Ob tem je Ljubljančan, ki je do te tekme kot prvi strelec v ligi dosegal v povprečju kar 39 točk na tekmo, prispeval še 10 podaj in sedem skokov. V napadu je zadel zgolj en met iz osmih poskusov za tri točke.

Prvi strelec Dallasa je bil tokrat Grant Williams, ki je izenačil rekord kariere s 25 točkami in sedmimi zadetimi trojkami. Tim Hardaway je kot šesti igralec Dallasa prispeval 24 točk, tudi on je zadel sedem metov za tri točke.

Za Dallas, ki je v domači dvorani vodil z 99:98 štiri minute in osem sekund pred koncem tekme, pa nato z delnim izidom 10:2 prišel do večje prednosti, Kyrie Irving drugič v nizu ni igral zaradi poškodbe levega stopala.

Dallas je ob Boston Celtics še edina neporažena ekipa v ligi NBA, saj so lanski prvaki Denver Nuggets v preteklem večeru s 89:110 izgubili na gostovanju pri Minnesoti.