Za Bamberg, ki je izgubil še osmo tekmo v tem delu in je zadnji v skupini E, je Nachbar v 23 minutah dosegel 17 točk in imel po dva skoka in ukradeni žogi. Na drugi strani je bil manj uspešen Zoran Dragić, ki je igral le šest minut, v tem času pa v statistiko vpisal skok. V skupini E sicer vodita Anadolu Efes in Real Madrid, ki bosta danes igrala proti CSKA Moskvi oziroma Albi iz Berlina.

V skupini F je Erazem Lorbek k zmagi Barcelone na gostovanju pri Fenerbahčeju Ülkerju (99:60) v 19 minutah dosegel devet točk in ujel tri žoge pod obročema. Barcelona je s sedmimi zmagami in porazom na vrhu lestvice, sledi ji Montepaschi Siena, ki je sinoči visoko izgubila v Tel Avivu proti šestouvrščenemu Maccabiju (61:92).