Hokejisti Detroit Red Wings so znova izgubili in ostajajo na dnu lestvice NHL. Tokrat so doma morali priznati premoč ekipi Carolina Hurricanes, ki je zmagala z 2:0. V 31. minuti je zadel Sebastian Aho, v 59. pa je gol z igralcem manj na ledu dosegel Teuvo Teravainen. Oba hokejista sta golu dodala še podajo.

Buffalo Sabres pa je na gostovanju pri Florida Panthers zmagal s 5:2. Zemgus Girgensons je k zmagi prispeval dva gola, Jack Eichel pa gol in podajo. Izkazal se je tudi vratar gostov, ki je zbral 43 obramb. V 24. minuti je Buffalo povedel s 3:0, potem so domači znižali zaostanek preko Noela Acciarija, a so gostje hitro odgovorili, uspešen je bil Victor Olofsson. V 44. minuti so domači zadeli za 2:4, gol je dosegel Brett Connolly; končni izid pa je v 54. minuti postavil Gierhensons z drugim golom.