V Chicagu so gostovali Kopitarjevi kralji, domače moštvo pa je s trdo obrambo uspelo premagati Los Angeles z 3:2. Kopitar je za LA Kings igral slabih 22 minut, prispeval je podajo za gol, po tekmi pa je dejal: "Mislim, da smo odigrali dobro tekmo, vendar igrati dobro tekmo proti tem igralcem, ni nikoli dovolj. V ligi NHL moraš igrati 60 minut, igra v drugi tretjini pa ni bila niti približno takšna, kot jo moramo prikazati. V zadnji tretjini smo jih nadigrali, imeli smo možnosti. Vendar smo lovili rezultat in proti tako dobrem moštvu je to težko."

Za domače moštvo so gole dosegli Jonathan Toews, Duncan Keith in Fernando Pisani, za kralje pa so zadeli Kyle Clifford in Wayne Simmonds. Novinec na vratih Chicaga Corey Crawford je zbral 26 obramb.

Na tekmi med Ottawo in Washingtonom (2:3) je dva gola za goste dosegel Mathieu Perreault, enega je prispeval Eric Fehr, hokejisti Washingtona pa so z zmago prekinil niz osmih porazov. Za senatorje sta zadela Ryan Shannon in Chris Kelly.

V Detroitu so se zmage po podaljšku veselili gostje iz Dallasa (4:3), Loui Eriksson je dosegel gol in dvakrat podal, zadela pa sta še Brenden Morrow dvakrat in Brad Richards. Pri domačem moštvu so zadeli Pavel Datsyuk in Johan Franzen, ki sta dodala še vsak po eno podajo, ter Patrick Eaves.

Colorado je proti Montrealu (3:2) dosegel šesto zaporedno zmago. Za Colorado, ki je v ligi NHL najučinkovitejšo moštvo, so zadeli T.J. Galiardi, Ryan Wilson in Kevin Porter, za Kanadčane pa sta zadela Michael Cammalleri in Alexandre Picard.