Zasedba iz mesta angelov je do prve zmage v zahodni konferenci prišla po sijajni končnici. Bojevniki so šest minut pred koncem imeli prednost 12 točk, v finišu tekme pa so povsem popustili. V zmagoviti ekipi je blestel Lou Williams, ki je bojevnikom nasul 36 točk in zbral enajst podaj, učinkovito predstavo pa sta prikazala tudi Montrezl Harrell s 25 in Italijan Danilo Gallinari s 24 točkami. V domači ekipi je bil strelsko najbolj razpoložen Stephan Curry z 29 točkami.

Košarkarji iz mesta bratovske ljubezni so po porazu na prvem dvoboju s 102:111 na drugi strnili svoje vrste in po odlični predstavi v tretji četrtini, ki so jo dobili s 51:23, strli odpor svojih tekmecev. V zmagoviti ekipi je bil najbolj učinkovit Joel Embiid, ki je dosegel 23 točk in pobral deset žog pod obema obročema, izkazal pa se je tudi Ben Simmons s trojnim dvojčkom: 18 točk, 12 podaj in deset skokov. Pri poražencih je bil najbolj učinkovit Spencer Dinwiddie z 19 točkami.