Milan je v nedeljo gostoval na Sardiniji pri Cagliariju, kjer je dolgo zaostajal z 0:1, nato pa v zaključku z dvema zadetkoma prišel do zmage. Zmagoviti gol za rdeče-črne je v 89. minuti dosegel Giampaolo Pazzini, za izenačenje je le dobro minuto pred tem z zadetkom s prostega strela poskrbel Balotelli, ki je gol proslavil tudi z neprimerno gesto domačim navijačem, ki so ga žalili med tekmo.

Sodnik je Milanovega napadalca kaznoval z rumenim kartonom, zaradi katerega bo moral izpustiti sobotno tekmo proti Torinu, včeraj pa ga je tudi disciplinska komisija italijanske lige kaznovala z 10 tisoč evri kazni.

A s tem še ni bilo konec »zanimive« Balotellijeve nedelje, saj se je nogometaš zvečer v Milanu odpravil v diskoteko, kjer se je zapletel v prepir z znanim italijanskim pevcem in televizijskim voditeljem Francescom Facchinettijem, poročajo italijanski mediji. Sprva je šlo le za besedni obračun, ki pa je kasneje prerasel tudi v fizično obračunavanje. Oba vpletena sta jo odnesla brez poškodb, saj so ju s hitrim posredovanjem pravočasno ločili varnostniki. Zakaj sta se Balotelli in Facchinetti sprla, še ni znano.

Pri Milanu niso komentirali novega incidenta z Balotellijem, verjetno pa si predvsem želijo, da ga ne bi zaneslo na enako pot kot v Angliji, kjer se je skoraj vsak teden zapletel v nov incident in neprestano polnil naslovnice tamkajšnjih tabloidov.