Dragić je igral v prvi postavi Houstona, v 41 minutah in 13 sekundah je dosegel dvojnega dvojčka ter bil s 16 točkami tretji strelec domačih, s 13 podajami prvi asistent tekme, s sedmimi ujetimi žogami pa je delil prvo mesto na tekmi v skokih.

Dragić je s trojko 28 sekund pred koncem svojo ekipo povedel v vodstvo s 104:101, ki ga nato njegova ekipa ni več izpustila iz rok. Podal mu je Courtney Lee, ki je zadnje štiri točke za gostitelje dosegel s prostih metov. Lee je bil z Luisom Scolo prvi strelec domačih, dala pa sta po 23 točk. Šest več jih je prispeval Kobe Bryant za goste, vendar je iz igre metal le 10:27 ter drugič zapored zgrešil zadnji met za izenačenje. Dragić, ki je v zadnji četrtini dosegel 10 točk, je iz šestih poskusov zadel tri mete izza črte, skupaj pa je iz igre zadel več ko 50 odstotno (7:13). Jezerniki, prvo četrtino so dobili kar s 40:25, so ob polčasu vodili s 17 točkami prednosti, Houston pa je z dvomestno številko zaostajal še v zadnji četrti, nato pa je Dragiću in soigralcem uspelo pripraviti preobrat proti eni najboljših ekip lige.

Po koncu tekme je prvi zvezdnik Jezernikov Kobe Bryant objel slovenskega reprezentanta. Dragić iz objema ni delal dogodka: "Rekel mi je le, da mi želi srečo, nič posebnega." Bryant je Ljubljančana pohvalil: "Poznam ga iz končnice, ko se je v igro vključeval z rezervne klopi, zaradi katere smo imeli takrat največji glavobol. Razvil se je v res odličnega košarkarja." Dragić je še na deveti zaporedni tekmi dosegel vsaj po deset točk, kar je njegov rekord v ligi NBA.

V ekipi Milwaukeeja Udrih sicer ni dobil priložnosti za nastop v prvi peterki, vendar je v 19. minutah nanizal 15 točk, po štiri podaje in ukradene žoge ter skok. Drew Gooden je bil v vrstah gostov najbolj učinkovit z 19 točkami, Carlos Delfino je dodal 16 točk, Monta Ellis pa 14 točk in devet podaj za šesto zmago Bucks. Na drugi strani je imel dober dan le LaMarcus Aldridge (21 točk, 12 skokov).