V vetrovnem mestu se je odvijal ogorčen boj za vsak košček ledene ploskve, odločitev o zmagovalcu pa je padla šele v podaljšku. Za domačo ekipo je zmagoviti gol dosegel Patrick Sharp. Gosti so Kalifornije so dvakrat vodili, potem ko sta zadela Jamie McGinn in Justin Braun, a so jih gostitelji venomer ujeli. Najprej je izenačil Marcus Kruger, dobro minuto pred koncem zadnje tretjine pa še Andrew Brunette.

Rangerji iz New Yorka so se na domačem ledu dobesedno poigrali s Florido, vodilno ekipo jugovzhodne skupine. Predvsem to velja za drugo tretjino, ki so jo gostitelji dobili kar s 4:0. Najbolj razpoložen je bil Derek Stepan, ki je dosegel dva gola in prispeval podajo, med strelce pa so se vpisali še Marian Gaborik, Brad Richards, Artem Anisimov in nekdanji branilec panterjev Steve Eminger. Za bledo Florido je edini gol na tekmi dosegel Erik Gudbranson.