Chicago je tako zamudil priložnost, da se po točkah izenači z najuspešnejšo ekipo lige, Anaheimom. Gostje so z goloma Brada Richardsa in Marca Zuccarella že po prvi tretjini vodili z 2:0, domači so prek Jonathana Toewsa in Brandona Bolliga v drugi izenačili, tekmo pa je šest minut pred koncem odločil Carl Hagelin. Gostujoči vratar Henrik Lundqvist je zbral 35 obramb.

Philadelphia je zabeležila tretjo zaporedno zmago, proti Montrealu na domačem ledu ni imela večjih težav. Na sredini tekme je že vodila s 3:0, nato pa ni več zatresla mreže, je pa dobila gol z igralcem več, ki pa ni imel večjih posledic. Bolj napeto je bilo v Denverju, kjer je Colorado z golom Tysona Barriea odpor Ottawe strl šele v podaljšku.