V drugi tretjini je po podaji Anžeta Kopitarja za 1:0 zadel Dustin Brown, Kyle Connor je devet minut kasneje izenačil. Isti igralec je v podaljšku za Winnipeg dosegel tudi odločilni gol.

»Winnipeg je ekipa, ki predvsem na domačem igrišču igra odlično, vedeli smo, da bo težko. Moramo biti zadovoljni tudi s točko in pa z igro, seveda pa je še prostor za napredek. Mislim, da so tri točke v dveh dneh tisto, kar smo potrebovali,« je dejal kapetan kraljev Kopitar, čigar ekipa je le dan prej prav tako odigrala podaljšek, s 4:3 je premagala Minnesoto.

Kopitar je sicer s podajo dosegel 82. točko, kar je njegov rekord v enajstletni karieri v NHL, tako število točk pa med centralnimi napadalci pri Los Angelesu ni dosegel nihče od Wayna Gretzkyja leta 1993.

Los Angeles Kings so zdaj na sedmem mestu zahodne konference, v noči na sredo bodo gostovali pri Colorado Avalanche, ki so na lestvici mesto višje.