22.24 - Konec tekme na Poljskem. Slovaška je z zvrhano mero sreče zmagala z 1:0. Gol je dosegla po avtogolu. Poljaki so imeli zvrhan koš priložnosti in zadeli tudi vratnico, v sodniškem podaljšku pa bi moral sodnik Eriksson morda pokazati na belo točko za Poljsko.

22.13 - Izjemna priložnost za Poljaka Mariusza Lewandowskega, vratar Mucha brani.

22-00 - Kakšna priložnost za Poljsko v 71. minuti! Toda žoga je zletela mimo gola.

21.57 - Igra se je razvnela. Poljaki napadajo, priložnosti pa se vrstijo na obeh straneh. Več in lepše so imeli gostitelji, toda sreča zaenkrat ni na strani Poljske in Slovenije.

21.50 - Poljaki napadajo, a je na zasneženem igrišču težko razviti igro. Izpeljali so dve obetavni akciji.

21.35 - Začel se je drugi polčas.

21.16 - Po prvem polčasu je izid 1:0 za Slovaško. Sneg je preprečil razvoj igre. Kljub temu so bili Slovaki boljši tekmec, a niso imeli nobene priložnosti. Gostje so več napadali, medtem ko so Poljaki poskušali izenačiti po protinapadih. Slovaška je gol dosegla po sreči, kajti domači branilec je žogo z osmih metrov zabil v lastno mrežo. Poljaki so bili blizu izenačenja, ko so zadeli vratnico in zgrešili prazen gol. Slovenija upa na boljše novice v drugem polčasu.

21.15 - Poljaki so zgrešili prazna vrata!

21.02 - Smola za Slovenijo: Poljaki so bili blizu izenačenja. Zadeli so vratnico.

21.00 - Tekma je vse bolj podobna smučanju. Nogometaši v glavnem nabijajo žogo, izdelanih akcij ni.

20.32 - Slabe novice: Slovaška vodi z 1:0 po avtogolu Gancarczyka na spolzkem igrišču.

20.30 - Tekma v Chorzowu se je začela

Pred tekmo: Tekma v Chorzowu se bo začela ob 20.30. Štadion, ki sprejme 47.000 gledalcev, bo skoraj povsem prazen, kajti na tribunah bo le nekaj tisoč gledalcev. Ti bodo premraženi, kajti pol ure pred tekmo je bilo na igrišču in okoli njega že veliko snega in nič ne kaže da bo nehalo snežiti. Prizor na štadionu je podoben tistemu, ki je leta 1999 Slovenijo pričakal v Kijevu v Ukrajini. Za tiste, ki so vražjeverni, je to še kako pomembna informacija...