Hrvati na svoji prvi tekmi drugega dela niso dovolili presenečenja. Že v prvi četrtini so ušli Fincem, delo pa praktično dokončali že do odmora, saj so po 20 minutah vodili z 39:20.

V drugem polčasu je prednost Hrvatov le še naraščala, dokler ni v zaključku tekme njihov selektor Jasmin Repeša priložnost za igro ponudil tudi igralcem, ki jih do sedaj skorajda ni bilo na parketu.

Ob zvoku zadnje sirene je bil izid 88:63, največ točk pa so za Hrvaško prispevali Damjan Rudež (17 točk, trojke 5/8), Bojan Bogdanović (15 točk, 5 skokov), Ante Tomić (v zgolj 17 minutah je zbral 11 točk in 7 skokov) in Roko Leni Ukić (11 točk). Za Finsko, ki bo v drugem delu igrala brez poškodovanega Hannoja Möttöläja, je 10 točk dosegel Shawn Huff.

Hrvaška ima sedaj izkupiček dveh zmag in poraza, Finci pa ostajajo pri zmagi proti Grkom, ki so jo prenesli iz prvega dela prvenstva.