Hildebrand je v dresu Stuttgarta v sezonah 2002/03 in 2003/04 zdržal brez gola 884 minut, Oliver Kahn pa je za bavarski klub v sezoni 2002/03 branil vse strele tekmecev 802 minuti. Neuer je v soboto na četrto mesto potisnil tudi Kahnov dosežek 736 minut iz sezone 1998/99.

Prvi in edini gol v sezoni je Neuer dobil v tekmi prvega kroga proti Borussii Mönchengladbach. Bayern po devetih krogih bundeslige prepričljivo vodi z 22 točkami in razliko v golih 25:1.

Skupno pa je Neuer v tej sezoni na uradnih tekmah nepremagan že 1108 minut. Tudi vse štiri evropske tekme, dve v zadnjem krogu kvalifikacij in prvi dve v skupini lige prvakov, je namreč Bayern končal brez zadetka v svoji mreži, za nameček pa je bila ničla na strani tekmecev tudi na tekmi nemškega pokala proti Eintrachtu iz Braunschweiga.