V glavnem mestu ameriške zvezne države Kalifornije Sacramentu je domače moštvo Kings po treh porazih pripravilo sijajno predstavo navijačem. Kralji so slavili na krilih košarkarja iz Šempetra v Savinjski dolini ter Tyrekeja Evansa, novinca leta v ligi NBA, ki je vpisal svoj prvi trojni dvojček, ko je 19 točkam dodal deset skokov in deset podaj. Zlasti tretja četrtina je bila povsem v znamenju Sacramenta, ko so Kingsi zadeli skupaj 43 točk. Udrihov met iz igre je bil 10-14, v zadnjih štirih minutah tretje četrtine pa je Udrih sam prispeval devet točk. Toronto je vpisal tretji zaporedni poraz, brez igralskega prispevka še enega slovenskega košarkarja v ligi NBA Raše Nesterovića.

Boston Celtics je moral na domačem parketu priznati premoč košarkarjem Memphis Grizzlies (91:111), ki so slavili svojo rekordno sedmo zaporedno zmago. San Antonio Spurs so doma premagali New York Knicks s 97:87. Kratkohlačniki znova beležijo eno slabših sezon.

Preostali izidi: Philadelphia 76'ers - Charlotte Bobcats 87:102, Detroit Pistons - Utah Jazz 104:115, Miami Heat - Los Angeles Clippers 108:97, Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets 102:110, Oklahoma City Thunder - New Orleans Hornets 98:83, Dallas Mavericks - New Jersey Nets 96:87.