Millsap, ki je julija z Denverjem podpisal triletno, 90 milijonov dolarjev vredno pogodbo, se je izkazal v ključnih trenutkih tekme, 19 točk in 14 skokov je k drugi zaporedni zmagi Nuggets, ki so prvič povedli šele sredi tretje četrtine, dodal še Nikola Jokić.

Dion Waiters je v zadnjih trenutkih tekme skorajda Miamiju zagotovil zmago, a se je žoga nesrečno odbila ven. Skupno je Waiters zbral 15 točk, prav toliko jih je dosegel tudi James Johnson.

V zadnji minuti je Waiters dosegel koš, Dragić pa je zadel le enega od dveh prostih metov za vodstvo Miamija s 94:92, preden je Johnson storil prekršek nad Millsapom pri metu za tri. Slednji je zadel vse tri proste mete in spravil domačo dvorano na noge.

»Ta poraz je za nas zelo težek,« je po tekmi dejal Dragić in dodal: »Prepričani smo bili, da smo tekmo pripeljali do konca in zmagali. A zdaj je, kar je.«

Naslednja tekma Miami prav tako čaka v gosteh; v nedeljo se bodo v Kaliforniji pomerili z Los Angeles Clippers.