Pri Miamiju, ki je prvo od treh pripravljalnih tekem dobil, sta s 27 oziroma 20 točkami izstopala Kelly Olynyk in Tyler Herro. Na drugi strani je za tekmece 21 točk dosegel Rudy Gobert.

Slabi dve minuti pred koncem igre je Miami povedel s 97:96, potem ko je Gabe Vincent zadel oba prosta meta. Nato pa so košarkarji Utaha dosegli pet zaporednih točk in minuto in trinajst sekund pred koncem povedli s 101:97. Prednosti do konca niso več izpustili iz rok, končni izid pa je z zadetima prostima metoma pol minute pred koncem postavil Chris Silva. Solomon Hill je čisto ob koncu tekme poskušal z metom za tri točke, a je bil neuspešen.

Prav tako je v izgubila ekipa Denver Nuggets, pri kateri Vlatka Čančarja ni bilo v postavi. Moštvo New Orleans Pelicans je bilo boljše s 119:104. Nickeil Alexander-Walker je za zmagovalce dosegel 21 točk, pri Denverju je bil najboljši strelec Troy Daniels (28 točk).

Redni del sezone se bo v Disneyjevem športnem kompleksu na Floridi nadaljeval 30. julija.