Za odločilni zadetek je poskrbel Alex Pietrangelo v zadnji tretjini. Pred tem sta se med strelce vpisala še Oskar Sundqvist in Brayden Schenn, medtem ko je Jordan Binnington zaustavil 32 strelov tekmeca.

Kar štirje zadetki so padli v drugi tretjini. V 32. minuti, v razmaku zgolj 24 sekund, so domači prišli do dveh zadetkov. Frederik Gauthier je zadel za 1:1, William Nylander pa je poskrbel za edino vodstvo Toronta na tekmi. A prvaki niso dopustili presenečenja.

St. Louis je po odigranih treh tekmah s petimi osvojenimi točkami prevzel vodstvo v zahodni konferenci lige NHL.

Na vzhodnem delu je na vrhu ekipa Carolina Hurricanes s popolnim izkupičkom treh zmag na treh tekmah. Tik pod vrhom je ekipa Buffalo Sabres, ki ima točko manj.

Buffalo je doma povedel z goloma Oliverja Bjorkstranda in Cama Atkinsona. A so nato zagospodarili na ledu igralci Columbusa. Marcus Johansson in Jeff Skinner sta poskrbela za izenačenje, Alexandre Texier pa je zadel v podaljšku za prvo zmago v sezoni za modre jopiče.