V konkurenci nordijskih smučarjev je drugo mesto pripadlo avstrijskemu skakalcu Gregorju Schlierenzauerju, tretje nemškemu nordijskemu kombinatorcu Ericu Frenzlu, na naslednjih mestih pa sta bila tekača - Norvežan Petter Northug in Poljakinja Justyna Kowalczyk.

Tudi med biatlonci je Bergerjeva slavila prepričljivo. Z zaostankom 80 glasov je bil drugi Francoz Martin Fourcade, Norvežan Emil Hegle Svendsen na tretjem mestu pa je z 256 glasovi prejel že pol manj glasov od svoje reprezentančne kolegice (586). V biatlonskem glasovanju se je med deseterico, na deveto mesto, prebil najboljši slovenski biatlonec Jakov Fak, ki je v nedavno končani sezoni osvojil četrto mesto v skupnem seštevku svetovnega pokala.