Uvod tekme je bil slab, predvsem zaradi nerazpoloženih gostov. Domači so si hitro priigrali višjo prednost, ki so jo brez težav zadržali do konca. V drugem nizu so bolje začeli Primorci, ki so pri prvem tehničnem odmoru vodili z 8:6, pozneje pa pa celo že z 13:8. Po menjavi Jana Planinca z Domnom Kotnikom so domači dosegli štiri zaporedne točke, a so gostje spet povedli s 17:13, z razigranim Dejanom Čabarkapo pa z neulovljivimi 22:16.

Domači trener Luka Slabe kljub vodstvu ni bil povsem zadovoljen z igro, zato je nadaljeval z menjavami v moštvu, ki pa sadov niso obrodile. Gosti so dobili drugi niz, v tretjem vodili s 5:1, a po "time outu" vendarle našli ritem in prišli do vodstva s 13:10. A gostje se niso predali, tako da so gledalci videli izenačeno tekmo do rezultata 18:18, ko so domači zagospodarili na mreži in dosegli sedem zaporednih točk.

V četrtem nizu so Kamničani nadaljevali z dobro predstavo, ki jo s tremi asi začinil Matjaž Sušec.