Queretaro je sinoči v skupinskem delu mehiškega pokala gostil moštvo Tigres UANL, na tekmi pa se je navijačem prvič predstavil Ronaldinho. Brazilec naj bi klubu pomagal do boja za lovorike, a vsaj na začetku pri tem ni bil najbolj uspešen. Queretaro je namreč izgubil z 0:1 in moral prvo mesto v skupini prepustiti ravno včerajšnjemu nasprotniku ter s tem ogrozil napredovanje v četrtfinale pokala.

Ronaldinho je na igrišču preživel vseh 90 minut, a s soigralci ni uspel doseči niti enega zadetka. Še več, v 61. minuti je imel na voljo enajstmetrovko, a jo je na razočaranje številnih navijačev s strelom prek vrat zapravil.

Queretaro in Tigres se bosta v sredo pomerila še enkrat, ko bosta v zadnjem krogu skupinskega dela pokala odločila o potniku v četrtfinale, Ronaldinhov klub pa bo moral za dosego cilja tokrat zmagati. V mehiškem prvenstvu Queretaro prav tako ni sezone začel najbolje, saj je po osmih krogih z 11 osvojenimi točkami le na 8. mestu.