Ekipa New York Rangers je na domačem ledu premagala ekipo Las Vegas Golden Knights s 6:4, zatem ko so gostje po dveh tretjinah že vodili s 4:2, a v zadnji tretjini popustili. Zadnji zadetek domačih je padel v prazno mrežo. Za Las Vegas je to drugi zaporedni in skupno tretji poraz v sezoni (8 zmag).

Moštvo Detroit Red Wings je bilo doma s 5:3 boljše od Arizona Coyotes: odločilno prednost so si priborili po dveh tretjinah, saj so vodili že s 4:1.. Najmanj golov je padlo na tekmi ekipe Winnipeg Jets, ki je slavila v gosteh pri Minnesota Wild z 2:1.

Hokejisti Los Angeles Kings Anžeta Kopitarja, ki so vodilna ekipa pacifiške skupine, bodo znova v pogonu v noči na petek, ko bodo gostili Toronto Maple Leafs.