Evian se krčevito bori za obstanek v prvi francoski ligi, zato ni presenetljivo, da so se morali Parižani močno potruditi za zmago. Čeprav je bilo razmerje v strelih na gol 14:10 v korist domačih, se je na tekmi edina zatresla mreža Eviana. Strelec zmagovitega gola je bil v 50. minuti Javier Pastore.

Do konca tekme je PSG s precej truda le uspel odbiti vse napade gostov, delo gostom pa sta otežili tudi dve izključitvi. V 81. minuti je moral zaradi drugega rumenega kartona z igrišča Marco Veratti, v 92. minuti pa je sodnik zaradi grobega starta s podplatom izključil še Davida Beckhama, ki je v igro vstopil le nekaj minut pred tem.

Že ob Beckhamovem prekršku so nekateri domači nogometaši burno odreagirali, še bolj pa je mnogim na igrišču zavrela kri po zadnjem sodnikovem pisku. Kar nekaj minut je trajalo, da so se strasti pomirile in so vsi zapustili zelenico stadiona Športni park, zaradi vidne vloge v množičnem prerivanju in prerekanju pa sta rdeča kartona dobila tudi vratar PSG Salvatore Sirigu in napadalec Eviana Saber Kheliffa.