Poleg identičnega rezultata, je bil francoski derbi španskemu podoben tudi kar se tiče strelcev, saj sta za svoji moštvi obakrat zadela ista nogometaša. Za Marseille je bil uspešen Andre-Pierre Gignac, pri PSG-ju pa je svoje mojstrsko nogometno znanje ponovno pokazal Zlatan Ibrahimović. 31-letnik je dal nogometni javnosti znova vedeti, da ni nič slabši kot Cristiano Ronaldo ali Lionel Messi.

Prvi zadetek na srečanju so dosegli domačini, potem ko je Gignac v 17. minuti matiral Salvatoreja Siriguja, a že kmalu je sledil odgovor Ibrahimovića. Švedski nogometaš je po podaji iz kota v 23. minuti s peto s približno desetih metrov poskrbel za izenačenje, dve minuti kasneje pa svoje moštvo iz prostega strela z okoli 30 metrov popeljal v vodstvo.

Vendar pa zadetka napadalca nista bila dovolj za zmago Parižanov, saj je Gignac v 32. minuti dosegel še svoj drugi gol in tako postavil končni izid 2:2. Marseille se je tako obdržal na vrhu lestvice in ima tri točke prednosti pred drugouvrščenim PSG-jem.