Dnevnik.si

Akcije in nagradne igre

Splošni pogoji in pravila nagradne igre "Križanke edicij družbe Dnevnik, d.d."

Iskrica Nedeljskega, pravila in pogoji uporabe storitve »SMS Donacija - za Fundacijo izpolnimo otroške želje«

Splošni pogoji in pravila nagradne igre »Lidl Slovenija in Nedeljski dnevnik podarjata božičnico«

Splošni pogoji in pravila nagradne igre »Modro razvedrilo«


NAGRAJENCI NAGRADNEGA SKLADA RAZVEDRILA, DNEVNIKA, NEDELJSKEGA DNEVNIKA IN PILOTA

NAGRAJENCI MESECA OKTOBRA 2022:

1. NAGRADA (3.000 €): BOŽANA DJAKOVIČ, ŠENTRUPERT;

2. NAGRADA (500 €): URŠKA MATJAŽ, MEDVODE;

3. - 5. NAGRADA (200 €): DANICA AŽMAN, ZGORNJE GORJE; NIVES JAKAC, ŠKOFIJE; CVETKA TURK, DOBRNA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): TILEN FERK, RADLJE OB DRAVI; SMILJA MAVRI, VELENJE; BORIS GARTNAR, LJUBLJANA; DARINKA UNUK, PTUJ; DRAGO KELEMINA, IVANJKOVCI; MILICA TANŠEK, ŠENTJUR; RAFKO MOKOREL, SOLKAN; PETER VREČKO, GROBELNO; MARJETA KREBS, RAVNE NA KOROŠKEM; MILKA BERNOT, RADOMLJE; SIMONA KRAJNC, LJUBLJANA; MARICA KESER, ČRNOMELJ; MARIJA KODELJA, ŠEMPETER PRI GORICI; ANTON PLAHTAR, VRHNIKA; ROZALIJA DUKIĆ, LENDAVA; MIRA RAZINGER, ŽIROVNICA; TOMAŽ ŠOLAR, MOJSTRANA; NADA ŠKORIĆ - PLOS, STARI TRG PRI LOŽU; MARINKA PETRIČ, DOBRNA; JOŽI ŠALEHAR, TREBNJE; BRANKA ŠTRUKELJ, DOMŽALE; MARJANA KREMER, VELENJE; FRANJA VODOPIJA, SLOVENJ GRADEC; BRANKO FILIPIČ, ŠKOFJA LOKA; FANIKA ZEVNIK, KRŠKA VAS; JOŽI LAHARNAR, TRŽIČ; VIDA ŽAGAR, STARI TRG PRI LOŽU; FRANCI GERMOVŠEK, KRIŽE; BOJAN OITZL, JESENICE; MARJETA BOŽIČ, LAŠKO; ZDENKA FERME, TROJANE; GRETA ŠIŠKO, ŠENTRUPERT; JELENA PETRIČ, KRANJ; ANDREJA LETONJA, LJUBLJANA; JANJA ALBININI, KROPA; JAKOB GERJOLJ, KRANJ; ADOLF KODERMAC, VOLČJA DRAGA; NEJA HORVAT, MURSKA SOBOTA; TOMAŽ KUHAR, MURSKA SOBOTA; BERTA POPOVIČ, KAMNIK; LIDIJA KAJTNA, TRBOVLJE; MARIJA BELTRAM, VIPAVA; LEA KORPAR, PIVKA; GABRIJEL MOČNIK, CERKNO; HENRIK BRODNJAK, KAMNIK; OLGA PUŠNIK, APAČE; ALJAŽ MELIK, CELJE; ANICA KLEMENČIČ, HAJDINA; MARIJA HRIBERNIK, POLZELA; MARJAN GERBEC, MOST NA SOČI; JANEZ TERGLAV, CELJE; HELENA GOMBOC, ROGAŠOVCI; MARJAN LUKEŽIČ, ZGORNJE GORJE; KAROLINA DOLAR, ŽALEC; ALOJZIJA FERLIN, KOTLJE; IDA SKRUBE, DRAVOGRAD; JOŽE GIRANDON, MEDVODE; ANA GRBEC, DOLENJA VAS; ANDREJA GRAŠIČ, SMLEDNIK; PAVLE KLEMEN, LJUBLJANA; ALENKA FIŠER, ANKARAN; ERIKA FRANGEŽ, MAJŠPERK; STANISLAV KRIVEC, PODBRDO; JOŽICA CERAR, DOMŽALE; MARIJA TEŠIČ, PORTOROŽ; BERTA PEZO, LJUBLJANA BROD; RANKO DJOKIĆ, PIRAN; VERA DOLENC, KRANJ; ZALA LOŠTREK, ROVTE; IVO KLOBUČAR, RAKEK; MITJA FELKAR, MURSKA SOBOTA; BRIGITA BRKIĆ, HRUŠICA; MILIVOJE ČUKIĆ, ČRNA NA KOROŠKEM; KARMEN ŽABERL, LESCE; MATEJ VELIŠČEK, TRNOVO PRI GORICI; LUDVIK NUNČIČ, CELJE; DRAGO KRAŠOVEC, ČRNA NA KOROŠKEM; RUŽA UDOVIČ, RAKEK; MARIJA CELESTINA, PODKUM; TANJA DRAKSLER, DOL PRI HRASTNIKU; ŠTEFANIJA ŠKORJA, LAŠKO; LANA HÖNN, RENČE; DANICA TODOROVSKI, ČRNOMELJ; SIMONA AŽBE, GORENJA VAS; JOŽICA GODEC, ŠMARJEŠKE TOPLICE; IVANKA DERVARIČ, ŠMARTNO OB PAKI; IVANA ČRETNIK, NOVO MESTO; VLASTA POSPEH FISCHER, CELJE; MARIJA PETRIČ, LJUBLJANA - POLJE; ALEKSANDRA STOJŠIN BIDOVEC, IG; JOŽE KOČEVAR, METLIKA; MILENA KUMER, NOVO MESTO; MIRAN LAVRIČ, LJUBLJANA; URBAN BERNETIČ, SEŽANA; RUDOLF DRUŽE, MARIBOR.

 

NAGRAJENCI MESECA SEPTEMBRA 2022:

1. NAGRADA (3.000 €): JAKOB TOMAS BOLTA, KRANJSKA GORA;

2. NAGRADA (500 €): ROZALIJA BRATINA, DOBRAVLJE;

3. - 5. NAGRADA (200 €): MARIJA PAJK, RAVNE NA KOROŠKEM; TONČKA CIGOLE, HRASTNIK; LIDIJA NARTNIK KERŠIČ, LJUBLJANA;

6.- 100. NAGRADA (20 €): MIRKO ČUFER, DOBRAVLJE; BRANKA DELAKORDA, ŽALEC; NEJA ŠTOJS, ŠKOFJA LOKA; PAVLINA SIMETINGER, ČRNA NA KOROŠKEM; ČRTOMIR PLAJNŠEK, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU; MONIKA STRELEC, FALA; BRANE ŠTANC, NOVO MESTO; BRIGITA PREŠEREN, RADOVLJICA; ANA MURN, TRBOVLJE; MARJAN PODGRAJŠEK, OPLOTNICA; BRANKO MOČILAR, POLŠNIK; DAMJANA BRECELJ, AJDOVŠČINA; KARMEN ŠPICLIN, VELIKA POLANA; STANE URANIČ, STAHOVICA; KARMEN VRUNČ, BRASLOVČE; NIKA STIBILJ, ŠEMPETER PRI GORICI; MARIJA KLARIČ, KOSTEL; NATAŠA OSTANEK, MEDVODE; DIJANA SLEJKO, POSTOJNA; PETER TRBUC, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI; SIMONA DROLC, KAMNIK; VERONIKA TANKO, RIBNICA; IVANA ZLOBEC, SEŽANA; NATAŠA STRMOLE, MORAVČE; JANJA MOM, MARIBOR; URŠKA TALER, ZGORNJE GORJE; VLADIMIR DOBRAJC, ŽALEC; DRAGO CENČIČ, LJUBLJANA; RENATA ČAVNIČAR, SELNICA OB DRAVI; HELENA KRIŽANEC, MAKOLE; BOGOMIRA STRAH, VRHNIKA; RADO MAKOVEC, NOVA GORICA; ZDENKA GOMBOC, BELTINCI; KATARINA HORVAT, BELTINCI; MAJDA SLAPNIK, MOTNIK; VANJA STAVBAR, MARIBOR; ALEŠ POLANŠČEK, MURSKA SOBOTA; MARJETA RITONJA, ORMOŽ; MATJAŽ ŠTEFANČIČ, VINICA; VLADO ŠKRJANEC, MIKLAVŽ PRI ORMOŽU; KATARINA ŽUŽEK, VRHNIKA; PRIMOŽ ŠTRUCL, ORMOŽ; LEOPOLD JAMNIK, JESENICE; PAVLA KRIŽMANČIČ, ŠENTJUR; ROZALIJA LIBNIK, MEŽICA; BARBARA BOROVNIK, LOGATEC; ANA ŠKRLJ, ČRNIČE; PETRA ŠAJNE, SENOŽEČE; BLAGOJE ARSIĆ, BOROVNICA; LANA DERSTVENŠEK, BLANCA; TILEN PAVEC, CERKLJE NA GORENJSKEM; JOŽICA ROOSS, KRANJ; NEJC - MARK ZAPLOTNIK, ŠENČUR; JANEZ KUPČIČ, GORNJA RADGONA; JOŽEFA KOTNIK, NOVA CERKEV; NADA PLAUC, CELJE; JOŽI OPALK, LJUBLJANA - ČRNUČE; DRAGICA MARKIČ, DESKLE; ANKA VATOVEC, LJUBLJANA; CVETKA TOMIČ, LJUBLJANA; PETER UMEK, LJUBLJANA; MIRANDA URŠIČ KREŠEVEC, KOJSKO; FRANC MARINČEK, ŠENTVID PRI STIČNI; ŽARKO KRANJC, BEGUNJE PRI CERKNICI; MOJCA KOŽAR, RADEČE; DRAGICA VODLAK, BRASLOVČE; ANITA SVETINA, ŽIROVNICA; ROMAN ARKO, KOČEVJE; ANA PIREČNIK, ŠMARTNO OB PAKI; BORIS TRTNIK, LJUBLJANA - POLJE; JASNA HORVAT, LJUBLJANA; MARJETA LUKEC, LJUBLJANA - POLJE; DARJA SVETIČIČ, CELJE; MARIJA PRAŽEN, RADEČE; SIMONA ŠTRUC, SLOVENJ GRADEC; RAJKO JEGLIČ, LAZE V TUHINJU; VIDA MOLEK, SEMIČ; HELENA SEDELJŠAK, MOTNIK; MARICA PRIMOŽIČ, POBEGI; ALENKA BUCIK PAVŠIČ, RENČE; STANE PIRNAT, KRANJ; ALEKSANDRA GORJUP, ČRNIČE; FRANCI STRAŽIŠAR, IG; TIJA BRICMAN, ŠMARTNO PRI SLOVENJ GRADCU; MIRKO GOLOB, ČRNA NA KOROŠKEM; MARIJA PODLESNIK, RIBNICA NA POHORJU; SILVA PLAJNŠEK, PTUJSKA GORA; SILVA POVŠE, LITIJA; MARTINA PIRIH, LOG PRI BREZOVICI; PETRA ZGONC, LJUBLJANA - ŠENTVID; ŽELJKO RAŠPERGER, LENDAVA; ANICA KNAVS, LOŠKI POTOK; ALOJZ BAHOR, ČRNOMELJ; MARINKA KOČNIK, ŠMARTNO OB PAKI; JANA MLINAR, GORENJA VAS.

 

NAGRAJENCI MESECA AVGUSTA 2022:

1. NAGRADA (3.000 €): BOJAN PIVKO, MARKOVCI;

2. NAGRADA (500 €): EMA KOLER, MARIBOR;

3. - 5. NAGRADA (200 €): PAVLE RISTIVOJEVIĆ, RIBNICA; DONATA GOLUB, OŽBALT; JUSUF KRATOVAC, LJUBLJANA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): ZOFIJA KOPRIVC, LAŠKO; MARIJA ŠTOS, BIZELJSKO; ERIKA ŽEKAR, IZOLA; NATALIJA POLC, LOVRENC NA POHORJU; MAJDA LOVŠIN, RIBNICA; HERMINA VUKASOVIĆ, PTUJ; SLAVICA KAUČIČ KOMAN, MARIBOR; MAJDA KOVAČIČ, ŠKOFIJE; DAMIJANA JUVAN, KRANJ; BORKA REJA, KOPER; JOŽICA KVERH, BOVEC; KATJA ŠANTELJ, PRESTRANEK; VASILIJ VUJANOVIČ, MARIBOR; MILENA KOCJANC, LJUBLJANA; JAKA VELJKO VUGA, LAŠKO; IRENA MLAKER, ŠMARJE PRI JELŠAH; JOLANDA ROVAN, CERKNICA; MARIJA ŠENICA, DOLENJSKE TOPLICE; HINKO JAZBEC, TRBOVLJE; MILENA LETNAR, RADOMLJE; ANDREJ PREŽELJ, JESENICE; VIDA ŠAVS, LJUBLJANA; ELVIRA ŠTRUKLEC, MENGEŠ; VLASTA KMETIČ, ČRNOMELJ; DARINKA ZUDIČ, PORTOROŽ; MAJA KASTELEC, VELENJE; KRISTINA RAUŠL OKORN, GRIŽE; MARJAN KOVAČ, CELJE; MARJAN WINKLER, RAKEK; TINA VIDEMŠEK, ŠOŠTANJ; MATEJ SUHADOLNIK, BOROVNICA; MARTINA POPLATNIK, SLOVENSKA BISTRICA; BOJAN KAC, SLOVENSKA BISTRICA; ANGELA KIRBIŠ, PTUJ; SILVA ŽUPEVC, MARIBOR; ROMEO VUK, MURSKA SOBOTA; CITA MARKOVIČ, NAKLO; MOJCA BELE, HRUŠICA; TATJANA POŽGAJ, LJUBLJANA; JURIJ PREŽELJ, LJUBLJANA; BARBARA MEDIČ, VELENJE; GABRIJELA KOPAČ, MEDVODE; DANICA TOMAZIN, MENGEŠ; FRANC KEBER, MEDVODE; IVAN BARIČ, ČRNOMELJ; EDO PAVAO BELAK, MARIBOR; DAMIJAN KLJAJIČ, VELENJE; MARJAN MISERIT, LJUBLJANA; GABRIJELA KOBAL, VIPAVA; MARIJA ŠTERK, NOVO MESTO; ŽAN ZDEŠAR, NOVO MESTO; GIZELA RAKOVEC, MAJŠPERK; NATAŠA BRUS, CELJE; VALENTINA VIDOVIČ, PODLEHNIK; FRANČIŠKA BILANDŽIĆ, GRAHOVO; VERONIKA ŽIGON, IZOLA; JOŽE CIMPERMAN, KRANJ; SLAVKA BRENK, ŽABNICA; ALOJZ MANDL, RAVNE NA KOROŠKEM; PETRA OČKO, SLOVENSKA BISTRICA; MARJAN ŽMAVCAR, SLOVENSKA BISTRICA; GORAZD ZUPANC, LJUBEČNA; MONIKA SODJA, BOHINJSKA BISTRICA; ELIZABETA ELZA SREBRE, ČRNA NA KOROŠKEM; BRANKO RAVNIK, TRŽIČ; BOŽENA BIZJAK, SAVA; LIDIJA DEBEVC, NOVO MESTO; SERGEJ BOHINC, KRANJ; MIHA PLESKOVIČ, NOVO MESTO; HELENA BREČKO, BLED; MONIKA KOKALJ, PREDDVOR; ANDREJA SAJOVIC, TRŽIČ; MILAN ČEČELIČ, PORTOROŽ; MILENA TERAŽ, SEVNICA; JANA NOVAK, LJUBLJANA - ČRNUČE; SLAVA STERGAR, PORTOROŽ; BLAŠKA RIBARIČ, ČRNOMELJ; JOŽE DOVJAK, RIMSKE TOPLICE; LUDVIK GLAVAČ, MAVČIČE; SLAVICA MRLE LANDEKER, LJUBLJANA; ANA BREGAR, LAŠKO; JANEZ GRČAR, KAMNIK; JUSTINA PREMEC - LAPOV, MARIBOR; ZALA VIRANT, RADEČE; MARINKA LAPAJNE, IDRIJA; DRAGICA SKUMAVEC, ŠENČUR; MIRAN REPIČ, ŠMARTNO PRI LITIJI; STANISLAV DOLENC, LJUBLJANA; MOJCA MACUR, KRŠKO; PAVEL POKORN, ŠKOFJA LOKA; ANTON DREV, DOBRNA; MILAN MAZAJ, ŠMARJE - SAP; JELKA BLAZNIK, DRAVOGRAD; MARIJA LAVRAČ, TROJANE; MAJA VONČINA, SLOVENJ GRADEC.

 

NAGRAJENCI MESECA JULIJA 2022:

1. NAGRADA (3.000 €): SONJA ORNIK, ŠENTILJ V SLOVENSKIH GORICAH;

2. NAGRADA (500 €): JANEZ HOČEVAR, LJUBLJANA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): DUŠAN PONIKVAR, RAKEK; MARIJA PERKO, SVETA TROJICA V SLOVENSKIH GORICAH; IRENA DEMŠAR, SELCA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): BRANKA ZRIMŠEK, LJUBLJANA; DENISA ZIDAR, KOČEVSKA REKA; DRAGANA ILIŠEVIČ DRAGIČ, IZOLA; LANA ŽAGAR, IG; DARKO BIZJAK, POSTOJNA; ANAMARIJA JAMNIK, LJUBLJANA; ZORA KOŠIR, CELJE; PATRIZIA BENČIČ, PORTOROŽ; MAJA LISJAK, DOBROVA; VIDA MALUS, LJUBLJANA; VID CENTA, DOMŽALE; ŽELJKO ŠTRAKL, PRAGERSKO; TINA JERALA, MAVČIČE; MATEJ PRAPROTNIK, TRŽIČ; MAGDA KNAFELC, PORTOROŽ; EMA TORKAR, KRANJ; STANISLAV VALJAVEC, TRŽIČ; SILVO HLEB, SLOVENJ GRADEC; ANA KOŠENINA, MEDVODE; FERDO BOROVNIK, VOJNIK; BOJAN ČURIČ, ARTIČE; CIRIL ŽAGAR, MIRNA PEČ; TATJANA DEBEVEC, LJUBLJANA - ČRNUČE; IRENA ŠTOKELJ, BRANIK; MARJAN ŠIMUNIČ, VRHNIKA; BREDA ROZINA, VRHNIKA; DUŠAN PARAVINJA, LJUBLJANA; BERNARDA ÖRI, MURSKA SOBOTA; GABRIJELA BUČEK, VOJNIK; JOŽE LENDVAJ, MURSKA SOBOTA; FRANC PETKOVŠEK, VRHNIKA; IVAN GRUBELNIK, VUZENICA; ŠTEFKA ŽIBERT, RADOMLJE; DARJA KRISTAN, LJUBLJANA - DOBRUNJE; KATARINA JEREB, CELJE; MARIJA PIVAR, MURSKA SOBOTA; ANICA HAJDUKOVIĆ, TOPOLŠICA; MARJAN MURŠEC, CIRKULANE; MARGARETA OŽEK, LAŠKO; SIMONA ANDREJC, ŠOŠTANJ; SUZANA KAISER, HOČE; FRANC MEZNARIČ, ORMOŽ; JANEZ JEŠOVNIK, MARIBOR; MILAN KURNIK, ČRNA NA KOROŠKEM; IVANKA PELKO, KRANJ; JOŽE SLUGA, DOBRNA; BRIGITA ERZAR, JESENICE; ZDENKA HRIBAR, TRBOVLJE; IVANA OSOLNIK, STAHOVICA; LUKA MEDVED, SRPENICA; MARJAN PIHLER, MIRNA; MITJA KONSTANTINOVIĆ, LJUBLJANA; IGNAC JUNTEZ, KAMNIK; ADRIJANA VAJDA, RADEČE; DARJA KLEMENČIČ, RADENCI; ANDREJA PILIČEK, KAMNIK; MIRKO SLOBODNIK, METLIKA; MARIJA PRISTOPEC, VELIKA LOKA; HANIKA VOBIČ, LJUBLJANA; BOJAN ROGAČ, VIŠNJA GORA; ANDREJ LIKAVEC, MEŽICA; TANJA PELOZ, ŠEMPETER PRI GORICI; JANEZ SROVIN, KAMNIK; ŠTEFKA GREGORIN, ŠMARJE PRI JELŠAH; ANGELA GORŠEK, LJUBLJANA; DUŠAN KASTELIC, BREZOVICA PRI LJUBLJANI; VEKOSLAV ŠTERMAN, RUŠE; DANIJELA KAVŠČEK, ANKARAN; MIRJANA GRDEN, LJUBLJANA; NIKOLAJ LESJAK, MOST NA SOČI; ANTON VAVROŠ, BOHINJSKO JEZERO; ZVONKA PLOS, ŠMARJE - SAP; MARTA-ANA TRPIN, PODBRDO; TOMAŽ RAVNIK, KRANJ; BERNARDA ZUPAN, ŽIROVNICA; DRAGA KOVIČ, LJUBLJANA; MIRAN KRIVEC, NOVO MESTO; ŽANETKA VIDIC - BOHINC, RADOVLJICA; SANDRA KURONJA, MURSKA SOBOTA; MIRA PEGAM, ŠKOFJA LOKA; ALJA HADNER, SELNICA OB DRAVI; MAJDA DMITROVIČ, ADLEŠIČI; IVANKA PREDA, LJUBLJANA; MARJAN POLOVIČ, DOBOVA; JANKO DROLC, DOMŽALE; DRAGICA DŽANKIĆ, MARIBOR; MOJCA ZORKO, MARJETA NA DRAVSKEM POLJU; CIRIL HABJAN, LJUBLJANA; BOJAN DRČAR, LAZE V TUHINJU; POLONCA GOSTIČ, MEDVODE; HEDVIKA GABERŠEK, LAŠKO; ŠTEFKA LOPAN, TRBOVLJE; MILENA VLAISEVIĆ, TRBOVLJE; MIRKO ZORJAN, LENART V SLOVENSKIH GORICAH; SONJA VERŠIČ, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU.

 

NAGRAJENCI MESECA JUNIJA 2022:

1. NAGRADA (3.000 €): ZDRAVKO BOBNARIČ, ČRNI KAL;

2. NAGRADA (500 €): NIKO JEREB, IDRIJA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): KATARINA ŠIMAT, MARIBOR; VERA NUHIJEV-GALIČIČ, SMLEDNIK; MARIJA SOVEC, LUKOVICA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): JOŽEF PURGAJ, STARI TRG OB KOLPI; NADJA VRBIČ, VELENJE; ANA GRANFOL, MURSKA SOBOTA; ERIKA KOTNIK, BREZOVICA PRI LJUBLJANI; MATIJA JENKO, RAKEK; OTO VAČOVNIK, VUZENICA; KATICA AŠENBRENER, PTUJ; MAJDA BIBIČ, PIŠECE PRI BREŽICAH; ALEŠ KOLENC, REČICA OB SAVINJI; LJUDMILA VALIČ, LJUBLJANA; DARJA HABJANIČ, JESENICE; ZLATKA SELINŠEK, PERNICA; MATO ČURČIĆ, CERKLJE NA GORENJSKEM; DARINKA KOVAČIČ, BLED; JANJA VERDINEK, MEŽICA; MATEJA ARANĐELOVIĆ, TRBOVLJE; ROBERT BOŽIČ, CERKNO; TOMAŽ KOŽUH, ŠKOFJA LOKA; BRANKO MRAVLJAK, DOL PRI HRASTNIKU; MARIJA HOZJAN, VELIKA POLANA; EMIL ŠEBÖK, ŠALOVCI; MARINKA KORES, LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU; MARINKA NOVAK, MAVČIČE; MILENA PEPERKO, LJUBEČNA; JANEZ OBREZA, CERKNICA; NEREO ŠPACAPAN, KOPER; DRAGICA JAMNIKAR, CELJE; JOŽE CIRNSKI, JESENICE NA DOLENJSKEM; ALBIN TORNIČ, LJUBLJANA; IRENA VREČKO, ŠMARTNO NA POHORJU; MARIJA BANOVEC, ČRNOMELJ; KARMEN FRAS, VELENJE; ANDREJ KRALJ, POLHOV GRADEC; NINA BOJANC GRADIŠAR, NOVO MESTO; DAMJAN ČUK, DUTOVLJE; TEREZIJA FAJFAR, ŠKOFJA LOKA; PETER VARGA, LENDAVA; DRAGO ŠPILAK, JURŠINCI; MILENA PRELOG, VELENJE; BERNARDA KOROŠA PANTOVIĆ, PROSENJAKOVCI; HERMAN BOKAN, TIŠINA; FRIDERIK SENČAR, LJUTOMER; VOJKO GORENC, DOMŽALE; FRANC PODLESNIK, TRBOVLJE; RADA BRELIH, IG; RUŽA MAVRIČ, CELJE; ZLATICA GLAVAČ, PUCONCI; ANDREJ ŠINKOVEC, LJUBLJANA; LIDIJA KOGEJ, LJUBLJANA; MARIJA SLOVNIK, ŠKOFJA LOKA; DARJA MIKELJ, LJUBLJANA; MARKO ADAMČIČ, DOBROVA; MARIJAN MAJES, KROPA; MARJAN ERJAVEC, LOGATEC; DORIS DIMOV, LJUBLJANA; EVA STRNIŠA, LOČE PRI POLJČANAH; MARJANA HORVAT, ČRENŠOVCI; MARJANA LIPICER, JESENICE; ŽIVA DRENIK B., RADOMLJE; ALOJZIJA LORBEK, ANKARAN; BOJAN MOTOH, KISOVEC; MAJA FLEGAR, MURSKA SOBOTA; BOGDAN HVALC, ŠENTJUR; MATEJA JANŠA, BLED; BREDA ŽGANJAR, TREBNJE; DARINKA ZAJC, NOVO MESTO; MARJETA KOLENC, TRBOVLJE; MARIJA ŽURA, SEMIČ; UROŠ ZIKA, KAMNIK; VERA DOGAR, TURNIŠČE; MARTA KOŽELJ, ŠENTJUR; MATEJA DOBOVIŠEK, BUČE; OSKAR CERGOL, KOZINA; MARIJA TKALEC, SEMIČ; DANICA ŠMID, DUPLJE; DRAGICA KLEMŠE, KAMNIK; DRAGO LIPIČ, SV. TROJICA V SLOV. GORICAH; LADISLAV MARINČIČ, BREZJE; ANGELA ŠKRABEC, KRESNICE; VELIMIR GAL, ŠMARTNO NA POHORJU; DANICA JERAM, CELJE; JOŽEF SIMONIČ, LJUBLJANA; ANTON KINK, SENOVO; VITA BELEC, SVETI TOMAŽ; ANDREJ ŽELEZNIK, TRBOVLJE; PAVLE PIP LEŠNJAK, LJUBLJANA; BENJAMIN KAC, DRAVOGRAD; SLAVKO MIŠIČ, LJUBLJANA - ČRNUČE; ZDENKA KOBLAR, PORTOROŽ; VERONIKA PETERKA, LUKOVICA; IRENA SVETEK, LJUBLJANA; MARUŠA PIKEC, DOBROVA; JOŽE SORŠAK, RADOVLJICA; DARJA VAVPOTIČ, LAŠKO; MARJETA VRANIČAR, ČRNOMELJ.

 

NAGRAJENCI MESECA MAJA 2022:

1. NAGRADA (3.000 €): KAREL ŠTIVAN, BODONCI;

2. NAGRADA (500 €): URŠKA UCIN, POSTOJNA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): MATEJKA KORITNIK, DOMŽALE; ALENKA PUŠLAR, LJUBLJANA; EVA MRAVLJAK, VELENJE;

6. - 100. NAGRADA (20 €): MILAN KRIVOGRAD, MEŽICA; JOŽEF BRUNSKOLE, GORNJA RADGONA; IVAN ŠTIFTER, BREZOVICA PRI LJUBLJANI; ELIZABETA DOUPONA, BODONCI; FANIKA PUHAN, DOLENJSKE TOPLICE; MARTA TOTH, MURSKA SOBOTA; GABRIEL JURŠA, LJUTOMER; DANICA LOVRENČIČ, KAMNICA; ANA ZELINAC, RIBNICA NA POHORJU; FRANC FARTEK, MARTJANCI; MAGDALENA PLIBERŠEK, LOVRENC NA POHORJU; ROMAN MIKEC, TREBNJE; MARIJA KRONOVŠEK, BRASLOVČE; MARJETKA KNEZ, SLOVENJ GRADEC; PAVEL VOVK, BEGUNJE NA GORENJSKEM; KATARINA ULČAR, BLED; MARTIN OBLAK, ŽIRI; MAJDA DEBELJAK, NOVA VAS; SLAVI BACALI, ZAGORJE OB SAVI; MARTA BAJEC, SPODNJA IDRIJA; JANEZ GUBENŠEK, MARIBOR; MATILDA VEREŠ, MURSKA SOBOTA; TINA ŽOLNIR, LJUBLJANA; ADRIJAN TRAMPUŽ, SLOVENSKE KONJICE; JOŽICA ZORMAN, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI; KATJA BOŽIČ ŠERGAN, TRBOVLJE; MARIJA KOŠIČ, LAPORJE; JULIJANA VUGRINEC, VELENJE; MILENA ZIDAR, TRBOVLJE; REZIKA LEBIČ, TRBOVLJE; MARTINA ŠPANJA, LJUBLJANA; JANEZ JOŠAR, MURSKA SOBOTA; JASNA LEMPL, LJUBLJANA; SREČKO KARDINAR, IDRIJA; ŠTEFAN PODGORŠEK; VODICE; NUŠA LADINEK, MURSKA SOBOTA; MILENA SUŠNIK, ZAGORJE OB SAVI; MARKO TRDINA, KRANJ; JANJA STERLE, KRANJ; KLARA CVAR, RAVNE NA KOROŠKEM; ŠPELA LAVRENČIČ, CERKNICA; FANI ČEŠNJEVAR, TRBOVLJE; ALENKA KVAS MOLNAR, LJUBLJANA; ANTON JAN, LJUBLJANA; ŠTEFAN RUŽIČ, TIŠINA; GAJA PETKOVŠEK, IG; MATEVŽ JENKOLE, KRANJ; MARIJA HLADNIČ, TRBOVLJE; STANKA BERNARDIČ, BISTRICA OB DRAVI; NATAŠA HRIBAR, LAZE V TUHINJU; IRENA PETREVČIČ, NOVA GORICA; BOGOMIRA MARCEN, TRBOVLJE; VESNA PRIMOŽIČ, ANKARAN; MOJMIR FAGANEL, PODNART; ALOJZ GLIHA, TREBNJE; ŽIGA MATEKOVIČ, METLIKA; ZORA GRUDNIK, DOMŽALE; MATJAŽ KOSMAČ, MEŽICA; ZORAN SEDEJ, MURSKA SOBOTA; ŽIVA RAZLAG ZAJEC, SLOVENSKE KONJICE; MARIJA STRAŽIŠNIK, SPODNJI IVANJCI; VESNA ŠORN, DOMŽALE; SONJA KOLAR VERBOVŠEK, CELJE; MARINKA PODLOGAR, LOG PRI BREZOVICI; MOJCA KOS, BRASLOVČE; ŽIVKO ŠEBEK, KRŠKO; JURE LAJNŠČEK, KRIŽEVCI ; DRAGICA BERNIK, BOGOJINA; EMIL PREŠEREN, KRANJ; NEJC PLEŠKO, BREZOVICA PRI LJUBLJANI; TATJANA ROVAN, CERKNICA; SANDRA REŽONJA, BODONCI; MARTIN LINDIČ, SEVNICA; BORIS KNEZ, PTUJ; STANKO KLEMENČIČ, LJUBLJANA; ANDREJA LOMBAR, PREDDVOR; LEON FIC, GORENJA VAS; ADOLF BRODARIČ, KRANJ; ZVONKA BOGATAJ, GORENJA VAS; LARA FRANK, IZOLA; ANICA KLANČAR, POSTOJNA; MARIJA TOMAŽIČ, ŠMARTNO PRI LITIJI; MARIJA TERBUC, MARIBOR; IVANA MARIJA CVEK, GRAHOVO OB BAČI; ANTONIJA PEČJAK, ŽUŽEMBERK; SREČKO GREGORIČ, VOLČJA DRAGA; ZORKO SARŠON, KRANJ; ANA ČEH, MURSKA SOBOTA; FRANCKA PREMROV, BOHINJSKA BISTRICA; MIRAN GABER, ŠKOFJA LOKA; HERMINA STAKNE, BRASLOVČE; ŠTEFAN LONČAR, PUCONCI; TAMARA KOLERIČ, LJUTOMER; SILVA KRIVC, BOHINJSKA BISTRICA; METKA BIZJAK, TRŽIČ.

 

NAGRAJENCI MESECA APRILA 2022:

1. NAGRADA (3.000 €): MIRO KOSTANJEVEC, RAVNE NA KOROŠKEM;

2. NAGRADA (500 €): JAKA STUCHLY, LJUBLJANA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): LIJANA JURAK, KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU; ALENKA MURGELJ, NOVO MESTO; BOGDANA WINTERLEITNER, BREZOVICA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): ANA PAVŠEK, VELENJE; AJDA BRLEC, LOGATEC; NEVENKA KLEMENČIČ, LJUBLJANA; KARMEN ŠTALEKAR, SLOVENJ GRADEC; DANICA VIGEC, RAČE; ZVONKA URBAS, LOGATEC; ALOJZ URŠIČ, KOBARID; JANEZ KOŠIR, LJUBLJANA; KATERINA KOČKOVSKA ŠETINC, LJUBLJANA; SONJA KOČEVAR, PORTOROŽ; BOŠTJAN JUDEŽ, ZAGORJE OB SAVI; ALEKSANDER STRUPEH, KRŠKO; JOŽE ŠNEBERGER, KOČEVSKA REKA; MARKO HUSAR, ŠALOVCI; IVAN ŠKUFCA, RADOVLJICA; NADJA ČMAJ, DEKANI; ANICA GROZNIK, ŠENTJANŽ; JOŽICA NOVAK, KRANJ; SILVANA DJURANOVIĆ, ILIRSKA BISTRICA; ALEŠ GORENJAK, SLOVENSKE KONJICE; GRETA KNAVS, LJUBLJANA; DARJA MOZETIČ, ŠEMPETER PRI GORICI; BERNARD BUČINEL, ŠEMPAS; FRANC DOLENC, LITIJA; VID MOČNIK, CERKLJE NA GORENJSKEM; OTMAR RIVA, CELJE; LJUBINKA BUKOVNIK, KRANJ; ESTERA ORAŽEM, TIŠINA; BRANKA PAGON, KRANJ; BERTA BERTONCELJ, SELCA; IVAN BEVK, CERKNO; DRAGICA PLOHL, MARKOVCI; MARKO PIKO, LJUBLJANA; DRAGO PETERNELJ, ŽELEZNIKI; MARINKA VOŽIČ, DRAVOGRAD; MANICA NAGLIČ, SLOVENJ GRADEC; ANTONIJA MARKELJ, DRAVOGRAD; SONJA BRANCELJ, LJUBLJANA; KAROLINA KOVAČ, LJUBLJANA - ČRNUČE; MARINKA CEROVŠEK, TRBOVLJE; MARIJA MAROLT, RAVNE NA KOROŠKEM; NADA BENČIČ, POBEGI; PETRA FURLANIČ, KOPER; ALEŠ NOVAK, MEDVODE; CVETKA SLUGA, PLANINA; MARJAN LEDNIK, ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI; PAVLA PRESTOR, ZIDANI MOST; KLAVDIJA PIHLERIČ, ZGORNJA VELKA; HILDA WEINGERL, SLOVENJ GRADEC; URŠKA KOLER, PORTOROŽ; MARJAN KOTNIK, LJUBLJANA; STANISLAVA JUŽNIČ, KOČEVJE; IVAN PAČNIK, PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU; JANEZ JESENKO, KRANJ; OLGA HORVAT, LJUTOMER; BRANKO KRANJČEVIČ, LESKOVEC PRI KRŠKEM; BISERKA KOS, METLIKA; SLAVKO ZALAR, NOVA VAS; ERIKA ŠERGAN, TRBOVLJE; JOŽICA SOTENŠEK, ZAGORJE OB SAVI; IGOR DEŽMAN, BEGUNJE NA GORENJSKEM; MILENA ANDREJKA, RADOMLJE; MARJANCA SALIAJ, CERŠAK; STANKO POLANEC, SLOVENSKE KONJICE; OLGA ABERŠEK, ŠENTVID PRI STIČNI; IRENA LORGER, VELENJE; URŠKA HORVAT, LENDAVA; NIKO ŽURAJ, PTUJ; MIHAEL JAZBINŠEK, LESIČNO; MAJDA ŠMID, LJUBLJANA; CVETKA PODGORŠEK, ŠENTJERNEJ; ROMANA KRIŽMAN, NOVO MESTO; METKA SKALE, ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI; BOJAN PALMA, KAMNIK; ELZA ŠILAR, ŠKOFJA LOKA; MARIJA GREGORIČ, KRANJ; STOJAN JERKIČ, BOVEC; MARIJA HADALIN, MOST NA SOČI; ZORKO KENDA, MIREN; ZVONKO NOVAK, TRBOVLJE; IDA RAKIČ, SEŽANA; DRAGICA DELNERI, NOVA GORICA; VITA FURLAN, POSTOJNA; LJUDMILA PESTIČEK, MARIBOR; DARINKA JARC, TRBOVLJE; MELITA KAVRE, KOPER; BERTA STRLE, KOČEVJE; MARIJA ZUPAN, LJUBLJANA; FRANC ANDOLJŠEK, KRANJ; MARINA PROSENC, KISOVEC; RUDOLF ŠIPEK, RAVNE NA KOROŠKEM; JOŽEFA GORJANC, KRANJ; MARIJA KOREN, CELJE; TAJ ANTONČIČ, KOZINA; MIA VELESKI, LJUBLJANA.

 

NAGRAJENCI MESECA MARCA 2022:

1. NAGRADA (3.000 €): MIRO LAZAREVIČ, KOPER;

2. NAGRADA (500 €): BOGOMIR VOVK, JESENICE;

3. - 5. NAGRADA (200 €): EMA ZAVRL, MEDVODE; ANDREJA JEGLIČ, DOBROVA; JOŽE KAURIN, KOPER;

6. - 100. NAGRADA (20 €): STANE MIKLAVČIČ, PODNART; RADO ŠTAJER, MEDVODE; IVANKA KUSTERLE, PODBRDO; KLAVDIJA DIMITRIEVSKI, KROPA; EVA PETERNEL, CERKLJE NA GORENJSKEM; MARJETA ŽUGIČ, LITIJA; LEON SLEMENŠEK, IVANČNA GORICA; ANITA KATIČ, APAČE; STEVO ĐEKOVSKI, APAČE; DARINKA ŠČUKA, NOVA GORICA; MARKO ŽUŽEK, GROSUPLJE; JELKA LUKAČIČ, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI; DOMINIK JAZBEC, LESKOVEC PRI KRŠKEM; ALEKSANDRA ARKO, GRAČIŠČE; DARKO ZAJC, KAMNIK; ANICA BORŠTNAR, TREBNJE; HENRIK PERKO, TRŽIČ; EDVARD KOMATAR, STAHOVICA; DOROTEJA ANGELI, KOSTANJEVICA NA KRKI; JAKA PRAŠNIKAR, ŠENTJERNEJ; FRANC ŠTEMBAL, IG; MARINKA SKOK, GROSUPLJE; VERA MARKOVIČ, ROGAŠKA SLATINA; MATEJA HITI, BEGUNJE PRI CERKNICI; SANDRA MARINIČ, KOJSKO; BOGOMIRA BLAŽIC, ARTIČE; ANDREJA GOLAR GORŠIČ, IG; HELENA DUH, SLOVENSKA BISTRICA; ANGELCA PETEK, PTUJ; MILOJKA SEMENIČ, LJUTOMER; GORAZD POLOVIČ, HRASTNIK; BOJAN KOLŠEK, HRASTNIK; VERA ILIJEVSKI, RAKEK; ALMIRA LEVSTEK, LOŠKI POTOK; IRENA TOVORNIK, VELENJE; NINA PENHOFER, ŠMARTNO PRI LITIJI; BOGOMIRA NOVAK, BOROVNICA; MARIJA LOGAR, CERKNICA; MAGDA GRIL, VELENJE; UROŠ SOBOČAN, MARTJANCI; NINA DRAŽOVIĆ, LJUBLJANA; BRANKO NOVINA, MORAVČE; TEJA RUPNIK, LOGATEC; KLEMEN CENER, RAKA; VLADKA VONČINA, KRANJ; ŽIGA ŠORLI, BLED; JOŽICA ŠMID, RIMSKE TOPLICE; MAJDA SKOK, MARIBOR; SLAVKA KOLEDNIK, KIDRIČEVO; NATAŠA HOČEVAR, IVANČNA GORICA; ROZALIJA JURKOVIČ, SLOVENSKE KONJICE; MARJAN PELE, KOMENDA; PINA GABRIJAN, LJUBLJANA; IRENA DOBRILOVIČ, PREBOLD; LJUDMILA ZAJC, KIDRIČEVO; JOŽEF BERNETIČ, SEŽANA; JASNA ROSTOHAR, KRŠKA VAS; JUST MODIC, NOVA VAS; KATARINA GAL, LENDAVA; STANISLAV BREZAVŠČEK, SOLKAN; ZDENKA DOMAJNKO, ŠENTJUR; ANA KVARTUH, MEDVODE; DANJELA CIJAN, DOBROVO V BRDIH; ANDREJ ŠTEPEC, VOJNIK; FRANC BOHL, KAMNICA; DANICA FURMAN, SLOVENSKE KONJICE; BOŠTJAN LUŽNIK, SLOVENJ GRADEC; LIDIJA PLAVČAK, VRANSKO; ANA MANFREDA, GRAHOVO OB BAČI; STANE KLANČNIK, DUPLJE; VERA VAVTAR, RIBNICA; RENATA ŠTANTE, VRANSKO; MARIJA MAČEK, DOBROVA; ANICA PODOBNIK, VRHNIKA; ANA MAHKOVEC, LJUBLJANA; BRANKO ČRETNIK, ZGORNJA POLSKAVA; ANICA KLINAR, RADEČE; ALOJZ EGGHARDT, VOLIČINA; BORIS PLEVEL, KAMNIK; MARIJA ARNUŠ, VOLIČINA; SLAVKA HREN, VRHNIKA; EGON LESKOVEC, IDRIJA; ANA SIRC, KRANJ; JOŽE DOLINŠEK, LJUBLJANA; MARIJA NEPUŽLAN PETEK, MARIBOR; IVANKA KARPLJUK, NOVO MESTO; MARJAN RUPREHT, RAVNE NA KOROŠKEM; NADA SVETEC, MURSKA SOBOTA; STANISLAV ŠTUCIN, CERKNO; OLGA JUROVIČ, RAVNE NA KOROŠKEM; NEVENKA ŠTURM, NOVA GORICA; ANICA KOŠAR, LJUBLJANA; KLAVDIJ DORNIK, SAVA; CVETKA MENARD, IDRIJA; CIRIL LOVRENČEC, BOGOJINA.

 

NAGRAJENCI MESECA FEBRUARJA 2022:

1. NAGRADA (3.000 €): BRANKO JENKO, MARIBOR;

2. NAGRADA (500 €): BOŽIDAR HORAČEK, PRESTRANEK;

3. - 5. NAGRADA (200 €): FRANCI OSEK, PRISTAVA PRI MESTINJU; NEVENKA HREN, KOPER; LJERKA ŽÖKŠ, MARIBOR;

6. - 100. NAGRADA (20 €): SONJA GREGOR, SLOVENJ GRADEC; KATARINA BRUMEN, LJUBLJANA; STELLA MUZLOVIČ, PETROVČE; ANTONIJA KLEMENČIČ, MURSKA SOBOTA; MARJETA SUŠNIK, LJUBLJANA; MAJDA INTIHAR, MARIBOR; MARJETA HERNAH, MARIBOR; FRANC KEGU, PETROVČE; KONRAD KRESNIK, TRBOVLJE; SUZANA TORKAR PANJTAR, PODBRDO; JOŽICA OSTROŽNIK, GRAHOVO OB BAČI; MARIJA BAN, DVOR; FRANC OJSTERŠEK, CELJE; MAŠA KAMBIČ, SEMIČ; ROZIKA PETEK, MARIBOR; MARIJA PIRNAT, ZAGORJE OB SAVI; KARMEN JANČAR, GORNJA RADGONA; IRENA IVANOVIČ, LJUBLJANA - POLJE; LANA LIPIČNIK, BRASLOVČE; BOGDAN ŠTELCAR, MARIBOR; KARMEN VEIS, HAJDINA; TANJA FRANK, PREM; ROZA HOHNJEC, MARIBOR; ANICA BUCHGRABER, METLIKA; MATJAŽ KLEMENC, RADOVLJICA; VALERIJA ČURIN, BENEDIKT; IVANA CIUHA, DOBROVA; PAVAO KUZMA, BOROVNICA; IVAN AJDIŠEK, KOČEVSKA REKA; IZTOK DUGONIK, MARIBOR; NATALIJA BJELICA, MARIBOR; MELITA SKUMAVEC, ŠENTJERNEJ; DAVORIN VRAVNIK, DRAVOGRAD; DARJA KAVŠEK, NOVO MESTO; KATJA KOVAČIČ, JESENICE; ANDREJA JURJEVČIČ, VRHNIKA; DARINKA BERGINC, ŠKOCJAN; HILDA JEREBINŠEK, MARIBOR; MOJCA BAJUK, GRADAC; TJAŠA ŠTAMPFELJ, METLIKA; GAŠPER RUTAR MARKUŠ, MARIBOR; MITJA MARIČ, MARIBOR; ANA RECEK, VELIKA POLANA; BOGDAN BABNIK, MEDVODE; MILIVOJ ŠTEMBERGER, DUTOVLJE; BOJANKA CIZERL, MURSKA SOBOTA; FRANC BUKOVEC, KOBILJE; SONJA SVETEC, KAMNIK; JOŽICA BERLEC, KAMNIK; IRENA RITONJA, VERŽEJ; VALENTINA PIRC, VRHNIKA; CVETA PASAR, ŽUŽEMBERK; JULIJANA JANA PRIHODA, LJUBLJANA; MAJDA LAHOVNIK, MARIBOR; BOJAN TAŠKAR BELOGLAVEC, MARIBOR; TADEJ FIŠAR, ČRNIČE; CIRIL SVETLIČIČ, KOČEVJE; IGOR MEDLE, LJUBNO OB SAVINJI; METKA ŠEGULA, MAJŠPERK; ŠPELA PRIJATELJ, ŠMARJE - SAP; BRANKO HRIBERŠEK, LJUBNO OB SAVINJI; KRISTINA PEŠL, JARENINA; PRIMOŽ KIRN, LJUBLJANA; NEJC SKVARČA, ROVTE; JAKOB KRAPEŽ, AJDOVŠČINA; VIKTORIJA MOLINARO, GORENJA VAS; ŠTEFANIJA KLEMENČIČ, MIRNA; BOJANA KOLENKO, DESTRNIK; BARBARA PLANINŠEK, KRANJ; KATARINA MIKEC, LJUBLJANA; JOŽE AGNIČ, JESENICE NA DOLENJSKEM; SILVA LEŠNIK, MARIBOR; CVETKA KORENT, ŠENTJUR; BRIGITA KOREN, MARIBOR; LIDIJA KUKEC, VRHNIKA; IVANA ŽAGAR, VODICE; MARIJA ZASTAVNIK, ŠKOFLJICA; ALENKA VIRANT, NOVO MESTO; BRANKO PREMEC, MARIBOR; DUŠAN LANGUS, ZAGORJE OB SAVI; URŠKA TESOVNIK, ŠOŠTANJ; LOJZE VATOVEC, GROSUPLJE; BENICA ŽNIDARŠIČ, GRAHOVO; BLAŽENA CIBOCI, LJUBLJANA; DANE TRČEK, ŽIRI; METKA MARN-MEGLIČ, JESENICE; JERNEJ ŠTABUC, MARIBOR; JANEZ KAUČIČ, GORNJA RADGONA; PETER KOVAČ, LOKA PRI ZIDANEM MOSTU; BOŽENA VUKSAN, GROSUPLJE; BORIS PIRC, IDRIJA; MARIJANA ŠTRUKELJ, VODICE; NINA MARCIUŠ, LJUBEČNA; GEZA KUČAN, GROSUPLJE; MARIJA RAZLOŽNIK, GODOVIČ.

 

NAGRAJENCI MESECA JANUARJA 2022:

1. NAGRADA (3.000 €): VESNA RUKAV, CELJE;

2. NAGRADA (500 €): ANDREJA VESEL, SODRAŽICA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): SILVESTER PIŠČANC, BRANIK; DEJAN DIVJAK, RUŠE; ŠTEFKA GABER, GORNJA RADGONA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): MARIJA CAFUTA, PTUJ; MILAN ROZMAN, VIDEM - DOBREPOLJE; KATARINA PODRŽAJ, ŠKOFLJICA; MAJDA KLEPAC, KOČEVJE; NADA ŠERCER BOŽIČ, KOČEVSKA REKA; ANA KOPŠE, HAJDINA; MARJETA MAHER, JARENINA; BARBARA JELOVČAN, KRANJ; VERA PRIMC, PRESERJE; ANA SEDMAK, ILIRSKA BISTRICA; IVAN ŽOHAR, ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI; MARIJA GORIŠEK, TRBOVLJE; BOŽISLAVA ČUK, AJDOVŠČINA; ŠTEFAN FLISAR, MURSKA SOBOTA; ANA KRALJ, KRANJ; MILAN VETERNIK, ŠOŠTANJ; VALENTINA PERTINAČ, TRBOVLJE; MAGDA POGAČNIK, JESENICE; MATEJA PAVLIN, ŠENTJERNEJ; JOŽICA HUDOKLIN, ŠENTJERNEJ; MINKA BERCE, LJUBLJANA; MIRA KONDA, LUKOVICA; FRANČIŠKA KNE, GROSUPLJE; EVGENIJA VIDRIH, ŠEMPETER PRI GORICI; MATEJA MEGLIČ, MIRNA; PETER BERNAD, ČRENŠOVCI; MILENA KOPRIVNIKAR, ŠKOFJA LOKA; IRENA TOMEC, LJUBLJANA; ZLATKA MENCINGER, LJUBLJANA; CVETKA RIJAVEC, DOBRAVLJE; RAJKO BOČKO, HRASTNIK; TANJA FUJAN HRIBAR, KAMNIK; MARTINA ZAMUDA, MORAVSKE TOPLICE; ROBERT MAK, KAMNIK; TINA BERLEC, KAMNIK; ILONKA PONDELEK, LJUBLJANA; MARIJAN NOVAK, MOKRONOG; VIDA SLAVEC, PIVKA; LIDIJA SLATINA, JESENICE; MINKA ČERIN, ZGORNJA BESNICA; MARJANCA BAHOR, ČRNOMELJ; BOŠTJAN POLOVIČ, BREŽICE; JOŽICA STARE, NAKLO; KAROLINA ŽINKO, PTUJSKA GORA; SUZANA CIJAN, PREBOLD; TATJANA PLANKO, CELJE; IVANKA KOŠELNIK, ŽIROVNICA; LJUDMILA HROVAT, ŠENTVID PRI STIČNI; TJAŠA STARINA, IVANČNA GORICA; KATARINA ZARNIK, KOMENDA; VLADIMIR STOJAKOVIČ, MARIBOR; APOLONIJA GUZELJ, ŠKOFJA LOKA; STANE OBLAK, RADOVLJICA; IVAN ZNOJ, KRŠKO; VLASTA MURGELJ, ŽIROVNICA; VIDA NADA STEPIŠNIK, CELJE; IRENCA TKALČIČ, CELJE; ŠTEFAN ČERVEK, MURSKA SOBOTA; JANA MARUŠIČ, ŠEMPTER PRI GORICI; DARINKA KOREN, TOLMIN; ANA KOLIČ, VRHNIKA; IVANKA BOŽIČEVIČ, LJUBLJANA; DRAGICA LAPORNIK, KAMNIK; GAŠPER AJDOVEC - KLINE, KAMNIK; NINA ZAVODNIK, LJUBLJANA; IZTOK OKORN, LITIJA; MARIJA SLADIČ, ŠENTRUPERT; BRIGITA MIŠKO, PTUJ; FRANJO ČEH, VELENJE; JASNA REMŠKAR, LJUBLJANA; MARIJA POHAR, LJUBLJANA; MARJAN KOŽELJ, LJUBLJANA; ROZALIJA KRHIN, MIRNA; IVAN JAKOB KOKALJ, ŠKOFJA LOKA; ALEKSANDRA STOJAKOVIĆ, CELJE; OLGA KRALJ, OTOČEC; ZORKA BLAŽIČ, MIREN; STANKA BOJANC, MIRNA PEČ; DENIS KOVAČIČ, NOVO MESTO; ANGELA MANDELJ, IVANČNA GORICA; VITO NEMARNIK, ŠTANJEL; PAVLA SIMONIŠEK, HORJUL; ALJAŽ HALILOVIĆ, ZAGORJE OB SAVI; VINKO KRAJNIK, TRŽIŠČE; SUZANA KRANER, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI; KARLINA ZAKINJA, PORTOROŽ; VESNA BIRK, LJUBLJANA; MARIJA SAKAČ, VAČE; NUŠA LAZAR SINKOVIĆ, KOPER; ZVONKA RONER, TOLMIN; IDA ČERNILOGAR, SLAP OB IDRIJCI; DRAGO LESJAK, LJUBLJANA; KARMEN HADNER, JAKOBSKI DOL; JOŽICA RESNIK, SAVA; DAVORIN TURKUŠ, PREVALJE.

 

NAGRAJENCI MESECA DECEMBRA 2021:

1. NAGRADA (3.000 €): ROK BOŽIČ, TURJAK;

2. NAGRADA (500 €): IVAN GORENC, NOTRANJE GORICE;

3. - 5. NAGRADA (200 €): ALMIRA ALMA KOČNIK, MISLINJA; KLAUDIJA KRALJ, PODPLAT; SLAVKO IVEZIČ, ŽALEC;

6. - 100. NAGRADA (20 €): STANKA ŠOBER, KRIŽE; JOŽE MAJER, MARIBOR; BERNARDA US, DOMŽALE; SINTIJA JURIČ, LOČE; NADA PAJNTAR, TOLMIN; ANDREJA BOBOVNIK, RADLJE OB DRAVI; ŠTEFANIJA MOHORKO, VELENJE; VERICA AVSEC, PIVKA; DANICA ŠKALJAC, SEVNICA; ANTON BANČIČ, LJUBLJANA; IVAN GRAJŽL, VELENJE; FIKRET MAMELEDŽIJA, VELENJE; SONJA ROŽMAN, ARTIČE; JOŽE PRNAVER, TRBOVLJE; BRANKO ŽNIDARIČ, LJUTOMER; NEŽKA JERAM, ŠKOFJA LOKA; SONJA HITER, LJUTOMER; JASMINA BEDRAČ, POLJČANE; CIRILA PIRNAT PIVK, ŠTANJEL; VINKO KOŠMERL, LOŠKI POTOK; JOŽEFA KASTANETTO, IVANČNA GORICA; BOŽENA SOTLAR, LJUBLJANA; MARTIN KORBER, POLZELA; ZDENKA ŽUNIČ, VERŽEJ; MILAN ŠARKANJ, BELTINCI; JOŽICA KORDEŽ, PREVALJE; KLAVDIJA ZVER, KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU; ŠTEFAN KLOBUČARIČ, KOČEVJE; SONJA BREŽNIK, VELENJE; ŠTEFAN SKITEK, PREVALJE; ALBINA NAPRET, CELJE; MARINA GOLJA, VELENJE; MIHAEL SAVŠEK, LITIJA; TEREZIJA JAKOPIN, KRANJSKA GORA; BOJAN MAKOVEC, RATEČE PLANICA; JOŽICA JERIN, BREGINJ; VILMA MAVRIČ KRISPER, SEVNICA; IZTOK DEBEVC, TRŽIČ; IVANKA ZIDAR, ILIRSKA BISTRICA; DANICA GOSTEČNIK, BRESTERNICA; BARBARA VOZEL, POLŠNIK; FRANC BAVEC, CERKNICA; VIDA DURN, AJDOVŠČINA; LOREDANO CETIN, IZOLA; DENIS KRAJNC, BLED; META PRITRŽNIK, PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU; IVANA VRANKAR, LOGATEC; MARTINA MIHELČIČ, SREDNJA VAS V BOHINJU; VINKO ČIBEJ, TRBOVLJE; TOMISLAV KOKALJ, PODNART; DRAGICA MEKIŠ, PORTOROŽ; ANTON PLETERSKI, SENOVO; FRANC VEGEL, CERKLJE OB KRKI; JOŽE TURŠIČ, CERKLJE OB KRKI; DAVORIN RAHELIĆ, LJUBLJANA - ŠENTVID; DUŠAN MESOJEDEC, PRESERJE; DRAGICA HERMAN, PODPLAT; JANEZ NOVAK, LOGATEC; BISERKA BATIČ, MISLINJA; KRISTJAN GRANFOL, MURSKA SOBOTA; LUDVIK KRANJEC, FOKOVCI; MARIJA TISELJ, VELIKE LAŠČE; STANE ADAMIČ, ORTNEK; MILICA KOŽAR, VELENJE; DENIS MÜLLNER, MEDVODE; JOŽICA ŽULIČ, KOMENDA; JUDITA MORE, ŠKOFJA LOKA; NERMIN GRAČO, IZOLA; ALOJZIJA PETERLIN, LJUBLJANA; DAMJAN HIDIČ, PUCONCI; JELISAVA MARIJA BREZOVEC, MEDVODE; ANA ROZALIJA ŠAVRON, KOPER; MILICA TALABER, MAČKOVCI; JOŽICA SOVINC, POLZELA; ANKICA KRIVEC, DOBOVA; CVETKA GORJAN, AJDOVŠČINA; TAMARA PICIGA, DEKANI; MIMI ČERNE, RENČE; MINKA JELINČIČ GASER, KOBARID; ŽELJKO ŠAFHALTER, ANKRAN; DARINKA BABIČ, KOPER; VLADIMIRA FEILITZ, ILIRSKA BISTRICA; VERA MEJAČ, KAMNIK; ALOJZIJA REBEC, PIVKA; SLAVICA ČUK, STARI TRG PRI LOŽU; ALOJZIJA POLAK, ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI; VINKO BAVEC, STARI TRG PRI LOŽU; MILA MOHORIČ, ŽELEZNIKI; SUDKA FLEIŠMAN, DRAMLJE; DAMIR HOJNIK, VELENJE; LIDIJA JOVANOVIČ, ŠENTJUR; VALERIJA VAJS, LJUBLJANA; MIŠELA ZAKOŠEK ČAKŠ, LJUBLJANA; VALENTIN NOVAK, SVETA TROJICA V SLOVENSKIH GORICAH; ALOJZ VREČAR, LJUBLJANA.

 

NAGRAJENCI MESECA NOVEMBRA 2021:

1. NAGRADA (3.000 €): DANIJEL ROMIH, BISTRICA OB DRAVI;

2. NAGRADA (500 €): MARKO JANŽIČ, MARJETA NA DRAVSKEM POLJU;

3. - 5. NAGRADA (200 €): JASNA HMELJAK, JESENICE; ANJA PEURAČA, ROGAŠOVCI; JANEZ ŠTRBENC, OTOČEC;

6. - 100. NAGRADA (20 €): SREČKO LAPI, GORNJA RADGONA; JOŽEF KOKELJ, NOVA GORICA; DANICA MERC, ŠENTJANŽ PRI DRAVOGRADU; KLAVDIJA SOOS, BELTINCI; VLADO ZEMLJIČ, PTUJ; ZDENKA PLAZNIK, MEŽICA; NASTJA REGORŠEK, MARIBOR; LEONTINA ZRNA, LENDAVA; DANILO LABOŠ, MARIBOR; BOGDAN ALOJZIJE, MURSKA SOBOTA; IVANKA DOBRAVEC, NOVO MESTO; DAMIJAN GOLOB, DOBROVO V BRDIH; BORIS ŠTULAR, ŽIROVNICA; BOGDANA HRIBAR, BLEJSKA DOBRAVA; MILENA JENKO, LJUBLJANA; SAMO ZADRAVEC, GORNJA RADGONA; DARJA BREŠAR, KRANJ; KAREL RANKEL, KRANJ; FRANCKA ČADEŽ, MEDVODE; VIDA GOLOB, KRANJ; MARIJA BUKVIČ, MEDVODE; VIKTORIJA MLAKAR, CERKNO; LIDIJA TUŠ, MARIBOR; TJAŠA POŽGAJ, KOSTANJEVICA NA KRKI; MOJCA GRMEK, KOŠANA; ŠTEFANIJA AJTNIK, LIBELIČE; MARIJA URISK, MOTNIK; KATJA ŠMIT, TABOR; KRISTINA NOVAK, MURSKA SOBOTA; MILENA LAPI, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI; MARTA PLEVNIK, ŠENTJERNEJ; BOGDAN SREŠ, PRAGERSKO; FRANC BEZOVNAK, ČRNA NA KOROŠKEM; LJUDMILA KEPIC, ŠENČUR; TINA ERMAN, PODNART; MILOJKA HRVATIN, PODGRAD; ALENKA KADOIČ, MARIBOR; STANKA NOVAK, NOVO MESTO; GREGOR JAKOPANEC, LJUBLJANA; PETRA SAVANDIĆ, JESENICE; ANTON JORAS, SODRAŽICA; PINA GABRIJAN, MARIBOR; VID ŠČAVNIČAR, BELTINCI; BORUT SUŠEC, VELIKE LAŠČE; MARIJA PUGELJ, KOČEVJE; JOŽE KRAJNC, MALEČNIK; ANUŠKA LAVRENČIČ, VIPAVA; EDIS ČOHA, AJDOVŠČINA; PAVEL MAKOVEC, VIPAVA; ANTON KRALJ, KANAL; ANTON FONDA, BRASLOVČE; STANISLAVA ROZALIJA BAJUK, METLIKA; KATARINA ŠINKO, LJUBLJANA; SONJA RAZBORŠEK, LAPORJE; MIRAN DEBELJAK, POLZELA; VINCENC VORŠIČ, MARIBOR; IGOR ČAKS, MARIBOR; ZORISLAVA PIRJEVEC, AJDOVŠČINA; MIRJANA ČOK, LOKEV; BOJAN URŠNIK, ŠOŠTANJ; DANIJELA PEČNIK, MOZIRJE; VILI GOLOUH, LJUBEČNA; DARKO JOKSIMOVIČ, LJUBLJANA - ZALOG; SILVESTER ŠEGA, CELJE; ANICA POREDOŠ, CELJE; ZLATAN VELIČ, LJUBLJANA; SREČKO POLANEC, CELJE; SONJA VONČINA, REČICA OB SAVINJI; ANDREJA PRAUHART, ŠMARTNO OB PAKI; MIHA ŠTRAVS, LJUBLJANA; MOJCA PRAPOTNIK, VIDEM PRI PTUJU; MARIJA MAKOTER, LJUTOMER; BOJAN MOLK, LOGATEC; ANDREJ KAJFEŽ, LJUBLJANA; JOŽE VASTIČ, CELJE; BLANKA BOHINC, MEDVODE; DANICA ŠLAMBERGER, LAPORJE; DANICA ŠKVARČ, VIPAVA; JERICA KOBOLD, MUTA; IVAN ŠMIT, BLED; ZLATKA KOPRIVC, LJUBLJANA - ČRNUČE; FANI POLJANŠEK, VRHNIKA; ERIKA BARTOLEC, MARIBOR; VERONIKA TANCER, RUŠE; PEPCA BRLAN, BREZOVICA; BOGOMIRA PROSEN, SELCA; OLGA BARTOLJ, ŠENTRUPERT; CVETKA ŠEMROV, DIVAČA; VALENTINA ZUPAN, LJUBLJANA; SLAVKA BOMBAČ, KOPER; SONJA ŠOLAR, ŽELEZNIKI; ROK FRELIH, BLED; FRANCI SKUBIC, LJUBLJANA; VALTER JEKLIN, LJUBLJANA - ČRNUČE; MATIJA BABNIK, LJUBLJANA.

 

NAGRAJENCI MESECA OKTOBRA 2021:

1. NAGRADA (3.000 €): ZINKA MLAKAR, KOČEVJE;

2. NAGRADA (500 €): SIMONA MADILE, IZOLA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): NATAŠA PINTER, TRBOVLJE; KLARA KRALJ, ŠMARTNO PRI LITIJI; JANJA SERŠA, TRBOVLJE;

6. - 100. NAGRADA (20 €): IVAN SEDAR, SLOVENJ GRADEC; FRANCKA TROBEC, MENGEŠ; ZDENKO BOMBEK, KOPER; MARTA FERLEŽ, ČRNA NA KOROŠKEM; MATIC BAVDEK, TURJAK; BRANIMIR JAVORNIK, SLOVENSKA BISTRICA; TEREZIJA MIKIČ, BELTINCI; ROMAN VAKAJ, APAČE; BERTA PISNIK, GORNJI GRAD; KATARINA BEZELJAK, IDRIJA; MIROSLAV PAŠKVAN, RAVNE NA KOROŠKEM; BOJAN PANGERŠIČ, VELENJE; IVICA PEVEC, LJUBNO OB SAVINJI; MATIJA ŽIŽEK, MURSKA SOBOTA; JERNEJ MAHER, JAKOBSKI DOL; BARBARA KALENIČ, PRAGERSKO; PETER LEBAR, KRANJ; LJUBICA KALANJ, LJUBLJANA; MAJDA ŠTRUKELJ, PORTOROŽ; DARINKA AVSEC, ZGORNJA BESNICA; ZOFIJA ŠTANCAR, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI; KRISTINA SIRC, JESENICE; MIHAELA MIJATOVIČ, HRASTNIK; BOGOMILA PEČNIK, LJUBLJANA - ČRNUČE; GORAZD ČUDA, LJUBLJANA; TANJA KOKOL, PTUJ; FRANCKA SIMRAJH, MARIBOR; SLAVICA DOMAJNKO, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU; SANDI BEZJAK, LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU; OLGA VIDMAR, JESENICE; IRMA DEŽMAN, ŽIROVNICA; ADOLF KONČAR, LJUBLJANA; MILICA JAGODIC, STAHOVICA; JOŽICA ZAJC, LJUBLJANA; ALENKA LENARČIČ, POSTOJNA; ANDREJ BAKOVNIK, DOL PRI LJUBLJANI; URŠKA BREZOVNIK, LJUBLJANA; JANKO KRUŠIČ, CERKLJE OB KRKI; DANILO ŠPRAHMAN, VELENJE; KOLOMAN LANJŠČEK, MURSKA SOBOTA; ZORAN KASTELEC, NOVO MESTO; BORIS KLEMENČIČ, NOVO MESTO; ANTON CERAR, LJUBLJANA - ŠMARTNO; MARJETA LENART, NOVO MESTO; JOLANDA ZVER, MURSKA SOBOTA; IVAN HOZJAN, LENDAVA; MIRAN SEVŠEK, PTUJ; BARBARA ZUBIN, PORTOROŽ; IVANKA GNEZDA, IDRIJA; MARIJA PESTOTNIK, KAMNIK; NATAŠA CIGLAR, PTUJ; MIRANDA MAVRIČ, AJDOVŠČINA; URŠA HRASTOVEC, MARIBOR; DUNJA BUKOVEC, KOČEVJE; ANTON BELEJ, LAŠKO; SILVA BABIČ, BUČE; JOŽE NOVAK, PREVORJE; ALBINA KRIŽNIČ, KOPER; JELKA MIKLOŽIČ, IZOLA; CVETKA BRLOGAR, TRBOVLJE; ŠTEFKA ŠPEHAR, VINICA; MARIJA OŽIR, PETROVČE; ŠTEFAN NOVAK, MARIBOR; LJUDMILA MIŠKO, PTUJ; MARJAN KAMENŠEK, PTUJ; DEZIDER ČEKE, LENDAVA; ALOJZ MEZNARIČ, MURSKA SOBOTA; VALERINA SOTLAR, LJUBLJANA; OLGA ŠTEFE, DRAVOGRAD; NATAŠA RENKO, KOSTANJEVICA NA KRKI; MARICA MURENC, MOKRONOG; BISERKA PREM, MURSKA SOBOTA; JOŽEF PETREJ, CELJE; ANTON KRAJŠEK, ZREČE; JANUŠKA GRČAR, HRASTNIK; MIRA ŠUKLJAN, KOPER; JOŽICA KLADNIK, GROSUPLJE; RADO MERVAR, TREBELNO; MARJANA SLADIČ, LITIJA; VIDA SEMIZ, VIPAVA; TANJA ANTIĆ, LJUBLJANA - POLJE; STJEPAN KRKLEC, ROGATEC; JELKA ZAJC, ŠOŠTANJ; DANIEL ZADRAVEC, BELTINCI; STANISLAVA ZAJC, CERKNO; JOŽEF GLINŠEK, PETROVČE; MARIJA PLESNIČAR, LJUBLJANA; ZVONIMIR VRTAČNIK, CELJE; ANICA MÜLLER, ČRNOMELJ; DUŠAN KORUZA, LJUBLJANA; MARTA KUZMIČ, PUCONCI; VIKTORIJA PETAUER, TRBOVLJE; JASNA MAJNIK, IDRIJA; TRISTAN RIGLER, SODRAŽICA; MIHAELA PUŠNIK, HRASTNIK.

 

NAGRAJENCI MESECA SEPTEMBRA 2021: 

1. NAGRADA (3.000 €): IZIDOR PELJHAN, AJDOVŠČINA;

2. NAGRADA (500 €): ZORAN GROHAR, LJUBLJANA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): BRANKO FILIPIČ, ŠKOFJA LOKA; DARIJA KOPORC, ŠENTVID PRI STIČNI; CILKA GRABARAC, VIDEM - DOBREPOLJE;

6. - 100. NAGRADA (20 €): GREGOR PERDIH, TOLMIN; MARIJA KAVČIČ, TOLMIN; CVETKA PILETIČ, PREVALJE; DRAGO VERBEK, ZGORNJA POLSKAVA; ALEKSANDER FRANK, ILIRSKA BISTRICA; MARJAN URANJEK, SEŽANA; IVANKA PREMROV, ŽABNICA; METKA ŠTALEC, ŽELEZNIKI; TATJANA KOPINA, ŽIRI; JOŽA KOLENKO, PTUJ; SUZANA VINTER, PTUJ; MILENA GERLIČ, ZGORNJA KORENA; JELKA MARINIČ, MARIBOR; NADA PESTOTNIK, KISOVEC; TANJA PIBER, BLED; IRENA BUBNIČ, OBROV; JANI TOMAŽIN, VIŠNJA GORA; VERONIKA MAUER, MOST NA SOČI; ANA MLAKAR, LJUBLJANA; BORIS KOLAR, MEŽICA; MARJAN ŽMAVC, KRŠKO; BARBARA TOMŠIČ, KNEŽAK; OLGA ŠKOFIC, KRANJ; AMADEJ SOJER, PERNICA; ANICA LOVIŠČEK, TRŽIČ; DANIJEL MILETIČ, NOVO MESTO; MARIJA HORVAT, LENDAVA; JANEZ SKOBE, LJUBLJANA; NINA VONČINA, SLAP OB IDRIJCI; SABINA TAVZES, NOVA CERKEV; BRANE KASTELIC, LITIJA; ALOJZ SAVŠEK, LITIJA; MARJANA KLEMENČIČ, LJUBLJANA; MARIJA LEVAR, RAVNE NA KOROŠKEM; ROMANA KITANOVIČ, LOGATEC; CVETKA BAHUN, MURSKA SOBOTA; ALEŠ POGRAJEC, DOL PRI LJUBLJANI; SILVESTER MRVAR, LJUBLJANA - ČRNUČE; MARINKA DOBLEKAR, LJUBLJANA; MATIC PEČNIK, MEŽICA; SLAVICA ŠETINA, KRANJ; MARIJA RUTAR, MARIBOR; DRAGO KNEZ, RADLJE OB DRAVI; ZVJEZDANA PECMAN, LJUBLJANA; ROMAN FRANC AMBROŽ, LJUBLJANA; BOŠTJAN GAŠPAR, LJUBLJANA; IRENA MURŠIČ, LJUBLJANA; SILVA GROS, SLOVENJ GRADEC; MATEJ ŠALAMON, MOZIRJE; BIBIANA LIČER, BOVEC; MATJAŽ KNEZ, VELENJE; JOŽEF ČERNE, POSTOJNA; MATEJA PAVLIN, KOJSKO; KATJA KNEZ, LJUBLJANA; BLANKA BARAČ, MURSKA SOBOTA; ZVONKA ŠENK, KRANJ; NADA PLANINŠEK, ŽALEC; LJUBA VERLIČ, VODICE; ROZKA MOŽINA, KAMNIK; IVI OVIJAČ, KOPER; FILIP ŠMID, TRBOVLJE; ALOJZIJA BELEJ, CELJE; DRAGICA DERSTVENŠEK, SENOVO; ANA ŠTANC, ŠKOCJAN; FRANC GRČAR, TURJAK; VOJKO ROT, KOBARID; MAJA ZUPANČIČ PINTARIČ, VIŠNJA GORA; DUŠAN SUŠNIK, NAKLO; ANITA MUJANOVIČ, LJUBLJANA; DANICA HITI, RAKEK; ZVONIMIR KUTNJAK, KIDRIČEVO; MIRAN VERBOTEN, VOJNIK; ALENKA ŠČUKA, SEŽANA; MARIJA VUNDERL, ŠMARTNO PRI SLOVENJ GRADCU; MARINA SEYOUN, DESKLE; M. DANICA SIMIČ, DOL PRI LJUBLJANI; LOVRO FILIPIČ, DOBROVA; CVETA PUŠNIK, VELENJE; ZLATKO VERTIČ, GRAD; MERI PINTAR, TRBOVLJE; ZDENKA KORELC, LJUBLJANA; ŽANDA PALHARTINGER, BLED; MAJDA SKRINJAR, TRBOVLJE; KLEMENTINA ŽNIDARKO, LAPORJE; FEDOR BERNARD, RENČE; URŠKA KODRE, CELJE; LIDIJA DORNIG, LOGATEC; KRISTINA ŠTEFANČIČ, KIDRIČEVO; FRANC KELVIŠAR, LJUBLJANA; VERA JAUK, MURSKA SOBOTA; MATEJ GABERŠČEK, MOST NA SOČI; SONJA POPOVIĆ, LJUBLJANA; MARIJA SOBAN, ČRNIČE; PETER KAPELE, LJUBLJANA; NEVENKA PAVLIČ, SEVNICA.


 

NAGRAJENCI MESECA AVGUSTA 2021:

1. NAGRADA (3.000 €): ZDENKA DROBNAK, PTUJ;

2. NAGRADA (500 €): DANIJEL KOTNIK, SLOVENJ GRADEC;

3. - 5. NAGRADA (200 €): LUCIJA LOZAR, DOBRAVLJE; EMILIJA KREŽE, HRASTNIK; JOŽEF BERK, ROGAŠKA SLATINA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): ANA GRUDEN, LJUBLJANA; IVANA MLINAR, ČRNA NA KOROŠKEM; MARTINA DOKL, SLOVENJ GRADEC; DRAGICA OBID, TOLMIN; KAROLINA MEDVEŠČEK, LOGATEC; DANIJELA HVALA, IDRIJA; KATJA JERIČ, NOVO MESTO; PAVEL PERC, SEVNICA; IVANKA URGL, NOVO MESTO; DANA KOŠIR, LJUBLJANA; DANICA GOLJA, LJUBLJANA; TATJANA RAKOVEC, APAČE; MINKA LUNAR, NAKLO; VINCENCIJA KRISTAN, LJUBLJANA; IRENA STANIČ, LJUBLJANA; MARIJA ČIŽIČ, VUZENICA; METKA CULIBERG, LJUBLJANA; GABRIJELA ŠTIHEC, LENDAVA; EVA BANKO, NOVO MESTO; ANAMARIJA HUMAR BONUTTI, NOVA GORICA; MAJDA PODBRŠČEK, KRŠKO; IVANA ZUPANČIČ, VIŠNJA GORA; DARJA JERŠE, LAŠKO; TANJA OSTANEK, TRBOVLJE; ALEKSANDER KAPUS, LJUBLJANA; DAVID ROŽANEC, IZLAKE; DARKA HORVAT, LJUBLJANA; DARKO KASTELIC, TREBNJE; JOŽICA MARTINČIČ, KRŠKO; IGOR LOGAR, JESENICE; VIKTORIJA LEVIČAR, LESKOVEC PRI KRŠKEM; ZDRAVKO GARB, LJUBLJANA; VANJA ŽRLIČ, JESENICE NA DOLENJSKEM; ACA JUSTIN, LJUBLJANA - ŠENTVID; ANICA GOMILŠEK, KRŠKO; MARINKA MALACKO, VRHNIKA; OLGA PLAVLJANIČ, KRANJ; MIRKO ŠTRUKLEC, ROGAŠKA SLATINA; NATAŠA SLANIČ, VOLIČINA; TJAŠA SIRC, KRANJ; NADA MOHORIČ, TRŽIČ; SILVO MERNIK, ŠTORE; MARTINA KENDA, MOST NA SOČI; VIOLETA LAHARNAR, SLAP OB IDRIJCI; MARIJA KÖSEL, TRBOVLJE; FRANC HARI, ŠKOFJA LOKA; JURE PRIMC, RADOVLJICA; PAVLA OŠLOVNIK, SEVNICA; ANA KEŽMAH, MURSKA SOBOTA; ADOLF OMAN, APAČE; BREDA HAFNER, NOVO MESTO; MARJETA AMBROŽIČ GRUDEN, MOJSTRANA; MARJANA VRHOVNIK, MENGEŠ; IVICA ALBREHT, HOTEDRŠICA; DANICA VAJT, MARIBOR; JANKO GRILJ, ILIRSKA BISTRICA; ANDREJA ŽNIDARŠIČ, STARI TRG PRI LOŽU; NATAŠA LUCU, PETROVCI; NEVENKA ŠANTIČ, KOPER; IVICA DOLINAR, DOBROVA; DEJAN LENKO, TABOR; IDA ŠTRAVS, ŽETALE; AMELIA ŽAFRAN, SROMLJE; IVANKA JAUŠOVEC, GORNJA RADGONA; ZDENKO MAVRI, TRŽIČ; MAGDA GANTAR, GODOVIČ; MARIJA JURJEVIČ, KOSTEL; OLGA MILOŠEVIČ, NOVO MESTO; DANICA ŠKRLJ, PTUJ; DANIJELA FLISEK, SEČOVLJE; TOMAŽ STIPLOŠEK, ŠMARJE PRI JELŠAH; ANTON VIDOVIČ, DOMŽALE; NADA RUPNIK, SMLEDNIK; IVICA FUJAN, DOMŽALE; LEOPOLD ČUČEK, KOPER; MIRJAM BOŠTJANČIČ, ILIRSKA BISTRICA; DRAGO MARUŠIČ, MARIBOR; JAKOB MAROLT, LJUBLJANA; MARIJA BELAK, RADOVLJICA; MARIJA KLJAJIČ, POSTOJNA; MANCA DEKLEVA, MATERIJA; JOŽE OBŠTETER, VELENJE; AJDA PERC, LJUBLJANA; MIRJAM VIDIC, LJUBLJANA; MARIJA ČRETNIK, ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI; BREDA ČRVIČ, NOVA GORICA; VESNA MARAŽ, NOVA GORICA; TANJA HRUP, CERKNICA; ANA SLANIČ, GORNJA RADGONA; DRAGO MAHORKO, SLOVENSKA BISTRICA; MARIJA MIHELJ, NOVA GORICA; ZLATKO STANKO, BELTINCI; DANIJEL MAUKO, RADENCI; MARJAN MRVAR, KAMNIK; MAJDA TOMINC, LJUBLJANA.

 

NAGRAJENCI MESECA JULIJA 2021:

1. NAGRADA (3.000 €): JANKO MLAKAR, MARIBOR;

2. NAGRADA (500 €): JASNA HARTMAN, MURSKA SOBOTA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): MANCA KRAJNIK, ŠENČUR; URŠKA GROŠELJ, PODNART; SLAVKA MÜLLNER, ŠKOFJA LOKA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): MARIJA KLANČAR, ZAGORJE OB SAVI; LILJANA KOBAN, ZAGORJE OB SAVI; ANGELA MARINC - JUVAN, CELJE; ALBINA GUTMAN, PREVALJE; IVANA GUSTINČIČ, OBROV; FANI GRABNAR, ZAGORJE OB SAVI; SILVO KAVAŠ, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU; LIDIJA SIMONIČ, MARIBOR; MARIJA ROGAN, RUŠE; FRANC BANKO, PREVALJE; DARINKA ČERNILEC, KRANJ; VESNA HAMERŠAK, PTUJ; JULIJANA KRAUTBERGER, ZAGORJE OB SAVI; MARIJA VENCELJ, ŠENTVID PRI STIČNI; JUSTINA KOSMAČ, GRAHOVO OB BAČI; MARTA FIŠER, PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU; MARTA TURNŠEK, BRASLOVČE; BOŠKO ČIČIĆ, LJUBLJANA; IVO ROZMAN, RAVNE NA KOROŠKEM; VALERIJA PERŠUH, PTUJ; MAJA ZRIM, LJUBLJANA; BORUT MOHAR TESSARI, GROSUPLJE; UROŠ PAVLIN, IZOLA; JOŽEF BOŽIDAR KONDA, ČRNOMELJ; DANICA ŽNIDARŠIČ, ČRNOMELJ; DAMIJAN PIŠLAR, ŠKOFJA LOKA; VINKO BRCE, RADOVLJICA; VANDA PLECITY, RADOVLJICA; SANELA BOTONJIČ, LESCE; ALBINA OROZEL, ŽALEC; EDITH PIVC, MARIBOR; IKA ŽUGIČ, CERKLJE OB KRKI; ROMANA ENDLIHER, HRUŠICA; NEVENKA VUKADINOVIĆ, LJUBLJANA; SANDRA PETERCA, LJUBLJANA - DOBRUNJE; JADRANKA PESJAK, VIPAVA; NINA GRABENŠEK KADILNIK, BOŠTANJ; MIRAN ROBNIK, RUŠE; EVA JANČIČ, MEŽICA; GIZELA SOBOČAN, LENDAVA; JOŽEF ROUS, BELTINCI; MARIJA GRUBELNIK, PREVALJE; MATEJA FRANČEŠKIN, LESCE; MARIZA KLEVA, IZOLA; ANTON SAJOVIC, KRANJ; VLASTA KOCJAN, VRHNIKA; ŠTEFANIJA SIKOŠEK, PETROVČE; JULIJANA MODRIJAN, ŠMARTNO OB PAKI; NADA ŠTAVDOHAR, NOVO MESTO; IVANKA PEŠL, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU; MARJAN POVHE, MARIBOR; KATJA OGRIS, IZOLA; ALEX BLATNIK, BRUSNICE; JANEZ SORŠAK, LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU; SLAVKO HAFNER, DOL PRI HRASTNIKU; BRIGITA POLEGEG, MARIBOR; KATARINA LAPAJNE, LENART V SLOV. GORICAH; VASILIJA JAKŠE, ČRNOMELJ; DANIELA GOLOB, BEGUNJE NA GORENJSKEM; ROK OBREZA, LJUBLJANA; LOJZKA BOHINC, KRIŽE; PAVEL OBLAK, GORENJA VAS; SREČKO FLORJANČIČ, AJDOVŠČINA; RUDOLF BIC, ČRNA NA KOROŠKEM; MARIJA KAUČIČ, MARIBOR; FRANCKA MAUSAR, ČRNOMELJ; IGA MIHELIČ, VINICA; GORDANA ROBEŽNIK, HRASTNIK; RENATA KRUŠIČ, VIDEM PRI PTUJU; APOLONIJA OBAL, MURSKA SOBOTA; MARJAN TOME, MORAVČE; ZORAN JOVIČIČ, IZOLA; VESNA MEZGEC, SEŽANA; GABRIJELA ŠNAJDER, MARIBOR; JOŽICA HRŽENJAK, FRAM; MARTA ŽAGAR, ŠMARJE PRI JELŠAH; KLARA KLANČAR, LJUBLJANA - ŠMARTNO; JURE ROPRET, MARIBOR; NEVENKA KUTIN, RIBNICA NA POHORJU; MAJDA JERMAN, ČRNOMELJ; BARICA LUŽNIC, PTUJ; MIRKO BONČINA, MARIBOR; KAROLINA VRHNJAK, SLOVENJ GRADEC; ZDRAVKA TUŠAR, IDRIJA; DRAGICA KAROLINA KREUZER, ČRNA NA KOROŠKEM; MARTINA AVBAR, ŠMARJEŠKE TOPLICE; VIOLETA GAŠPAR, MURSKA SOBOTA; PERO STOJANOVIĆ, MURSKA SOBOTA; TATJANA FELDIN, LAŠKO; VINKO KURENT, TRBOVLJE; ERNA MLAKAR, POLJČANE; IVANA KLANČNIK, SLOVENJ GRADEC; IVAN RETKO, LJUBNO OB SAVINJI; VLADIMIR ROT, SRPENICA; SLAVA MEDVED, NOVO MESTO.

 

NAGRAJENCI MESECA JUNIJA 2021:

1. NAGRADA (3.000 €): FRANCKA DROFELNIK, ČRNA NA KOROŠKEM;

2. NAGRADA (500 €): ŠTEFANIJA EBERL, MAJŠPERK;

3. - 5. NAGRADA (200 €): LUDVIK FEDLER, RADLJE OB DRAVI; FRANJA JAMNIK, VELIKE LAŠČE; FRANC RUPRET, KOZJE;

6. - 100. NAGRADA (20 €): STOJANKA MARKOVIČ, ANKARAN; NINA TANŠEK, BRASLOVČE; TATJANA ŠKOBERNE, ŠENTJUR; MARIJA BRUNČIČ, LJUTOMER; IRENA TOPOLŠEK, MARIBOR; KATARINA DUNGOV, MARIBOR; LJUBA ČAS, SLOVENJ GRADEC; MARIJA KMET, HRASTNIK; ŠPELA VIDMAR, ČRENŠOVCI; ANDROMED KOCJANČIČ, ŠKOFIJE; ANDREJ JERIN, VELENJE; ANDREJA STRAŽIŠCAR, LOGATEC; MAJDA VERBER, MARIBOR; MARIKA TAMŠE, POLZELA; PRIMOŽ HIENG, BREZOVICA PRI LJUBLJANI; MILENA GAVEZ, MISLINJA; PAVLINA BARBIRIĆ, MARIBOR; IZTOK ROŠKAR, ZGORNJI LESKOVEC; IGOR KMETIČ, BLED; JANA BEŠTER, ŠKOFJA LOKA; NEJC STRUŠNIK, ŠKOFJA LOKA; MARIJA ZAVODNIK, GROSUPLJE; ZDRAVKO KELIH, LESCE; MIROSLAV KOBAL, LJUBLJANA; DUBRAVKA DUNČIĆ, LJUBLJANA; VESNA ZOREC, PESNICA PRI MARIBORU; HELENA PERPAR, LOGATEC; HELENA UMEK, PETROVČE; ANGELA ŠLEBNIK, DRAVOGRAD; VLADIMIR HREN, MARIBOR; LUKA SENIČAR, VRHNIKA; IDA DOLINAR, LAŠKO; ZORAN RASPET, IDRIJA; VLASTA SEBIČ, ŠENTJUR; SUZANA PIŠEK, GROBELNO; ZVONKA MILOJEVIČ, GROSUPLJE; ANJA PAVŠEK, ZAGORJE OB SAVI; LIZA PRIMOŽIČ, RADOVLJICA; BENJAMINA LUKANEC, DOMŽALE; MAJDA MREŽAR, SEVNICA; MARKO MAL, SLOVENSKA BISTRICA; TOMISLAV ŽONTAR, LJUBLJANA - ZALOG; FRANC HRIBERŠEK, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI; IVANKA LEČEK KOMAC, ŠKOFIJE; ALENKA CIJAN, LJUBLJANA; ALEKSANDER FAJS, CELJE; DUŠAN MEDVEDEC, AJDOVŠČINA; MIA KIEFER, LJUBLJANA; ELIJA ŠULIN, ŠEMPAS; SILVA JUMEROVIČ, KIDRIČEVO; JOŽE BARANAŠIČ, IVANČNA GORICA; MARJETA MEZEK, ŠKOFJA LOKA; TONČKA JERAJ, IG; IVANA ČREŠNAR, ZREČE; BORUT FLISEK, ZAGORJE OB SAVI; SLAVICA PETERNEL, ŠKOFJA LOKA; JASNA PEN, MARIBOR; MAGDALENA ZAVRŠNIK, POLJANE; MATJAŽ JAMNIK, ŽIROVNICA; BRANKO SAVŠEK, POLŠNIK; EVA MARKOVIČ, KOČEVJE; LEOPOLD FIDEJ, VELENJE; BARBARA BIRSA, SEŽANA; URŠKA PLANKO, MEŽICA; KLEMEN PRISTAVEC, LESCE; UROŠ PIČULIN, KRANJ; TOMAŽ ŠTAUT, NAKLO; MARJAN ŽGANC, KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU; JOŽEFA OLUP, POLJČANE; RADO SNEDIC, ŠENČUR; TOMAŽ PEČNIK, ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI; STANISLAVA KOPUŠAR, ŠMARTNO OB PAKI; ANA KLEMENC, LJUBLJANA; SEBASTIJAN POGLOVNIK, ŠENTILJ V SLOVENSKIH GORICAH; MARIJA ŽOLGER, BRASLOVČE; CVETKA KUHAR, TRZIN; ZINKA VOLAVŠEK, CELJE; DOROTEJA VERTAČNIK, MEŽICA; MATEJ OSTROUŠKA, RENČE; BISERKA VERSTOVŠEK, NOVO MESTO; TOMAŽ GNEZDA, IDRIJA; ŠPELA KLANČAR, GROSUPLJE; ANICA POČKAJ, IZOLA; MARINKA VREČAR, ŠKOFLJICA; JOŽE PUST, MIRNA PEČ; RAJKO JEVŠNIKAR, RAVNE NA KOROŠKEM; STANKO PUČNIK, SLOVENSKE KONJICE; LANA RUDEŽ, ŠTANJEL; MIRO KAPUN, SLOVENSKA BISTRICA; MARIJA SOVJAK, MURSKA SOBOTA; NADJA JELŠEVAR, IVANČNA GORICA; TATJANA CIPRANIČ, ŠKOFJA LOKA; VOJKA LOGAR, IDRIJA; FRANC KAUČIČ, RAČE; MARTA SMREČNIK, PRESERJE.

 

NAGRAJENCI MESECA MAJA 2021:

1. NAGRADA (3.000 €): MAJA HUDOKLIN, TRŽIČ;

2. NAGRADA (500 €): FRANC TOMAŽIČ, VINICA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): ERIKA BRADICA, ČRNOMELJ; HERMINA LIPAR, VELENJE; TINA POTOČNIK, DIVAČA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): MARIJA ČERNJAČ, POSTOJNA; MILENA STRNAD, ŠENTILJ V SLOVENSKIH GORICAH; JANEZ KOROŠEC, PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU; MARIJA ŠTALEKER, VELENJE; LELA KOVAČ, LITIJA; MAJDA GOLJUF, NOVO MESTO; JANJA FLANDER, ŽELEZNIKI; ANA ROZMAN, ILIRSKA BISTRICA; ZDENKO VONČINA, ŽALEC; JOŽEF ROZMAN, POLZELA; VESNA VONČINA, MARIBOR; VILKA DRAŠČEK, KANAL; JOŽE PLANINC, KRŠKO; KATJA KRANER-VODUŠEK, RUŠE; LUDVIK HUBER, ŠEMPAS; BARBARA ERJAVEC, RUŠE; DARJA KREITNER, MARIBOR; ANA JERŠIČ, POLZELA; MAJDA MLAKAR, POLZELA; MARIJA ŠTEFANČIČ, RAVNE NA KOROŠKEM; RAJKO KOZLOVIČ, GORNJA RADGONA; JOŽEF BELŠAK, PTUJSKA GORA; CVETKA LIPNIK, BLED; MARIJA TANJA JESIH, LJUBLJANA; VLADIMIRA SMOLE, IVANČNA GORICA; ANTON ŠTEFANČIČ, ŠMARJE PRI JELŠAH; MARIJA PETERKA, BELTINCI; ALENKA PRAŽNIKAR, GRIŽE; SILVA ČADEŽ, TRŽIČ; MARJA BREČKO, TRBOVLJE; SONJA MAVER, HRUŠEVJE; JANKO STEGEL, KOPER; NIKOLAJ TURŠIČ, POLJČANE; SUZANA HUŠ, ŠMARTNO OB PAKI; GORDANA ŠPILJAK, MARIBOR; MITJA UHAN, LJUBLJANA; ZVONE ORSON, KOJSKO; MAGDA HRIBERNIK, DOL PRI HRASTNIKU; KRISTINA KURE, MARJETA; MURAT VUKALIĆ, KOČEVJE; ANDREJ POTOČNIK, STARI TRG OB KOLPI; MARKO GERM, ZGORNJA KUNGOTA; TARA MAVRIČ, SOLKAN; VIKA CIPERLE, VODICE; TATJANA SUŠNIK, FRAM; STANISLAV MODIC, RAKEK; DRAGO PLOS, STARI TRG PRI LOŽU; BRANKO SENEKOVIČ, HOČE; FANIKA PALJUH, ČRNI KAL; MARIJA PETERNEL, CERKNO; MARIJA VALERIJA STEGEL, HRUŠEVJE; NIKA FUREK, MARIBOR; HELENA ŠTUPAR, VODICE; ZVONKA KLADUŠEK, KOZJE; IRENA PUŠENJAK, SLOVENSKA BISTRICA; ZALA PRIJATELJ, TURNIŠČE; ZALA KRALJ, MARIBOR; NADA LORENČAK, POLZELA; MAJDA PELCL, SV. ANA V SLOVENSKIH GORICAH; DANICA CERKOVNIK, ZGORNJE GORJE; DOROTEA VLAHOV, RIBNICA; NIVES KRAVANJA, DIVAČA; MARTIN AGREŽ, CELJE; LUCIJA URBAS, LJUBLJANA; MILENA GELD, RAVNE NA KOROŠKEM; MIRICA KRIŽAN, GRADAC; FRANKO URŠIČ, IDRIJA; SILVA JAUŠOVEC, CELJE; MIRA ROGELJ, KRANJ; MIRA LUŠTRIK, MEDVODE; MARTINA JANC, ŠENTJERNEJ; MARJANCA ŽUGELJ, ČRNOMELJ; DARINKA TOMINŠEK, SLOVENSKE KONJICE; ELA MOLNAR, TRBOVLJE; GORAZD SMREKAR, NOVO MESTO; SNEŽANA TUREK, LJUBLJANA; ZDENKA DOLENC, KRANJ; CIRILA PODKRIŽNIK, CELJE; STANE KRANJC, KOBARID; JUSTINA LAPANJA, SLAP OB IDRIJCI; SILVO MANFREDA, MOST NA SOČI; LARA LAVRIČ, KOČEVJE; FRANCI KONCILJA, LITIJA; MARIJA BAUMAN, ZGORNJA KUNGOTA; SONJA LJUCA, KOPER; ŠTEFKA HOLC, ČRNA NA KOROŠKEM; JULIJANA NEŽMAH, KRANJ; ROSITA KAVŠEK, HRASTNIK; IDA BREZNIK, MEŽICA; ANTON VOVK, LJUBLJANA; JOŽICA RONKALI, SOLKAN; SILVA GOLOB, LOKA; JOŽICA HANŽEKOVIČ, KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU; TIM JANUŠKA, LJUBLJANA; VILMA SILIČ, NOVA GORICA.


 

NAGRAJENCI MESECA APRILA 2021:

1. NAGRADA (3.000 €): JELKA KAPEL, RAČE;

2. NAGRADA (500 €): MARJAN BOŽNAR, DOBROVA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): ANTON FINK, NOVO MESTO; MIRJANA UHAN, KOPER; META KRMELJ, ŠKOFJA LOKA;

6. - 100. NAGRADA (20 €): JURE ŠENK, KRANJ; NIKO DIMC, MEDVODE; MARIJA DOBRŠEK, IVANČNA GORICA; KLEMEN MEDVED, LUKOVICA; SILVIJA STRLE, STARI TRG PRI LOŽU; JANEZ BALIŽ, VODICE; MARJANA TURNŠEK, CELJE; ANITA KARNER, MUTA; MIHA CIGAN, DOBROVNIK; MATJAŽ BUNDERLA, KUZMA; OLGA ZLATOLAS, PRISTAVA PRI MESTINJU; JOŽEF GAJŠEK, MURSKA SOBOTA; JOŽKO ŽGAVC, NOVA GORICA; STANKO HROVAT, CELJE; JOŽE GROS, VIŠNJA GORA; KAROLINA MITHANS, RAČE; MARI LOŠTREK, ROVTE; MIRO ŠABEC, SEMIČ; MILAN LEDINEK, JARENINA; MILAN ŠONC, KRŠKO; IVANKA PRAPROTNIK, HORJUL; ELVIRA ABRAHT, DIVAČA; DOMINIKA CAJNKO, VELIKA NEDELJA; KLEMEN ZAJEC, ŽUŽEMBERK; ROMAN KOSL, MEŽICA; TATJANA GORŠE, RIBNICA; MARTINA IVANČIČ, RAKEK; IRENA VONČINA, CERKNO; ANDREJ GREGORČIČ, URŠNA SELA; JOŽICA OBRULEK, KRANJ; RADOJE STOJILJKOVIĆ, LJUBLJANA - DOBRUNJE; SLAVICA ZAVRŠNIK, KRANJ; JOŽE ŠUŠTARŠIČ, IG; ZORA LONČAR, KRANJ; NIVES ŠUŠTERŠIČ, PIRAN; NATAŠA VRHOVEC, LITIJA; MIRO RUS, DOLENJA VAS; NASTASJA URANKAR, MARIBOR; ANKICA ŠILAR, KRANJ; TIT FALETIČ, TOLMIN; GAŠPER POZNIČ, PLANINA PRI SEVNICI; TONE HRIBAR, VELENJE; MARINKA BRULA, ČRNOMELJ; KATJA CEPEC, PREVALJE; STAŠA TRSTENJAK, ORMOŽ; JANA PREDIKAKA, LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU; MARIJA KUTIN, KOBARID; ROK FRELIH, BLED; ANICA JANŠA, NOTRANJE GORICE; SUZANA IVANUŠA, PTUJ; MARIJA LIPOLD, VINICA; ALBINA ŠOLAR, ŽELEZNIKI; MILE KESER, VRHNIKA; ALENKA VELUŠČEK, KANAL; MIRA FANTIN, TRBOVLJE; BORIS KOZINC, LESCE; LOREDANA CERGOL, KOPER; IVAN PILKO, GORICA PRI SLIVNICI; MATEJA PRELEC D., KNEŽAK; BOŽIDAR DEBEVC, SEVNICA; FRANC GOŠAR, PREVALJE; MAJDA BRLEC, LOGATEC; MAJDA KRANJC, VERŽEJ; ŠTEFAN SUKIČ, KUZMA; TEJA TKALEC, BELTINCI; BRANKO MAJCEN, HRASTNIK; VESNA KONČAR, LJUBLJANA; VERA POMPE, LJUBLJANA; DRAGO TAKAČ, MORAVSKE TOPLICE; FRANC ŠKRABEC, NOVA VAS; DARJA MARINIČ, RADENCI; MARIJA BERTONCELJ, ŠKOFJA LOKA; EDVARD PROGAR, POSTOJNA; ANTONIJA FLORJAN, VELENJE; MARTINA PURNAT, HOČE; BORIS GODNIČ, KOMEN; STANISLAV DEČMAN, LJUBLJANA; TADEJ ŠVENCBIR, ROGAŠKA SLATINA; KAROLINA HEDVIKA MARENČIČ, CELJE; VERONIKA BLAGOTINŠEK, VELENJE; FANIKA ZEMLJAK, VELENJE; ULA KOTNIK, BREZOVICA PRI LJUBLJANI; MATIJA ROGAČ, MARTJANCI; ALBIN ILAR, LJUBLJANA - ŠENTVID; URŠA KOPLAN, DOMŽALE; LIDIJA JERE, ZAGORJE OB SAVI; KAROLINA VAJDEC, VELIKE LAŠČE; DUŠKA LAH PEČEK, MOKRONOG; ANEJ BUBANOVIĆ, PTUJ; RUDOLF GREGORIČ, LOŠKI POTOK; ŠTEFKA VURUŠIČ, SMLEDNIK; LILJANA PEKLAJ, LJUBLJANA - ŠENTVID; LUDVIK PALČIČ, RAKEK; ALOJZIJA MARIJA FRAS, ORMOŽ; KLAVDIJA POHOLE, LJUBLJANA - POLJE.


 

NAGRAJENCI MESECA MARCA 2021:

1. NAGRADA (3.000 €): IVANKA BAGGIA, LJUBLJANA;

2. NAGRADA (500 €): SLAVKO ŠULIGOJ, NOVA GORICA;

3. - 5. NAGRADA (200 €): IRENA NIKOLIČ, KRANJ; SLAVICA RINA BOŽIČ, ŠENČUR; METKA KREBS, MARIBOR;

6. - 100. NAGRADA (20 €): MARJAN PETEK, SVETI TOMAŽ; MARUŠA BINDER - LESAR, LJUBLJANA; TAJA MLINŠEK, LJUBLJANA; MARIJA KOMAR, GORNJI GRAD; IRENA LEŠNIK, MAJŠPERK; URŠKA LANGUS, ZABUKOVJE; ZLATA KLASINC, PTUJ; MILENA ČUČEK, VITOMARCI; MAGDA BELIŠ, SLOVENJ GRADEC; ALOJZIJA POČERVINA, LJUBLJANA; EMA ZLATOPER, MARIBOR; MIRKO JAUŠOVEC, PTUJ; STANKA ROZMAN, ŠENTJERNEJ; SLAVA KARLATEC, ŠTORE; GREGOR GRUDEN, LJUBLJANA; CIRILA AŽMAN, KRANJ; VOJKA LENARČIČ, ILIRSKA BISTRICA; SARA VELKAVRH, LJUBLJANA; JOŽE ŠVENT, VELENJE; VIKTOR MODLIC, MURSKA SOBOTA; JURIJ KOGEJ, LJUBLJANA; JOŽEFA DJORDJEVIČ, NOVO MESTO; MARIJA PRINČIČ, KRANJ; LAURA MUZEK, MARIBOR; KRINA KRESNIK, CELJE; SEVERIN JERIČ, NOVA GORICA; FRANC MEJAČ, TRŽIČ; IDA MICKI, LJUBLJANA; MARIJA MIKLAVIČ, MURSKA SOBOTA; VERA DRAJZIBNER, SLADKI VRH; VESNA ŽIGON, MARIBOR; MARINKO JURKOVIČ, VRHNIKA; JOŽICA MESEC, PLANINA; MARIJA HREN, OPLOTNICA; BOJANA RIJAVEC, ŠEMPAS; NINA PAHOR, MALEČNIK; BISERKA STREL, LJUBLJANA; MIROSLAV RAJNAR, MURSKA SOBOTA; MARJAN ŠPILAK, POSTOJNA; TINKARA ULČAR, BLED; JOŽICA JORDAN, STAHOVICA; TONČKA LORENCI, LOVRENC NA POHORJU; MATEJKA KRIŽAJ, LJUBLJANA; BORIS ČUBEJ, GROSUPLJE; JOŽE DOLINŠEK, LJUBLJANA; ROMAN KOPRIVC, VELENJE; ZOFIJA LUNAR, RADOVLJICA; NADA PISKAR, KRANJ; EDVARD MEZE, LJUBLJANA; JELKA DRNOVŠEK, KRŠKO; MARKO STAROVASNIK, POLJČANE; REZKA NAVERŠNIK, PREVALJE; VELIMIR BRADICA, METLIKA; ANA FLERE, ZAGORJE OB SAVI; SANDRA TRAMPUŠ, MARIBOR; SAMANTA STRAITNER, LJUBLJANA; VANDA MOLK, KRANJ; LIDIJJA LAH, IVANJKOVCI; ZDENKA POTOČNIK, PTUJ; ANITA KOLARŽIK, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI; ZLATA PINTAR, SEVNICA; MATEJ STRGAR, VAČE; EVA ŠKOF, SEMIČ; MARJETA DESTOVNIK, KRANJ; MARJAN PRAŽNIKAR, GROSUPLJE; ZVONKA PRIVOŠNIK, GOMILSKO; CVETANA ERJAVEC, IVANČNA GORICA; ŠTEFKA MURN, LJUBLJANA; ANICA RAMOVŠ, ŠENTRUPERT; IVAN JELENC, KOČEVJE; JOŽE ŠUBIC, ŽIRI; MARIJA KOS, POLŠNIK; MARJAN OMEJC, LJUBLJANA; ZORAN PETROVIČ, POSTOJNA; KARL ANDREJAŠ, CERKLJE OB KRKI; FRANC PINCOLIČ, KOSTANJEVICA NA KRKI; ALEŠ VERBIČ, ŽIROVNICA; JOŽE URBANČIČ, KNEŽAK; CVETO KORENČ, LOGATEC; NATAŠA KRALJ, LESCE; ANA ŠERUGA, PTUJ; JOŽICA IVANČAN, APAČE; DRAGICA VOZELJ, ZAGORJE OB SAVI; BRIGITA PINTER, LJUBLJANA; SILVA KASTELIC, MIRNA PEČ; MARTA VERŠOVNIK, DRAVOGRAD; VERONIKA POGAČAR, RADOMLJE; IVANA KOSTA, RENČE; VLADIMIRA FORTIČ, LJUBLJANA; DUŠA TROPPAN BRATKOVIČ, LJUBLJANA; ANDREJA FILIPIČ, VRHNIKA; MARIJA PAVLIČ, LENART V SL. GORICAH; KATARINA KRHIN, JAKOBSKI DOL; MILENA ROS, MARIBOR; KARMEN ŽGAJNER, DOL PRI LJUBLJANI.