V skupini A je Villarreal proti Bayernu klonil z 0:2. Bavarce je v vodstvo popeljal Toni Kroos v sedmi minuti, podvojil pa ga je Rafinha v 76. minuti. Na drugi tekmi te skupine je Manchester City proti Napoliju igral 1:1. Italijanom je vodstvo priigral Edinson Cavani v 69. minuti, le pet minut zatem pa je s prostega strela izenačil Aleksandar Kolarov.

Milanski Inter je v skupini B razočaral svoje privržence in izgubil proti Trabzonsporju z 0:1. Turkom, ki so bili večino tekme sicer v povsem podrejenem položaju, je vodstvo in zmago priskrbel Ondrej Čelustka v 76. minuti. Na drugi tekmi skupine sta se pomerila Lille in CSKA Moskva (2:2). Za Francoze sta zadela Moussa Sow (45.) in Benoit Pedretti (57.), za Ruse pa Seydou Doumbia (72., 90.).

Derbi skupine C med Benfico in Manchester Unitedom, ki so ga sodili Slovenci na čelu z Damirjem Skomino, se je končal z 1:1. Oscar Cardozo je Portugalce v 24. minuti popeljal v vodstvo, izenačil pa je Ryan Giggs v 42. minuti. Na drugi tekmi te skupine je Basel premagal Otelul Galati z 2:1. Za Švicarje sta zadela Fabian Frei (39.) in Alexander Frei (84./11 m), za Romune, pri katerih je bil v 82. minut izključen Adrian Salageanu, pa Marius Pena (58.). Nejca Skubica ni bilo v romunski ekipi.

V skupini D pa sta se Ajax Amsterdam in Olympique Lyon razšla brez zadetkov, Dinamo Zagreb pa je klonil pred Realom. Potem ko so v prvem polčasu hrvaški prvaki dobro pazili na vse nevarnosti, pa so popustili v 51. minuti, ko je Angel di Maria Špance popeljal v zasluženo vodstvo, ki so ga bolj ali manj zlahka obdržali do konca, čeprav je v 73. minuti zaradi simuliranja Marcelo dobil drugi rumen karton in moral iz igre.

Že v torek je bilo odigranih osem tekem. V skupini E je Chelsea premagal Bayer Leverkusen z 2:0, Genk in Valencia pa sta se razšla z 0:0. V skupini F sta Borussia Dortmund in Arsenal igrala 1:1, Olympiakos Pirej pa je dioma klonil proti Marseillu z 0:1. V skupini G je Apoel iz Nikozije z 2:1 porazil Zenit St. Peterburg, Porto pa je bil z enakim izidom boljši od Šahtarja Donjecka. V skupini H sta se v derbiju večera Barcelona in Milan razšla brez zmagovalca (2:2), tako kot tudi Viktoria Plzen in Bate Borisov (1:1).