Boston je na domačem ledu z golom Davida Pastrnaka v drugem delu povedel, a je v uvodu zadnje tretjine izenačil Sonny Milano. Že v prvi minuti podaljška je po vsega 52 sekundah gostom še drugo točko na tekmi zagotovil Jean-Luc Dubois. Med junake tekme pri Columbusu pa nedvomno sodi tudi vratar Elvis Merzlikins s 25 obrambami.

St. Louis pa je na gostovanju pri Colorado Avalance doživel pravo malo katastrofo. Gostitelji so na polovici tekme vodili že s 3:0, a sta Robert Thomas in Alex Pietrangelo še v srednjem delu vrnila upanje vodilni ekipi zahoda iz Missourija. Gostitelji so tekmece nato dotolkli v zadnjem delu, ko so prednost povišali na 7:2. V domači vrsti je dva gola dosegel Nazem Kadri.

Anže Kopitar z Los Angelesom je tokrat počival. V noči na nedeljo pa kralje čaka obračun z Nashvillom.