Dončić je 27 točkam dodal še šest skokov in šest podaj. Kristaps Porzingis je poskrbel za 25 točk. Dvomestno število točk sta imela od igralcev Dallasa le še rezervista Tim Hardaway Jr., (19) in Jalen Brunson (18).

Dallas je pri Atlanta Hawks prekinil črn niz šestih zaporednih porazov. A se na domačem igrišču v novi sezoni še ne znajde najbolje. Obe ekipi se bosta znova pomerili v noči s sobote na nedeljo v Dallasu. Dallas je s štirinajstimi porazi ob devetih zmagah trenutno na predzadnjem mestu na razpredelnici zahodne konference. Slabše razmerje ima le ekipa Minnesote (5-16).

Poraz je doživel še en Slovenec. Vlatko Čančar z Denver Nuggets je bil s 93:114 slabši od Los Angeles Lakers. Čančar je pod obročema preživel tri minute, v tem času pa v statistiko vpisal en skok. LeBron James je pri jezernikih tekmo končal z novim statističnim trojnim dvojčkom, ko je 27 točkam dodal 10 skokov in 10 podaj.