Čeprav se je končnega uspeha veselila Unicaja, je bil strelsko bolj učinkovit Nachbar. V 22 minutah in dveh sekundah, ki jih je preživel na parketu, je dosegel deset točk, dvakrat je uspešno skočil, enkrat pa ukradel žogo. Na drugi strani je Dragić v 24:43 minutah vknjižil osem točk, pet skokov in ukradeno žogo. Nachbar tekme sicer ni začel v prvi peterki gostov, njegov met iz igre pa ni bil blesteč. Za dve točki je zadel le enkrat, neuspešen je bil pri dveh metih za tri točke, je pa zadel vseh osem prostih metov.

Košarkarji iz Bamberga so tekmo odprli izjemno in po petih minutah povedli s 15:0. Unicaja je uspela uloviti priključek in po desetih minutah je bilo 19:13. Španci so prvič na tekmi povedli tri minute in pol pred koncem srečanja, ko je bilo 76:74. Sharrod Ford je izenačil na 80:80, za zmago pa sta nato zadela Fran Vazquez in Andy Panko. Nachbar je imel enajst sekund pred koncem možnost za izenačenje, a je zgrešil trojko.

Unicaja je zabeležila peto zaporedno domačo zmago, Bamberg pa tretji zaporedni poraz v gosteh. Pri Špancih je bil najučinkovitejši Marcus Williams z 18 točkami, Panko jih je ob debiju dosegel 16. Pri Nemcih je isto število točko kot Panko dosegel Ford, ki je zadel štiri od šestih metov za tri točke.

V "slovenski" skupini E igra tudi Real Madrid Mirze Begića, ki pa ob zmagi proti Albi ni imel ravno dobrega večera. Na igrišču je preživel štiri minute, v statistiko pa ni vpisal točke in meta. Danes bosta na sporedu še dve srečanji. Moskovski CSKA bo gostil Anadolu Efes Aleksandra Vujačića, Panathinaikos Atene pa bo doma pričakal Žalgiris Kaunas.

V skupini F so bile na sporedu tri tekme. Bešiktaš je moral priznati premoč Himkiju (75:80), Caja Laboral je z 82:74 premagala evropskega prvaka Olympiakos, Montepaschi Siena pa je z 79:69 ugnala Maccabi Tel Aviv. Danes bo Barcelona, za katero igra slovenski reprezentant Erazem Lorbek, gostila Fenerbahče.