Prvi zvezdnik kluba iz španske prestolnice je bil za gostujoče branilce nerešljiva uganka. Portugalec je mrežo Osasune načel v 23. minuti. Po hitro izvedenem prostem strelu in natančnem udarcu Ibrahime pa je osem minut kasneje gostujoče moštvo uspelo izenačiti.

Prejeti zadetek je nogometaše v belih dresih očitno pošteno razhudil, saj so ti tri minute kasneje prek Pepeja ponovno povedli, zmagovalca pa je praktično še pred koncem prvega polčasa odločil argentinski golgeter Higuain.

V drugem delu, ko so gosti ostali z igralcem manj, sta mrežo dvakrat zatresla še Ronaldo in Benzema in tako poskrbela za visoko zmago Reala s kar 7:1. Sladko zmago moštva s Santiaga Bernabeua je nekoliko zagrenila poškodba Di Marie, ki je moral igrišče zapustiti v 48. minuti.