Raul je na tekmi odigral po en polčas za vsako ekipo, začel je v dresu Reala. Po bučnem aplavzu in veličastnem sprejemu ob prihodu na igrišče, mu je Iker Casillas prepustil kapetanski trak, Cristiano Ronaldo pa mu je za tekmo odstopil dres s številko 7, ki jo je Raul nosil v časih igranja za kraljevi klub.

Legendarni napadalec je nato pokazal, da je tudi pri 36 letih še vedno spreten, saj je zabil prvi gol na tekmi, ko mu je podal Angel di Maria, kmalu zatem pa je zadel še vratnico. V nadaljevanju prvega polčasa je imel še nekaj priložnosti, a se je moral zadovoljiti le z enim zadetkom.

Po koncu prvega polčasa je Raul svoj dres podaril Ronaldu, v drugem polčasu pa je zaigral za svoj trenutni klub. Real je na krilih Karima Benzemaja, ki je dosegel dva gola, prišel do visoke zmage s 5:0, po en gol sta dodala še Isco in Jese.

Raul je po koncu tekme stopil pred navijače Reala in se jim zahvalil za podporo, ki jo je prejemal vsa leta, tudi včeraj pa je bil sprejet kot največja zvezda večera.

»Vedno bom vsem hvaležen za ta večer. Znova sem se počutil kot igralec Reala. Iker mi je dal kapetanski trak, Cristiano odstopil svoj dres... vsi so se obnašali, kot da sem še vedno del tega kluba. Počutil sem se skoraj tako, kot na derbiju proti Atleticu,« je dejal navdušeni in ganjeni Raul.