Individualne napake so res domžalski problem. Vendar pa se Domžale po eri Ibričića, ki je v Sloveniji odigral nekaj sijajnih sezon, pod Razdrihom, zdi se, spet vračajo k bolj tekaškemu nogometu. V tem krogu odhajajo v goste k Mariboru. Ki prav tako ne blesti. Domžale zmorejo zadeti. V zadnjih tekmah se je očitno prebudil mladi Jakupović, kar navaja na 1,73 vredno stavo na »oba gol«. Sobota se bo sicer začela v Velenju, kamor prihaja napadalno in favorizirano Celje. Z vodstvom do zadnjih minut in končnim remijem v Sežani je Rudarju letos prvič nekaj uspelo, so pa spet zgubili postavnega Čosića (rdeči karton), ki so ga tako in tako pogrešali ves prvi del prvenstva. Celje je velik favorit tudi za zmago z več kot golom razlike, ki je vredna 3,50, medtem ko bi se v prid Rudarja lahko poskusilo staviti na 2,10 vreden remi ob polčasu ali pač 1,75 vredno stavo, da prve pol ure tekme ne bo padel gol. Prav tako mikavnih je 1,90, da skupno na tekmi ne bo padlo več od dveh golov.

V prvi nedeljski tekmi Triglav pričakuje Bravo. Ob treh izključitvah Triglava se je prva letošnja tekma končala z 1:0 za Bravo. Triglav je muhasta ekipa. Predvsem branilci nihajo v zagnanosti in nespameti. Glede na fiasko proti Celju v prejšnjem kolu jih tokrat lahko pričakujemo bolj motivirane in koncentrirane. Na drugi strani Bravo v domačem porazu proti Mariboru ni bil obupen. Imel je svoje priložnosti. 1,65 je vredna stava na »oba gol«, možen je pa tudi remi za koeficient 3,40. V drugi nedeljski tekmi Olimpija po zaušnici v Prekmurju gosti Tabor. To navaja na stave na zmago Olimpije z razliko večjo od enega kot tudi dveh golov, kar je vredno 1,89 oziroma 2,90. In še zadnja tekma. Derbi. Mura – Aluminij. Obe ekipi imata gibki postavi, ki zmoreta druga drugo pokrivati tesno, zato se tudi tokrat zdi smiselno poskusiti z 1,90 vredno stavo, da skupno ne bo padlo več od dveh golov.