOŠENINA, RADOVLJICA; ZLATKO HRASTNIK, VOJNIK; ANGELINA NOVAK, LJUBLJANA; IRENA MUŠIČ, SLOVENSKA BISTRICA; ALBINA PAUKO, HOČE; DANIJELA TERČIČ, ROGATEC; KRISTIJAN DOGANČIĆ, ILIRSKA BISTRICA; MOJCA PREMERL, LJUBLJANA; IVAN PLEŠNIK, VELENJE; MARIJA CERKOVNIK, ZAGORJE OB SAVI; DARJO POLH, VREMSKI BRITOF; MARJANA VRBNJAK, LJUTOMER; SLAVICA JERANČIČ, KAMNIK; BOŽENA DOLJŠAK, BOROVNICA; VESNA BORDON, POBEGI; ANA LAPAJNE, JESENICE; DRAGICA GRIL, MARIBOR; BOŽA PASUTTO, KOPER; TONI VIDMAR, BREZOVICA PRI LJUBLJANI; ANGELA KOZAR, POLENŠAK; VESNA BARTOLJ, TREBNJE; MARTINA GORENC, KOČEVJE; EMICA PUHEK, MARIBOR; IRENA BAČIČ, MURSKA SOBOTA; GELČI PLAHUTNIK, ZAGORJE OB SAVI; JAVORKA REDNAK, VELENJE; MARIJANA ERI - BIRK, RADOVLJICA; ANJA MIŠKOVIČ, ŠEMPAS; BORUT DEMŠAR, KOPER; DRAGO FLIS, ŠTORE; ANGELA URBAS, POSTOJNA; KARMEN KUMELJ, ŽUŽEMBERK; BRANISLAV PEVEC, LJUBLJANA; ANGELA LESKOVAR, LJUTOMER; MAJA PERNE, LJUBLJANA - ČRNUČE; URŠKA COREL, LUKOVICA; JASNA KARAJIĆ, ILIRSKA BISTRICA; KARLA DEURIĆ, POSTOJNA; NADA GENUSSI - PENKO, LJUBLJANA; STANISLAV VIRANT, ŠMARJEŠKE TOPLICE; JULIJANA VOLF, LUKOVICA; MATEJ JENC, KAMNIK; BRANE AVSEC, LJUBLJANA; ALEŠ PRELESNIK, ŠKOFJA VAS.

 

NAGRAJENCI MESECA JANUARJA 2020:

1. NAGRADA (3.000 €): BOJAN ŠKUFCA, GROSUPLJE;

2. NAGRADA (500 €): VANJA SOVDAT, TOLMIN;

3. - 5. NAGRADA (200 €): METKA RAČIČ, ARTIČE; DAMJANA ARČON GORZA, BLEJSKA DOBRAVA; JOŽE JAZBEC, KRŠKO;

6. - 100. NAGRADA (20 €): ANA BURGER, CELJE; ANA JAKLIČ, LJUBLJANA – ŠMARTNO; NADA ABRAHAM, RAVNE NA KOROŠKEM; MARIJA KOMPREJ, RAVNE NA KOROŠKEM; HERMINA KINK, KRŠKO; MATILDA LAPOŠI, MURSKA SOBOTA; JOŽICA KLANČAR, VELIKE LAŠČE; IVANA TOŠIČ - ZOBEC, RIBNICA; STANKO HORVAT, TRŽIČ; METODA ŠKERJANC, LJUBLJANA; ANICA GRUBIČ, BREŽICE; VLASTA GUŠTIN, LJUBLJANA – POLJE; FRANC KALIŠNIK, KAMNIK; EMIL BOVHAN, TRBOVLJE; LIDIJA POGLAJEN ZUPANČIČ, LJUBLJANA; SREČKO RUDOLF, JESENICE; MARTINA VOLČ, LJUBLJANA – POLJE; IVA DOLŽAN, KRANJ; TINA ZUPANČIČ, KRANJ; JANA BREZNIK, SMLEDNIK; ANITA VRTAČNIK, FRANKOLOVO; CVETANA VANDA BOGATAJ, SELCA; NINA ATELŠEK, LUČE; ANDREJ RAKUŠ, BLED; SABINA SOKO, PTUJ; GABRIJELA ŠKORJANC, OREHOVA VAS; NADA SKUMAVC, KRIŽE; MAJA ROŽMARIČ, SLOVENSKE KONJICE; MARIJA LUNDER, VOLIČINA; NIK KOCJANČIČ, ŠENČUR; DARJA REMEC, STARI TRG PRI LOŽU; SLAVICA MELIN, MURSKA SOBOTA; SILVANA CIMPRIČ, KOBARID; TATJANA AJSTER, DOBOVA; SERGEJA BOGUNIČ, VRHNIKA; LJUBICA KOLENC, MIRNA; ALBIN VONČINA, SPODNJA IDRIJA; OLGA SIHERLE, ŠOŠTANJ; FRANC VOUK, ŠENTJUR; DANICA MAČEK, KOZJE; ANGELA MÜLLER, MARIBOR; LJUDMILA SENČAR, KRMELJ; MILOŠ GRUNTAR, ŠTANJEL; ZDENO CERAR, MENGEŠ; JULIJA MIKLAVČIČ, IDRIJA; MARTINA BRAČKO, NOVO MESTO; VILMA TANKOSIĆ, LENART V SLOVENSKIH GORICAH; DANICA TRUNK, LJUBLJANA – POLJE; MARIJA KLADNIK, SEVNICA; ANGELCA KLENOVŠEK, SEVNICA; IVAN PETROVČIČ, AJDOVŠČINA; RUDI KOLAR, CELJE; MAJDA M. KRIŽMAN, LJUBLJANA; KATARINA BERDNIK, LJUBLJANA; DRAGICA TUŠEK FERLINC, MARIBOR; VANDA ŠUMAR, MARIBOR; MARIJA PODLESNIK, KOPRIVNICA; MILAN MALI, LAZE V TUHINJU; VESNA MARIJA TOMC LAMUT, KOPER; MARIJA DRINOVEC, KRANJ; LJUDMILA ŽAGAR, SRPENICA; ZVONKA KNEZ, AJDOVŠČINA; VERA KOPŠE, STOPERCE; DALJA OBERSNEL, LJUBLJANA; METKA ZORIN, PODPLAT; ROBERT SKERBINEK, ZAGORJE OB SAVI; MARIJA MURŠIČ, POLJČANE; VERICA HROVATIČ, STRAŽA; ANDREJ ERMAN, RADOVLJICA; MILKA SLEMENŠEK, BLANCA; MILENA BILC, SEVNICA; DOROTEJA NARED, RAKEK; DUŠAN RENKO, LJUBLJANA; LILJANA STOJANOVIČ, LJUBLJANA – POLJE; MARJETKA KEŠANSKI, ILIRSKA BISTRICA; BRINA ČRNKO, CELJE; NADA ČERNE, ČRNOMELJ; MIRA KOVAČIČ, BRESTANICA; SLAVKO BERGLES, MURSKA SOBOTA; MATEJ STARE, MEDVODE; MILAN MILANIČ, NOVA GORICA; IRENA PETROVIČ, KRANJ; GREGOR KOBILICA, TEHARJE; MARGARETA OŽINGER, GORIŠNICA; PETER POLAK, LJUBLJANA; DUŠICA MAK, CELJE; DRAGICA ŠKALIČ, PROSENJAKOVCI; NADA BAUMAN, MARIBOR; LJUDMILA KUKOVEC, PETROVČE; IVICA JAKOPANEC, LJUBLJANA; MARIJA LOKAR, KRANJ; ANA OŠLOVNIK, SEVNICA; EVA DOLŽAN, LESCE; MARJAN BUTALA, LJUBLJANA; ANTONIJA ODLAZEK, TRBOVLJE.

 

NAGRAJENCI MESECA DECEMBRA 2019:

1. NAGRADA (3.000 €): SREČKO MAHER, LOVRENC NA POHORJU;

2. NAGRADA (500 €): EMA ČAS, MISLINJA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): VLADO MERVIČ, RADEČE; VILKO UKOVIČ, MATERIJA; DARKO ŽIBERT, OTOČEC;

6. - 100. NAGRADA (20 €): DEJAN ŠTOJS, KRŠKO; ADOLF KOVAČIČ, LJUBLJANA; JANJA ŠTRLEKAR, ŠKOFLJICA; MILENA MARTINI, LJUBLJANA; IVAN NEMEC, MARIBOR; DAMJANA GOLOB ORTER, GRIŽE; KATARINA KRČOVNIK, RUŠE; JOŽE VOLK, VELENJE; JOŽE PETROVČIČ, VRHNIKA; MARINKA PERPAR, KRIŽEVCI; GABRIJELA OBREZA, ŽALEC; MARTINA HORVAT, MATERIJA; ZVONE GABRIČ, TRŽIČ; ALOJZ TEKAVC, STARI TRG PRI LOŽU; NANDE JAKOPIČ, LAŠKO; FRANC ŠILAR, KRANJ; ŽANA REPANŠEK, KAMNIK; MATEJ RAZDEVŠEK, KAMNIK; MITJA CUDER, BOVEC; BRIGITA PEČNIK, OREHOVA VAS; MARTA KENDA, KRIŽE; GABRIJELA KOPAČ, MEDVODE; MILAN RADIN, LJUBLJANA; JASMINA ČAS, VUZENICA; NADA CELEC, PUCONCI; ANGELA ŠIRNIK, ŠENTJANŽ PRI DRAVOGRADU; SLAVKA PEČLIN, LJUBLJANA; DAMIJANA HRABAR, ILIRSKA BISTRICA; MIRA BABNIK, KAMNIK; IRMA KUNST, DOL PRI LJUBLJANI; MARICA AMBROŽIČ, LAPORJE; FRANC PEŠEC, PODBOČJE; VLADO PRIMEC, POSTOJNA; KARMEN FOŠNARIČ KOZAR, RAČE; LUCIJA ŠLOSAR, ILIRSKA BISTRICA; OLGA PALJIĆ, VRHNIKA; HELENA KOZOROG - KOREN, LJUBLJANA; MAGDA DOBNIKAR, SLOVENSKA BISTRICA; JANEZ KONKOLIČ, MAČKOVCI; JOŽICA PONIKVAR RUS, KOČEVJE; VID REŽEN, KRMELJ; OLGA HVALA, POLHOV GRADEC; JANA SKUMAVEC, BLED; EDINA NOVAK, IZOLA; IVAN KOLENC, DOBROVNIK; JANEZ DOLINŠEK, IZLAKE; EDVARD ŠTALEKAR, ŠMARTNO PRI SLOVENJ GRADCU; IRENA HRIBRŠEK, GROBELNO; JOŽE HOČEVAR, BRASLOVČE; LINA POLJŠAK, PORTOROŽ; URŠKA JAVORNIK, PONIKVA; BOŠTJAN KOPAČ , PETROVCI; METKA POLJŠAK, DOBROVA; BARBARA VALENČIČ, LJUBLJANA; MARIJA ZORČ, BOVEC; ANICA KOŽUH, CERKLJE NA GORENJSKEM; ANA MOLIČNIK, SOLČAVA; ALEN KOLENC, GORNJI GRAD; ANA PUŠ, NOVA GORICA; NADA ŠKREBLIN, RADOVLJICA; TANJA SALAMON, PETROVCI; PAVLINA KOLAN, BREŽICE; NINA PLANK, ŠTORE; ANDREJ DRNOVŠEK, ZAGORJE OB SAVI; FANI REBERNAK, KISOVEC; TJAŠA SENICA, SLOVENJ GRADEC; ANICA RINGER, DOB; ZDENKO VIŠKOVIĆ, IZOLA; BOJAN VIDOVIČ, BOROVNICA; ANICA CERAR, DOMŽALE; JANKO KOKELJ, LJUBLJANA; ALEŠ PRIMOŽIČ, IDRIJA; JOŽE ŠTAMCAR, DOMŽALE; DRAGICA TOVORNIK, DOBJE PRI PLANINI; SAŠA NAPRET, TRBOVLJE; DUŠANKA MIKEC, ŠENTRUPERT; SONJA ZORMAN, GORNJA RADGONA; MARTINA PLETERSKI PINTERIČ, KRŠKO; SONJA KRŽE, IG; MAJDA ROGAČ, MARTJANCI; BORIS LUDVIK, OBROV; JANJA LUKAN, TRBOVLJE; LANA LIPIČNIK, BRASLOVČE; NADA STARC, CELJE; MARJANA KOKAL, RAVNE NA KOROŠKEM; NADA SKUK, CERKNICA; FRANČIŠKA GOSPIČ, LJUBLJANA; MIJA AHČIN, TRŽIČ; VESNA ANCLIN, ŠOŠTANJ; DANICA KAVAŠ, ODRANCI; JASMINA ŽERAK, POLJČANE; ANDREJKA ERŽEN, SELCA; SANJA SMRDELJ, PIVKA; TOMAŽ STRAŽAR, LJUBLJANA - DOBRUNJE; ROZINA LORENČIČ, ČRNA NA KOROŠKEM.

 

NAGRAJENCI MESECA NOVEMBRA 2019

1. NAGRADA (3.000 €): TAMARA ZUPANIČ, KRANJ;

2. NAGRADA (500 €): VIDA BARL , SLOVENJ GRADEC;

3. - 5. NAGRADA (200 €): STANKO SOBOČAN, MURSKA SOBOTA; JOŽICA PAVLIN, ŠKOCJAN; VESNA OŽEK, ORMOŽ;

6. - 100. NAGRADA (20 €): OLIVIJA MARINKOVSKI, PODNART; IRENA NAGLIČ, ŠENTJANŽ PRI DRAVOGRADU; LOJZKA TALER, ZGORNJE GORJE; HAJDI MRAK, PRAGERSKO; MARTINA ERJAVEC, POBEGI; MATEJ STRGARŠEK, ZAGORJE OB SAVI; IVANA PLANINC OBRUL, LOČE; FRIDA ŠETER, RADOMLJE; SLAVICA TUFEKČIČ, KRANJSKA GORA; SARA ERJAVEC, PODBOČJE; MAGDA PODBOJ, PLANINA; SIMONA REBEVŠEK, CELJE; OLGA KOŠUTA, SOLKAN; GRETA IVAN VRHOVNIK, MOZIRJE; MARINKA KOCJAN, LJUBLJANA; BOGDAN ROJC, SEŽANA; ELIZABETA INDOF, LJUBLJANA; BINA KURAJ, LJUBLJANA; JANOS ORBAN, LENDAVA; PEPCA ZIHERL, MOKRONOG; MARA ZDOVC, SLOVENJ GRADEC; VELJKO KOLAR, KOZJE; JERNEJ RUS, LOGATEC; JERICA ROSIČ, PTUJ; VIŠNJA SMREKAR, LJUBLJANA; ANICA COTMAN, RADOMLJE; DARINKA MARKOČ, SV. ANA V SLOVENSKIH GORICAH; JANEZ ŠOLAR, ŽELEZNIKI; KATICA TKALEC, BELTINCI; JANI SELIŠNIK, ČRNA NA KOROŠKEM; DUŠAN ŽIŽEK, RADENCI; JOŽICA ČIRIČ, KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU; GABY GOLIČ, IG; INES RUS, CERKNICA; ZINKA MUSTAFIČ, LJUBLJANA; ALEKSANDER SKRALOVNIK, LIBELIČE; RUDOLF CORN, LJUBLJANA; JOŽEFA ADAMIČ, LJUBLJANA; SAŠO BEČAN, VERŽEJ; BOJAN PUREBER, NOVO MESTO; MANJA ISKRIČ, LJUBLJANA; MARIJA MARINČEK, CELJE; ROSVITA SVENŠEK, PODČETRTEK; STANKA GRACAR, BLANCA; KATJA ZAVRŠNIK, LJUBLJANA; DEJAN MOČNIK, MENGEŠ; POLONA VEC, KOSTEL; JANKO BAJDE, SMLEDNIK; DRAGO LAPUH, PREBOLD; NEVENKA WEIXLER, VRHNIKA; STANKA PUCKO, CERKLJE OB KRKI; MAJA GREGORIČ, NOVA GORICA; LJUDMILA MAKOVEC, SLOVENSKE KONJICE; ANICA LEVIN, LJUBLJANA; NANA LOKAR, ZAGORJE OB SAVI; JELKA TODIČ, LJUBLJANA; PAVLA RUČIGAJ, DOMŽALE; EMIL TAVČAR, JESENICE; MAGDA HORVAT, MURSKA SOBOTA; TANJA KAVS, GRGAR; MARIJA A. ŠANTELJ, KOSTANJEVICA NA KRKI; ZDENKA KRSNIK, ROGAŠKA SLATINA; MARIJA VELCA, RUŠE; KAROLINA RITUPER, MURSKA SOBOTA; FRIDA POTISEK, TRBOVLJE; PETER DOLENC, LJUBLJANA; BRANKO AŠIČ, MARIBOR; DANICA KOVAČIK, PUCONCI; SILVA ŠRAJNER, MUTA; MATEJA VUKOVIČ, TRBOVLJE; BRANKA LORENČIČ, MARIBOR; MARJANA KOMPREJ, ČRNA NA KOROŠKEM; RUDI KOROŠEC, GORNJA RADGONA; ZDENKA HRIBAR, IVANČNA GORICA; ŠTEFAN FEHER, BOGOJINA; PETER BRIŠNIK, LJUBLJANA; BERNARDA KODRIČ, POLJČANE; ANTON KOŠIR, LJUBLJANA; VLASTO DRAGOMIROVIČ, KRANJ; PETER LAURE, ŠOŠTANJ; FRANC BENCAK, MURSKA SOBOTA; VERICA GRGURIĆ, KOPER; AMALIJA VERANIČ, NOVA CERKEV; SONJA ZAPLOTNIK, PREDDVOR; ANICA SVETINA, JESENICE; NEVENKA NENA ŠPRAH, MARIBOR; SREČKO POŠTRAK, VOLIČINA; MARTA PLAHUTA, LJUBLJANA; ROSITA KIRBIŠ, HOČE; BARBARA RAIČIČ, ANKARAN; IRENA VALENTE, PREVALJE; MAJDA ŠKRABANJA, VAČE; MARIJA VERDNIK, MUTA; MARIJA NOVINC, ŠKOFJA LOKA; MARIJA GERDINA, LJUBLJANA.

 

NAGRAJENCI MESECA OKTOBRA 2019:

1. NAGRADA (3.000 €): ŠTEFAN DOMINKO, VODICE;

2. NAGRADA (500 €): VOJKA TURŠIČ, LJUBLJANA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): VILMA BRATINA, RADENCI; STANISLAV GRMŠEK, TRBOVLJE; VIŠNJA ŠPACAPAN, KANAL;

6. - 100. NAGRADA (20 €): DRAGICA SKOMINA, DORNBERK; MILAN JANEŽIČ, LJUBLJANA; DANICA MUHIČ, JESENICE; MARINKA POTOČNIK, TRBOVLJE; ERIKA BIDERMAN, HRASTNIK; SUZANA RUDOLF, ČRNI VRH NAD IDRIJO; IVANKA ŠTEFANEC, LJUBLJANA; SABINA OSOLNIK, LJUBLJANA; CVETKA KNAP, NOVO MESTO; VIDA KASTELIC, KOPER; MAJDA SIKAVICA, LJUBLJANA; TATJANA BOŠNJAK, LJUBLJANA; SONJA MARŠIČ, KOPER; LJUDMILA GRINTALL, LJUBLJANA; ROMAN JARH, MARIBOR; ANGELA SKARLOVNIK, SLOVENSKE KONJICE; SONJA ŠKAPIN, ILIRSKA BISTRICA; DRAGICA KOS, TREBNJE; MARJETA MIGLIČ, LJUBLJANA; MILENA GOVŠE, LJUBLJANA; JOŽICA ŠOBER, MARIBOR; VERA SERINI, VRHNIKA; VINKO NOVAK, LJUBLJANA; MIROSLAV KLAVŽAR, LJUBLJANA; MARIJA ZEILHOFER, MARIBOR; VANJA ČELIK, JESENICE; JANEZ MATJAŠIČ, LJUBLJANA; KATARINA KOGOVŠEK, LJUBLJANA; AMALIJA STERGAR, MEDVODE; MOJCA JOŠT, PODNART; JUSTINA PRAŽNIKAR, TRBOVLJE; ELIZABETA OSVALD, LOVRENC NA POHORJU; ERIKA LIPIČNIK, MARIBOR; ANDREJ MATJAŽ BELIČ, LJUBLJANA; SONJA MEŽAN, LJUBLJANA; MARJETA KOPAČ, ŠENČUR; IRENA KOZMEL, ŠOŠTANJ; MIJA VUČINIČ, MARIBOR; MARUŠA DOLENC, BEGUNJE PRI CERKNICI; MARIJA SIMČIĆ, ILIRSKA BISTRICA; MIROSLAV LIČEN, CERKNICA; IVAN POCRNIĆ, OREHOVA VAS; PAVLA KORENČAN, IG; ANTON MENART, LJUBLJANA; ANTON LORENČAK, ŠMARJE PRI JELŠAH; METKA ZABUKOVEC, GROSUPLJE; IVAN GUSTINČIČ, KOPER; IGOR ŠIRCELJ, KOPER; SILVA ZUPANC, DOL PRI HRASTNIKU; MARIJA KOPITAR, LJUBLJANA; MIRA KAVČIČ, ŽELEZNIKI; JOŽICA J. NATLAČEN, ŠMARJE PRI JELŠAH; MATILDA ROKAVEC, LENART V SLOVENSKIH GORICAH; MARIJA SIRŠE, TRBOVLJE; GORAN KLEPAC, KOČEVJE; MARJETKA TURKOVIĆ, KOČEVJE; MARINKA ŠTEFANČIČ, NOTRANJE GORICE; BLAŽ ZUPAN, LJUBLJANA; IVANA GRAČNER, ZABUKOVJE; ALOJZ JEŠE, MAVČIČE; IRENA BILBAN, VODICE; ANITA KOMAC, BOVEC; ALEKSANDER TORNIČ, HRUŠEVJE; ŠTEFKA GAŠPERŠIČ, KROPA; NADA OKORN, GABROVKA; VINKO ROZMAN, NOVO MESTO; MARIJA ONUK LORENC, MUTA; URŠA ROT, LJUBLJANA; KAROLINA DOVNIK, LIMBUŠ; NEVENKA JERMAN, LJUBLJANA - POLJE; IGNAC TOPLAK, MURSKA SOBOTA; ZORISLAVA KLANJŠČEK, ŠEMPAS; MARIJA ZAJC, VIŠNJA GORA; FRANC ŽELEZEN, MORAVSKE TOPLICE; MARIJA ŠOBER, TRŽIČ; MIRA KOFLER, ŠKOFJA LOKA; MARJAN BIZJAK, RADOVLJICA; BARBARA JARC, LJUBLJANA; JOŽICA CILENŠEK, GOMILSKO; BLAŽ SOTOŠEK, KOPRIVNICA; JANEZ KEPA, LITIJA; DUŠAN PAGON, ČRNI VRH; ANA TERŠAR, VRHNIKA; EMIL ČADEŽ, SPODNJA IDRIJA; DUŠANKA KUMER, LJUBLJANA; JUSTINA GOSTEČNIK, BRASLOVČE; SONJA SMOLE, LJUBLJANA; IRENA PROSENC, LOKA PRI ZIDANEM MOSTU; OLGA PRNAVER, KAMNIK; LADISLAV UNETIČ, NOVO MESTO; MARJAN SEDONJA, MAČKOVCI; TEREZIJA ZABUKOVEC, CELJE; VIKTOR RITONJA, MARIBOR; BORIS FELICJAN, DIVAČA; VERA ORNIK, POLJČANE.