Po zadetku Iličića je Palermo na odmor odšel z minimalno prednostjo, v drugem polčasu pa so v 54. minuti domači izenačili. Strel z bele točke je v zadetek pretvoril Andrea Masiello. Bari je sicer od 32. minute igral z igralcem manj, saj je Marco Rossi do takrat dobil že dva rumena kartona. V dresu Palerma je poleg Iličića (igral je celo tekmo) igral tudi Armin Bačinović, ki je na igrišču prebil 83 minut.

Boštjan Cesar je s Chievom gostil Juventus in v 90. minuti uspel priti do izenačenja na 1:1, ko je zadel Sergio Pellissier. Edini zadetek za goste je v 31. minuti dosegel italijanski reprezentant Fabio Quagliarella. Domači so v 17. minuti zapravili enajstmetrovko, neuspešno je poskušal Michele Marcolini. Cesar je v 50. minuti dobil rumeni karton. Drugi slovenski reprezentant v Chievu Bojan Jokič pa ni bil v kadru za tekmo.

Ob 12:30 je bila na sporedu tekma med Laziem in Udinesejem. Vrata gostov je tudi tokrat branil slovenski reprezentančni vratar Samir Handanović, ki pa je tokrat moral kar trikrat po žogo v svojo mrežo. Zadnji in odločilni zadetek za 3:2 je padel v 88. minuti, ko je kolumbijski branilec v vrstah Udineseja Cristian Eduardo Zapata poslal žogo v lastno mrežo.