Železarji so na 15. tekmi dosegli svojo osmo zmago. Naslednjič bodo v alpski ligi igrali v soboto proti Bregenzerwaldu.

Jeseničane je v vodstvo v deveti minuti popeljal Philippe Paradies, že eno minuto in 21 sekund kasneje je bilo 1:1, ko je zadel Chris D'Alvise. A tudi veselje Lustenauja ni trajalo dolgo, le 44 sekund, potem pa je znova zaostajal. Za 2:1 je zadel Miha Brus. Za izid prve tretjine 2:2 je gol v 17. minuti dosegel Philipp Koczera.

Brus je drugič na tekmi zadel v 27. minuti, na 4:2 je v 45. minuti povišal Blaž Tomaževič. Adis Alagić, še lani hokejist Jesenic, je v 53. minuti znižal na 3:4, slabi dve minuti kasneje pa je za Gorenjce peti gol na tekmi dosegel Nik Pem ter postavil končni izid.