CSKA je v Nemčijo pripotoval brez svojega najboljšega igralca Andreja Kirilenka, ki bo zaradi poškodbe rame odsoten vsaj do januarja, toda to Rusov ni ustavilo na poti do nove zmage.

CSKA je prvo četrtino resda dobil s 25:17, toda domači niso vrgli puške v koruzo in so v nadaljevanju tekme vseskozi držali stik s favoriziranimi gosti. Odločitev o zmagovalcu je tako padla v končnici tekme.

V zadnji minuti so Nemci povedli z 78:77, nato pa je Nenad Krstić z le enim zadetim prostim metom izid izenačil. Domači so imeli napad za zmago, a so ga zapravili in s tem omogočili novo priložnost CSKA-ju. Odgovornost je v svoje roke prevzel spretni srbski reprezentant Miloš Teodosić, ki je v karieri odločil že nemalo tekem. Tudi tokrat ni razočaral, saj je ob zvoku sirene zadel trojko in poskrbel, da CSKA po sedmih tekmah ostaja neporažen.