Drugi je bil Slovak Slavomir Michnak (76.600), tretje mesto pa je zasedel Rok Klavora (76.900). Tik pod stopničkami je pristal Žan Žunko (75.650). Dimic, Klavora in Žunko so sicer edini od slovenskih predstavnikov pri članih nastopili v vseh šestih orodjih.

Primož Maurič (37.450) je zasedel sedmo mesto, Sašo Bertoncelj (15.550) je bil deveti, Žiga Potočnik (13.500) deseti, Žiga Šilc (13.300) 11., Luka Kišek (13.150) 12., Jure Pavlica (13.150) pa 13.

V mladinski konkurenci je slavil Slovak Igor Takac (77.350), najboljši Slovenec je bil Luka Bojanc (73.050) na drugem mestu, tretje mesto pa je zasedel Izraelec Adi Gazit (64.400).

V kategoriji telovadcev pod 14 leti starosti je v skoraj povsem slovenski konkurenci slavil Jan Miklavž (69.500) pred Svenom Jugom (65.350) in Tadejem Krambergerjem (65.050).

Od leta 2005 je Šalamunov memorial kar osemkrat zapovrstjo štel za svetovni pokal. Zaradi selitve svetovnega pokala v Ljubljano pa je letos tekmovanje potekalo v nekoliko manjšem obsegu. Šalamunov memorial je sicer eno od izbirnih tekmovanj za bližnje evropsko prvenstvo v Sofiji.

Že prihodnji teden, od 18. do 20. aprila, pa se bodo najboljši telovadci sveta zbrali v Ljubljani, ki bo v Hali Tivoli gostila svetovni pokal.