Manchester United pod vodstvom novega trenerja Lousa van Gaala še naprej igra dobro in je po zmagah proti Romi in Interju tokrat ugnal še madridski Real. Na stadionu v Michiganu se je na srečanju dveh evropskih velikanov zbralo kar 109 tisoč gledalcev, ki so videli zanimivo tekmo s štirimi goli. V prvem polčasu je za rdeče vrage dvakrat zadel Ashley Young, edini gol pa za galaktike pa je z bele točke dosegel Gareth Bale. Angleži so zmago v nadaljevanju potrdili še z z zadetkom Javierja Hernandeza.

Na drugi včerajšnji tekmi v skupini A je Inter z 2:0 premagal Romo, zadela sta Nemanja Vidić in Juto Nagatomo.

Liverpool nadaljeval agonijo Milana

V drugi skupini pokala prvakov je bilo že po drugem krogu bolj ali manj jasno, da bo finalist Liverpool, ki je premagal Olympiacos in Manchester City, varovanci Brendana Rodgersa pa so svoje delo dobro opravili tudi proti zaenkrat precej razglašeni zasedbi Milana, ki je proti redsom vpisala še tretji poraz na turnirju, tokrat so izgubili z 0:2 in pokal prvkaov končali brez točk in z razliko v zadetkih 1:10. Za Liverpool je v prvem polčasu zadel Joe Allen, zmago redsov pa je v 90. minuti z golom z 20 metrov potrdil Suso.

Na drugi tekmi v skupini B sta Manchester City in Olympiacos igrala neodločeno 2:2, po enajstmetrovkah pa so bili boljši Grki.