Olimpijska podprvakinja Isakovićeva je v sklepnih nastopih v študentski konkurenci še enkrat dokazala, da je v olimpijski sezoni 2012 odlično pripravljena. V posamični konkurenci je nastopila na 200 delfin, kjer je dvakrat dosegla najboljši izid v sezoni, s finalnim dosežkom 1:54,38, osvojila je četrto mesto, pa se je osebnemu rekordu približala na vsega dobre tri desetinke sekunde.

Na koncu je na sklepni tekmi prvenstva nastopila še v štafeti 4 x 100 prosto, ki je osvojila peto mesto, a je slovenska plavalka še enkrat dokazala, da je letos pridobila na hitrosti. S 100 jardi v prostem slogu je z letečim startom opravila v 47,93 sekunde in prvič v karieri plavala to razdaljo pod 48 sekundami. Njen osebni rekord na 100 jardov prosto je bil skoraj 1,4 sekunde slabši (49,36).

Dosežki Isakovićeve so pred pripravami na olimpijske igre, te bo opravila v matičnem klubu Gorenjska banka Radovljica, zelo spodbudni. V Slovenijo se bo vrnila že prihodnji teden.