Jezerniki so predvsem po zaslugi prvega zvezdnika moštva Kobeja Bryanta, dosegel je 36 točk, vendarle prekinili niz dveh porazov in zabeležili že svojo 22. zmago v sezoni, s čimer so prepričljivo najboljši na zahodu, skupno pa imajo tretji izkupiček lige. Toda dobre tri minute pred iztekom igralnega časa Vujačiču, ki je na parketu preživel 13 minut in v statistiko vpisal še dva skoka, podajo in dve ukradeni žogi, in soigralcem ni kazalo najbolje. Košarkarji Memphisa so namreč vodili 93:88, a nato v končnici povsem popustili in gostom dovolili, da so ti z delnim izidom 17:3 le iztržili zmago.

Precej boljše statistične podatke je imel od Vujačiča Beno Udrih. Slednjemu je njegov trener tudi namenil veliko večjo minutažo, saj je slovenski košarkar igral kar 36 minut. Udrih je tako dosegel 13 točk, po štiri skoke in podaje in kar šest ukradenih žog. Več košev (22) pri Sacramentu je dosegel le John Salmons, a to še zdaleč ni bilo dovolj za zmago v San Antoniu. Pri Ostrogah so prav vsi košarkarji dobili priložnost za igro, med vsemi pa je bil z 18 točkami najbolj učinkovit Tony Parker, čeprav se tekma zanj ni začela ravno najbolje, kajti že v uvodnih 10 minutah igre je izgubil kar pet žog.

Sicer pa je imel v šestih tekmah v noči s ponedeljka na torek največjo gledanost dvoboj med New Jerseyjem in Houstonom. To pa iz enostavnega razloga, ker je bil to hkrati obračun med dvema kitajskima košarkarjema Yaom Mingom in Yijem Jianlianom, dvoboj pa so si v neposrednem prenosu lahko ogledali tudi na Kitajskem. Prepričljivo s 114:91 so zmagali gosti, Yao pa je bil s 24 točkami in 16 skoki tudi najboljši posameznik večera. V preostalih treh dvobojih je Orlando doma s 113:81 ugnal Golden State, Denver s 97:89 Portland, medtem ko je bil v gosteh uspešen Toronto, ki je bil s 97:75 boljši od L. A. Clippers.