V prvi postavi Palerma sta začela tako Josip Iličić kot Armin Bačinović, ki pa s svojim moštvom tekme nista začela najbolje. Domača ekipa je namreč že v 13. minuti, po napaki Bačinoviča, preko Pata prišla do vodstva z 1:0.

A Slovenec se je za svojo napako odkupil v drugem polčasu, ko je v 63. minuti poskrbel za izenačenje na San Siru. Bačinović je s strelom s približno 20 metrov presenetil domačega vratarja Abbiatija, ki je stal na napačni nogi.

Neodločen izid je na semaforju kazal vse do 77. minute, ko je Ibrahimović uspel povišati vodstvo z bele točke, končni izid 3:1, pa je šest minut kasneje postavil Robinho, ki je v igro vstopil v drugem polčasu, po poškodbi Inzaghija. Tako Bačinović kot Iličić pa sta za svojo ekipo odigrala celotno tekmo.

Gol Bačinovića in utrinke s tekme si lahko ogledate v spodnjem videu.