Hokejisti Los Angles Kings so davi v severnoameriški hokejski ligi NHL po podaljšku premagali Winnipeg Jets s 3:2, slovenski reprezentant Anže Kopitar pa se je prav pri vseh treh golih Los Angelesa vpisal med podajalce. Los Angeles je imel tokrat obilo dela za zmago nad Winnipegom.

Gostitelji so v prvem delu z golom Mariana Gaborika sicer povedli, a sta Drew Stafford v 36. in Dustin Byfuglien v 48. minuti, obakrat ob igralcu več na ledu, poskrbela za vodstvo ekipe iz Kanade. Kraljem je podaljšek v 55. minuti zagotovil Dustin Brown, Jeff Carter pa je po 1:36 minute dodatnega dela igre poskrbel, da sta obe točki ostali v Kaliforniji. Po prostem dnevu bo naslednji nasprotnik Los Angelesa Tampa Bay. sta