Medtem ko je Dinamo v Zagrebu napolnil mrežo Fenerbahčeja (4:1), sta Kampl in Verbič, ki sta prav tako igrala vseh devetdeset minut, dobila zadetka v zadnjih minutah.

Dinamo Kijev je v prvem polčasu prišel do vodstva z 2:1 – pri drugem zadetku je s strani žogo v kazenski prostor poslal prav Verbič, izenačujoči zadetek pa so gostje iz Astane dosegli v 95. minuti.

Kevin Kampl bi lahko proti svojemu nekdanjemu klubu postal junak, saj je v 82. minuti natančno podal Yussufu Poulsenu, ki je z glavo zadel za 2:2, toda gostje iz Salzburga so v 89. minuti zadeli za vse tri točke. Natančen je bil Fredrik Gulbrandsen, ki je v igro vstopil pet minut prej.

Uvodne točke se je veselil tudi Miha Mevlja, saj je njegov Sankt Peterburg remiziral v Koebenhavnu (1:1), 28-letni Ljubljančan pa je soigralce spremljal s klopi.