Slovenski reprezentant Goran Dragić ni izstopal iz sivega povprečja ekipe oziroma se tudi sam ni mogel kosati z drugo najboljšo ekipo lige Oklahomo Cityjem, ki je tako zabeležila že deseto zaporedno zmago proti Phoenixu. Rezultat je bil 97:69.

Dragić je na parketu prebil 25 minut, dosegel šest točk ob metu 2:7 iz igre in zbral štiri skoke ter štiri podaje. Ljubljančan vseeno ostaja vodilni igralec kluba tako po številu točk (14,3), podajah (6,4), ukradenih žogah (1,4) in prostih metih (200). V ligi NBA je le še en tak igralec, ki je najboljši v vseh teh elementih - LeBron James.

Oklahoma je tako že drugič v dveh dneh premagala Phoenix, potem ko je v petek slavila z 28 točkami naskoka. Pri zmagovalcih sta največ točk dosegla Russell Westbrook (24) in Theo Sefolosha (20), pri Phoenixu pa je imel dvomestno število točk le Markieff Morris (12).

Derbi večera je bil Floridi, kjer sta se pomerili najbolj zvezdniški zasedbi lige. Prvaki iz Miamija so premagali Los Angeles Lakers s 107:97. LeBron James je dosegel 32 točk, Dwyane Wade pa je 16 od svojih 30 točk zadel v zadnji četrtini. Za goste jih je Kobe Bryant zbral 28.

Najbolj zanimiv obračun večera so videli gledalci v Bostonu, kjer so domači po treh podaljških premagali Denver Nuggets. Paul Pierce je imel trojnega dvojčka s 27 točkami, 14 skoki in 14 podajami, Jason Terry pa je v tretjem podaljšku zadel odločilno trojko za sedmo zaporedno zmago Bostona. Slednji še ne pozna poraza, odkar se je poškodoval All Stars igralec Rajon Rondo in končal sezono.