Hrvaške prvake je v četrti minuti s prostega strela v vodstvo popeljal Josip Mišić, v 66. minuti pa je akcijo domačih zaključil še Florentin Matei. Gostitelji, pri katerih je v drugem polčasu v igro vstopil tudi Matic Črnic, so imeli nekaj priložnosti, a so bili neučinkoviti.

»Zmaga je bila zaslužena. Dosegli smo jo v lepem vzdušju. Izid je dober pred potjo v Wales. Kot sem že govoril pred dvobojem, se nam vidi, da imamo v nekaterih trenutkih težavo s pretokom žoge in pomanjkanjem koncentracije. A če gledam v celoti, sem zadovoljen,« je po tekmi povedal Matjaž Kek.

V preostalih torkovih tekmah je Beograjski Partizan z 2:0 (0:0) doma ugnal podgoriško Budućnost, azerbajdžanski Qarabag s 5:0 gruzijsko Samtredio, Salzburg pa je v gosteh s 3:0 (2:0) odpravil Hibernians z Malte.