AEL Limassol je z 2:1 premagal Anderlecht, za grški klub sta zadela Dosa Junior v 34. minuti in Rui Miguel v 72., za Belgijce pa je mrežo zatresel Dieudonne Mbokani. Z 2:0 je Bate Borisov ugnal Hapoel Kirjat Schmona, za slavje beloruskih nogometašev je v 29. in 78. minuti poskrbel Vitalij Rodionov,

Udinese je na gostovanju pri Bragi iztržil neodločen rezultat (1:1). Italijane je v vodstvo popeljal Dušan Basta (23.), za končni izid pa je v 68. minuti poskrbel Ismaily. Za zmago Malage z 2:0 proti Panathinaikosu pa sta zadela Martin Demichelis in Eliseu.

Že v torek je Celtic z 2:0 premagal Helsingborg, Dinamo Kijev je s 3:1 porazil Borussio iz Mönchengladbacha, zmage z 2:1 se je veselil moskovski Spartak, ki je na domačem igrišču ugnal Fenerbahče. Cluj je v Baslu zmagal z 2:1, zelo zanimiva pa bo povratna tekma med Koebenhavnom in Lillom, kajti Danci so uvodni del dvoboja doma dobili z golom Brazilca Cesarja Santina.