Ekipa Milwaukee Bucks je ugnala Indiano Pacers s 121:103, za slednje pa je Nesterovič v 12 minutah ostal brez točk, imel je tri skoke in dve podaji. Preostali izidi: Charlotte Bobcats - Detriot Pistons 86:90, Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers 97:92, Philadelphia 76ers - Washington Wizzards 104:89, Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder 103:99, Chicago Bulls - New Jersey Nets 113:104, Denver Nuggets - Golden State 123:105, Utah Jazz - Orlando Magics 94:103 in Los Angeles Clippers - Houston Rockets 95:82.

Michael Redd je v Milwaukeeju zadel 27 točk, Andrew Bogut pa 20 točk in imel prav toliko skokov. Gostje so nadoknadili 21 točk razlike, vendar pa so po napornem lovu v zaključku povsem popustili in gostitelji so zadeli vseh zadnjih 19 točk na tekmi za zanesljivo zmago. T. J. Ford je bil s 27 točkami prvi strelec Indiane. Al Harrington je v Sacramentu dosegel pet trojk (33 točk), New York pa je s 43 točkami že v prvi četrtini prišel do prednosti 22 točk in tekma je bila praktično odločena.

V olimpijskem mestu Salt Lake City sta Rashard Lewis (27 točk) in Turek Hedo Turkoglu (23) s soigralci iz Orlanda porazila domači Utah; gostje so igrali brez centra Dwighta Howarda, ki je po naboru leta 2004 doslej odigral 351 zaporednih tekem. V prvo odsotnost v karieri NBA ga je prisilila poškodba levega kolena. Nemec Dirk Nowitzki je s 46 točkami, osebnim rekordom sezone, poskrbel za enajsto zmago na zadnjih 13 tekmah Dallasa.

Mike Bibby s 24 točkami in Marvin Williams z odločilnimi prostimi meti sta Atlanti zagotovila zmago in končala niz enajstih zmag Clevelanda, čeprav je bil v dresu slednjih LeBron James (33 točk, devet podaj) prvi mož tekme. V Philadelphii je Elton Brand (27 točk) s soigralci proti Washingtonu, predzadnji ekipi lige, poskrbel, da je bil trenerski prvenec Tonyja DiLea uspešen. Slednji je bil doslej pomočnik generalnega managerja, ekipo pa bo sedaj vodil do konca sezone.

Allen Iverson z 20 točkami, Richard Hamilton (18 točk), Rodney Stuckey (13 točk in 10 podaj) in Rasheed Wallace s trojko 10,4 sekunde pred koncem sta preprečila presenetljiv poraz Detroita s Charlotte. V Denverju je bil najbolj učinkovit Carmelo Anthony (27 točk, devet skokov), v Chicagu pa v dresu zmagovitih domačih Ben Gordon (29 točk), v ekipi New Jerseyja pa Vince Carter (39 točk, met iz igre 11:22). Le večer pred tem je imel Carter najslabši strelski večer kariere, saj je v Torontu zgrešil vseh 13 metov iz igre. V Los Angelesu sta bila v vrstah domačih najboljša Zach Randolph (30 točk in 13 skokov) in Al Thornton (26), Kitajec Yao Ming (24 točk, 13 skokov) pa v vrstah gostov.