Nekdanji igralec Interblocka in Maribora je v rednem delu dosegel vse tri zadetke za svoje moštvo, svojega zadnjega v 92. minuti, ko je bil še drugič na tekmi natančen z enajstih metrov in tako izenačil na 3:3 in izsilil podaljšek.

V naslednjih 30 minutah igre so gledalci na stadionu Renzo Barbera videli še dva zadetka. Palermo je v 98. minuti prvič na tekmi v vodstvo popeljal Nicolas Bertola, a je bilo veselje Sicilijancev le kratkotrajno, saj je le dve minuti kasneje izenačil Brazilec Angelo.

Sledilo je streljanje enajstmetrovk, kjer so domači nogometaši vključno z Iličićem, ta je streljal v drugi seriji, povsem zatajili in zapravili prve tri strele. Nasprotniki so bili veliko bolj natančni in so izkoristili vse tri strele ter se tako veselili uvrstitve v četrtfinale tekmovanja, kjer se bodo pomerili proti Udineseju oziroma Chievu.

Drugega Slovenca pri Palermu, Armina Bačinovića, ni bilo v ekipi.