Sinoči sta se na Parku princev pomerila PSG in Lille, tekma pa je bila za oba kluba zelo pomembna v boju za naslov francoskega prvaka, saj so imeli Parižani na prvem mestu pred tretjim Lilleom le štiri točke prednosti. A po tekmi je razlika ostala ista, saj sta se tekmeca razšla z remijem 2:2.

Za prvi gol na tekmi je poskrbel Ibrahimović v 36. minuti, ko je najbrž že marsikdo pomislil, da bodo favorizirani domači nogometaši prišli do nove zmage in povečali prednost pred zasledovalci. A gostje se s takšnim razpletom niso strinjali in so kljub zaostanku ostali zbrani ter do konca zadeli dvakrat in bili celo bližje zmagi, dodatno pa jih je morda podžgal ravno dogodek le tri minute po prvem golu, ko je do kratkega stika prišlo med Ibrahimovićem in kapetanom Lillea Riom Mavubajem. Zvezdnik PSG je nešportno odrinil Mavubaja, ta pa mu ni ostal dolžan, saj se je visokoraslemu Švedu pogumno zoperstavil in ga prijel za obraz ter ga odrinil, da je le-ta pristal na zelenici. Dvoboj »petelinov« je od blizu spremljal glavni sodnik, ki je oba kaznoval z rumenim kartonom.

Ibrahimović, tudi lastnik črnega pasu v karateju, se verjetno ne spomni, kdaj se mu je kdo tako pogumno postavil po robu kot Mavuba, saj je v preteklosti s svojimi brcami in udarci sejal strah in trepet tudi med svojimi soigralci, ki so jih bili nemalokrat deležni kar na treningih.