Varovanci trenerja Jürgena Kloppa so morali z 0:2 (0:0) priznati premoč Leicester Cityju, za katerega sta v drugem polčasu zadela Šindži Okazaki (65. minuta) in Islam Slimani (78.). Angleški velikan je sicer brez zmage ostal še na četrti tekmi zapored.

Še vedno pa je v španskem prvenstvu neporažena Barcelona. Katalonci so sinoči doma v petem krogu vpisali še peto zmago, saj so bili od Eibarja boljši s kar 6:1. Najboljši posameznik na igrišču je bil znova Lionel Messi, ki je zadel štirikrat (21./11-m, 59., 62., 87.), med strelce pa sta se vpisala še novinec Paulinho (38.) in Denis Suarez (53.). Edini gol za goste je dosegel Sergi Enrich v 59. minuti.

Aktualni španski prvaki, nogometaši Reala Madrida bodo na igrišče stopili drevi, ko bodo gostili Real Betis. Kraljevi klub je trenutno z osmimi točkami na petem mestu lestvice, toliko pa jih je zbral tudi Atletico Madrid Jana Oblaka, ki danes gostuje pri Atleticu iz Bilbaa. Prvo mesto s petimi zmagami na prav toliko tekmah zaseda Barcelona.