Udrih je sinoči dobro izkoristil ponujeno skromno minutažo. Potem ko kar precej časa ni igral na najvišji ravni, je tokrat v Memphisu le dobil priložnost na parketu, sicer zgolj za štiri minute, a je tudi v kratkem času igral uspešno, saj je dosegel šest točk.

Grizliji so sicer na plin pritisnili v drugem polčasu, ko jim risi niso zmogli več slediti. Mike Conley je dosegel 20 točk, Zach Randolph jih je dodal 16, Marc Gasol pa 14. Memphis je zmagal že na šesti zaporedni domači tekmi, kar je rekord ekipe. V dresu Chralotta je bil s 17 točkami najboljši Al Jefferson, ki pa je iz igre metal zgolj povprečnih 7-17.

"Mislim, da smo odigrali v redu, to je bila prava profesionalna zmaga. Fantje so bili vseskozi osredotočeni na igro, zelo dobri smo bili v prvem polčasu, še bolje pa smo zaigrali v drugem delu," je po tekmi povedal trener Memphisa Dave Joerger. Memphis se je z zmago povsem vmešal v hud boj za osmo mesto na zahodu, saj ima enako zmag kot Phoenix Gorana Dragića ter le eno manj od Dallasa, ki trenutno drži sedmo mesto.

Na sporedu je bilo še pet tekem. Milwaukee Bucks so s 107:114 izgubili proti Washington Wizards, Los Angeles Clippers so s 109:108 premagali Atlanta Hawks, San Antonio Spurs so s 121:112 ugnali Orlando Magic, Cleveland Cavaliers so morali s 97:107 priznati premoč New York Knicks, Philadelphia 76ers pa Utah Jazz z 92:104.